Светът наказа Сирия отново.

Еми хубаво, ти като някакво кутре, все искаш акъл. Обществото в ЕС и отвъд окена изпадна в конфортизъм, а това автоматично го превръща в биомаса, която относително лесно може да се манипулира. Тези които се припознават, нищо лично.
Вярваш ли си, или просто нещата ти се виждат, както ти се иска?
 
Еми хубаво, ти като някакво кутре, все искаш акъл. Обществото в ЕС и отвъд окена изпадна в конфортизъм, а това автоматично го превръща в биомаса, която относително лесно може да се манипулира. Тези които се припознават, нищо лично.
В пълната си некадърност да се справи дори с вътрешните си проблеми руската вършушка залага на очакването Русия да е световна империя... някъде в бъдещето :) Няма потенциала да е дори лидер само в Азия, но това няма как да се забележи от повечето руснаци, живеещи в Русия. Оттам идва и убеждението, базирано на измислици, че ЕС загива, САЩ загива и т.н.
Всъщност не загиват, напротив.Всеки дн отбират цвета на нациите, което означва че с вяка изминала годин ще са все по-напред.
 
Последно редактирано:
Има време за всичко, успокой си мозъка..
 
Мозакът ми е спокоен. Време има. Няколко поколения са изхарчили живота си в очакването на руското "има време". Ти чакай :)
Всичко е наред, не се притеснявай.
 
Отивама да се изкам в биткой темата, не ме занимавайте с глупости:)
 
Ак изпитваш затруднения, спомни си американката атака над Сирия. Ще се посереш резко :)
Спомняма си хуманитарните помо
и за изстрадалото население на Сирия, спомнямням си и политик номер едно на нашето съвремение - Муамар Кадафи.
 
Истински лидер на Африка.
 
Ще се менсионираме ми се струва..
 
Павлине, те едно време германците бяха най-голямата мощ на планетата и никой не можеше да ги спре, обаче като ги налазиха останалите и ги затриха (главен герой във филма беше чичо ДЖО - СТАЛИН). Днес САЩ са поели по същия път, но главния герой ще е Путин...
 
Павлине, те едно време германците бяха най-голямата мощ на планетата и никой не можеше да ги спре, обаче като ги налазиха останалите и ги затриха (главен герой във филма беше чичо ДЖО - СТАЛИН). Днес САЩ са поели по същия път, но главния герой ще е Путин...
Пак лични местоимения и нападки, абе хора бъдете толерантни.
 
31265381_1893895230620626_1419405413366890496_n.jpg
 
Павлине, те едно време германците бяха най-голямата мощ на планетата и никой не можеше да ги спре, обаче като ги налазиха останалите и ги затриха (главен герой във филма беше чичо ДЖО - СТАЛИН). Днес САЩ са поели по същия път, но главния герой ще е Путин...
Немците винаги е могло да бъдат спрени. Така и е станало, въпреки подкрепата на СССР, който е бил съюзник на Хитлер в началото. САЩ са ги спрели. Сега Путин се опитва да бъде Хитлер, но е много по-слаб. Дори само Крим вече му изяжда главата.
 
Към кого да бъдем толерантни? Към троловете провокатори ли?
Ако се чувстваш "шпровокиран" заради истините за Русия, то явно подкрепяш руските пропадналости, като убийствата на слвянски деца в Донбас. Има начин да ни накараш да завиждаме. Закарай семейството си в Русия за две години. Българите емигрират, ама все на запад. Ти иди да проперираш в руския рай. :) А дано, ама надали :)
 
Има време за всичко, успокой си мозъка..
Изчакването на принципа "има време..." довежда до критично обезкърввяване на нацията. Младите хора емигрирант на запад, а старите стават жертва на малцинствата, националната ни сигурност е под въпрос. Това, заради упоритата русофилия на част от населението.
 
Това е. Ни са прай ся. Знам, че не черпиш, щото икаш да излапаш всичко сама. Тез нежни 120 кила как се поддържат я.
Павлиней, ей това се търсеше, а не аудио версията на пубертетска повърня, която ми пробутваше. Айде, това ти е почерпката, да не се чувстваш тотално безполезен. :)


 
Последно редактирано:

Горе