Светът наказа Сирия отново.

Брат, колкото и да въртиш палачинката, просто няма да станат нещата, понимаеш. Но давай, да се гъбаркаме за сеир:)
 
Селото си остава село, незнайно защо колегата пуска на побратимите си. Няма се сърдиме, възпитанието си казва тежката дума.
Не мога да остана равнодушен при таква простотия.
1053327_375_282_4x3.jpg
 
Брат, колкото и да въртиш палачинката, просто няма да станат нещата, понимаеш. Но давай, да се гъбаркаме за сеир:)
Кое нямало да стане? :) Емиграцията става и днес. Русия умира постоянно. Всичко си става. Не искам да е така, та за това се боря, ама дето ти казваш, може да е напразно :)
 
Не мога да остана равнодушен при таква простотия.
1053327_375_282_4x3.jpg
Твоя си работа, все пак агресора си ти, ние само дубликираме.
 
Напро

Напротив :) Хронологията показва точно обратното :)
Е ти още малко някава сйакп звезда ще излезнеш, разни скрийнове, конверсейшъни, ама нямаш толкова акъл. Или те е страх..?:)
 
Твоя си работа, все пак агресора си ти, ние само дубликираме.
Просто няколлкоп русофилски гейчета решиха че може да са нападателни без последтвия. Стъпвайки на мотиката, рещихте че тя е виновна :) Типично, инфантилно по русофилски. За това всички ви гаврят и ви се смеят :)
 
Е ти още малко някава сйакп звезда ще излезнеш, разни скрийнове, конверсейшъни, ама нямаш толкова акъл. Или те е страх..?:)
От какво да ме е страх? Явно някой следи хронологията :) амо дто не си ти, понеже явно с проЗ :)
 
Пийни малко хапчета за агресия, ама от тези хамериканските, да не се безпокоя за теб.
 
Пийни малко хапчета за агресия, ама от тези хамериканските, да не се безпокоя за теб.
"За агресия". За какво ми е агресия? Като ми потрябва имам за десет :) Тук обаче щюе гледм да не си глътна зика от смях :) Виж каква рускиня.
idioti-3.jpg
 
"За агресия". За какво ми е агресия? Като ми потрябва имам за десет :) Тук обаче щюе гледм да не си глътна зика от смях :)
idioti-3.jpg
Екстра, ама след като спреш да се ровиш у нето, евентуално можеме да продължиме иначе доста инелигентния разговор.
 
Зхаша снимките, доста добре те уппавлявам, където насоча разговора, натам бягаш. После защо Руската Мечка се намесва, еми видно е.
 
Т
Екстра, ама след като спреш да се ровиш у нето, евентуално можеме да продължиме иначе доста инелигентния разговор.
Телефона ми е бриутален и мога и двете.Но за да водя разговор с русофили трябва да свалям нивото. Ти за какво се бориш по принцип? :) В какво искаш да ме убедиш? Ако е нещо за това, колко е хубава Русия, то начин има. Емигрирате всички, деца внуци, жени и т.н. в Москва и аз ще се изям от яд. Обещавам :)
 
Зхаша снимките, доста добре те уппавлявам, където насоча разговора, натам бягаш. После защо Руската Мечка се намесва, еми видно е.
По принцип веки има право да си бори комплексите, както реши за добре. Ти го правиш със самовнушения, ням лошо, не ми пречи :) Сега е време да ни заплашиш с някое "безаналогово" руско оръжие... :)
 
Последно редактирано:
Резюмето сега ли го искаш или след 20-на години
 
Давай сега :) Подозирам че ще се смея мноооого яко :)
Тц, не искам, ще ти дойде малко вповече, мълчанието е злато:)
 
Определено искаш. Просто няма как да стане. :) Не си го измислил. :) ХАХАХАХАХАХАХАХ :)
Еми хубаво, ти като някакво кутре, все искаш акъл. Обществото в ЕС и отвъд окена изпадна в конфортизъм, а това автоматично го превръща в биомаса, която относително лесно може да се манипулира. Тези които се припознават, нищо лично.
 

Горе