Сектата на ковидитите

Аз да попитам пак ковидите какво мислят по въпроса, че 2/3от българските медици отказват да се ваксинират? :) Странно а...
 
Винаги има и заблудени за съжаление. Както виждаме и тук в темата.
И кои са тези заблудени е по-важният въпрос? Джи-пи-тата. Тези, които не са видели един ковидясал, защото са се скрили в бункерите и лекуват по телефона. Тези, които реално работят основно с ковид болни предпочитат стадния имунитет. Защо???
 
Аз да попитам пак ковидите какво мислят по въпроса, че 2/3от българските медици отказват да се ваксинират? :) Странно а...
От познати които имам по отделенията в болниците - двама репортват, че всички до един в отделенията в които работят са се записали за ваксна, дори и преболедувалите медицински служители, третия няма данни, но от разговорите с колегите си разбира, че повечето ще си ваксинират.

Предполагам, че повечето, които не са се записали са индивидуални практики и т.н, които не са толкова застрашени, някои може би са преболедували и не искат да взимат ваксината на колегите си и най-вероятно ще се ваксинират когато ваксинирането стане по-достъпно.

Нека нашите образовани съфорумци, които се страхуват от ваксината и са се насрали и напикали в гащите и се чудят какви билки да пият, за да се пречистят или как да я изцедят от организма си, ако вземат че ги накарат да се ваксиниат, да кажат какво ги притеснява толкова във въпросната ваксина.

Както се изказа един мой познат лекар - “ако лекар го е страх да се ваксинира, не е никакъв лекар и означаа, че тоя човек не е посветен на професията си и собствените му страхове и неувереност в съвременната медицина винаги ще му пречат да лекува качествено и ефективно”
 
От познати които имам по отделенията в болниците - двама репортват, че всички до един в отделенията в които работят са се записали за ваксна, дори и преболедувалите медицински служители, третия няма данни, но от разговорите с колегите си разбира, че повечето ще си ваксинират.

Предполагам, че повечето, които не са се записали са индивидуални практики и т.н, които не са толкова застрашени, някои може би са преболедували и не искат да взимат ваксината на колегите си и най-вероятно ще се ваксинират когато ваксинирането стане по-достъпно.

Нека нашите образовани съфорумци, които се страхуват от ваксината и са се насрали и напикали в гащите и се чудят какви билки да пият, за да се пречистят или как да я изцедят от организма си, ако вземат че ги накарат да се ваксиниат, да кажат какво ги притеснява толкова във въпросната ваксина.

Както се изказа един мой познат лекар - “ако лекар го е страх да се ваксинира, не е никакъв лекар и означаа, че тоя човек не е посветен на професията си и собствените му страхове и неувереност в съвременната медицина винаги ще му пречат да лекува качествено и ефективно”
Има един единствен неоспорим факт, около който всички сме напълно обединени. Това е тъжното заключение, че Камен е плашещо тъп.
 
Както се изказа един мой познат лекар - “ако лекар го е страх да се ваксинира, не е никакъв лекар и означаа, че тоя човек не е посветен на професията си и собствените му страхове и неувереност в съвременната медицина винаги ще му пречат да лекува качествено и ефективно”
По детската ти логика - 2/3 от всички лекари са непросветени!

Отделно, миля че почна да си измисляш!
 
Лекарите са много по-наясно от нас, че ваксина, правена през куп за грош крие множество рискове. Говорим за медикамент, тестван върху едва 40 000 души, който вече се вкарва в тялото на милиони, без да са отчетени евентуалните дългосрочни проблеми. Кой е толкова луд, че става опитна мишка, и то безплатно? Освен Каменчо и неговите ЕЖК, разбира се. :)
 
Колко души според теб е представителната извадска на българското население? И колко хора участват във всяко едно подобно проучване, според теб? Аз знам отговора и на двата въпроса, но искам да чуя твоето мнение. Обаче подкрепено с доказателства. Не - ти си тъп, проучването е фалшиво, бойко е виновен, вируса е измислен и п.р неща хвърлени във въздуха.

Не знам какви факти повече трябва да се изнесат, намери информация колко е представителната извадка на БГ населението и ще разбереш, дали проучването е напълно представително и легитимно. Има много писано по темата с представителната извадка на населението, ама трябва да се чете.


И ние знаем, че нямаш едно смислено мнение в темата, ама не го повторяме на всяка страница, щото намаме какво друго да кажем, но искаме да отчетем дейност.

Аз съм тъп - да. Какво обаче е твоето оправдание?!
Кои сте вие? :D
 
Аз съм тъп - да. Какво обаче е твоето оправдание?!
Кои сте вие? :D
Отговори ми на въпросите, не се изнизвай ;) след като твърдиш, че нещо не е вярно, редно е да посочиш каква е истината.

Колко души според теб са представителната извадка на българския народ? И на каква база твърдиш това?

Нали искате да си говорим с данни...
 
По детската ти логика - 2/3 от всички лекари са непросветени!

Отделно, миля че почна да си измисляш!
Сега, първо ще посочиш ли несъответствията в цитирания от мен материал, каквито твъдиш, че има или удобно ще избягаш, като всеки един път в който са те попитали и то не само аз, за нещо такова и ще кажеш “ти си тъп”?

Нали искаш да си говорим с факти. Аз не виждам нито един факт да си посочил до сега, освен повтаряне като папагал на едни и същи изтъркани глупости от 9 месеца.

Имаш невероятния шанс да говориш с факти и да си защитиш тезите, но ти отново показваш, че не разбираш абсолютно нищо и просто пишеш, за да си чешеш пръстите щракайки по клавиатурата.

Пита ли 23 годишната магазинерка, твоя служителка, която току що е завършила инженерно образование във варненския технически, колко процента от населението на сащ трябва да умрат, за да се изгради групов имунитет?
 
това е добра новина - лапач от обединените идиоти е гушнал китката. Дай боже целия парламент и МС! :)
Та кой беше написал тук, че ще повярва че Ковид не е обикновен грип, когато умре политик?
 
Сега, първо ще посочиш ли несъответствията в цитирания от мен материал, каквито твъдиш, че има или удобно ще избягаш, като всеки един път в който са те попитали и то не само аз, за нещо такова и ще кажеш “ти си тъп”?

Нали искаш да си говорим с факти. Аз не виждам нито един факт да си посочил до сега, освен повтаряне като папагал на едни и същи изтъркани глупости от 9 месеца.

Имаш невероятния шанс да говориш с факти и да си защитиш тезите, но ти отново показваш, че не разбираш абсолютно нищо и просто пишеш, за да си чешеш пръстите щракайки по клавиатурата.

Пита ли 23 годишната магазинерка, твоя служителка, която току що е завършила инженерно образование във варненския технически, колко процента от населението на сащ трябва да умрат, за да се изгради групов имунитет?

Точно ти да говориш за факти е все едно, дявола да цитира евангелието. Ако не виждаш манипулациите в посочения от теб материал, то няма кой да ти помогне.

И виж се колко си неадекватен, само преди 2-3 страници ти написах, че нямам жени. Твоите служители какво мислят по въпроса?
 
Точно ти да говориш за факти е все едно, дявола да цитира евангелието. Ако не виждаш манипулациите в посочения от теб материал, то няма кой да ти помогне.
Празнодумец си ти, знаем го всички. Вземи се скрий. Отново не можеш да защитиш тезите си. Ти НИТО веднъж не си влязал в аргументиран спор, а говориш за другите. И в политиката така. Даже на протест не отиде, нито веднъж. Язък ти за самочувствието и приказките. Нагледали сме се на форумни герои.
 
Та кой беше написал тук, че ще повярва че Ковид не е обикновен грип, когато умре политик?
Аз също така написах многократно, че терминът "обикновен грип" е крайно неуместен. Той също е вирусна инфекция, от която се умира, ако не бъде правилно и навреме лекувана. Понякога дори при лечение се умира. Нищо по-различно от кови.

Ама умрял някакъв сульо-пулев-депутат! Ако беше пукнал тиквун, щях да приема, че става въпрос за мнооого по-опасен вирус. Хора умират и от апендицит и от алергични реакции, въпреки, че медицината се справя успешно и с двете от десетки години.
 
Празнодумец си ти, знаем го всички. Вземи се скрий. Отново не можеш да защитиш тезите си. Ти НИТО веднъж не си влязал в аргументиран спор, а говориш за другите. И в политиката така. Даже на протест не отиде, нито веднъж. Язък ти за самочувствието и приказките. Нагледали сме се на форумни герои.

Не преценяваш ти обаче, кой празнодумец, кой не. Хората си имат глави на раменете, ще си преценят. Тая товойта, на Екзакта в момента е подложена на тежък тормоз за манипулативната информация, която поднесе, включително заплахи по телефона. Направи си сметката, дали само аз съм видял манипулациите в пасквила, представен за статистическо изследване. Много си лесен за лъжене, мойто момче....
 
Тая товойта, на Екзакта в момента е подложена на тежък тормоз за манипулативната информация, която поднесе, включително заплахи по телефона.
Източник на информацията?

“Заплахи по телефона?” Вярно ли? Това само такива с мутренски манталитет като тебе могат да си го позволят, за някакво проучване, което не им отърва...
 
Източник на информацията?

“Заплахи по телефона?” Вярно ли? Това само такива с мутренски манталитет като тебе могат да си го позволят, за някакво проучване, което не им отърва...
Собственичката на агенцията го цопна във фейсбук, ама нещо и изчезна профила.

"Скъпи ФБ приятели, не съм от хората, които често споделят постове на професионална тема. Но днес искам го направя. За пръв път в дългото ми битие на социолог, днес бях потърсена по телефона от непознат, който с груби въпроси и недвусмислени намеци ми даде да разбера, че определени среди не са доволни от данните, които току-що огласих.
И тук не става дума за резултати свързани с политически нагласи, а за обществената подкрепа за мерките за ограничаване на КОВИД. Давам гласност на този натиск върху мен, защото той е недопустим. Не приемам оценките на агресивни и некомпетентни хора, които работят "сплашване". Ще подам информацията, с която разполагам и към съответните институции!".

Ако искаш потърси из интернет какви са зависимостите на въпросната Лидия Йорданова, с какво се е занимавала и какви са и зависимостите. Бях ти казал, че готово смляна информация няма да давам, ползвайте ги тея глави малко.
 
Хахаха някой мутро-бизнесмен явно не е доволен от това че има мерки и се мисли за здравето на хората и се е показал като “мъж”. Това не означава абсолютно нищо. Вместо да плаши разни лели по телефона да седне да измисли как да си промени бизнеса, така че да извлече ползи.

Информация не давал на готово. Дай, дай, да прочетем още глупости, да се посмеем малко. И без друго такива като теб превърнаха темата в петъчна.
 

Горе