Сектата на ковидитите

За момента си показал само тотална невъзможност за разбиране на текст, сметки и икономическата ситуация, обаче другите са дебили. Защити си “интелекта” със сметки, а не с наблюдения, “бай хуй ми се обади по телефона да ми реве”, каквото ти е всяко второ мнение. Същевременно се подиграваш на това, че съм написал в един единствен пост, че около мене няма нито един изцяло фалирал бизнес заради ковид. Аргументи няма, тръгнал да спори. Отговори на поне 1 въпрос който са ти задали в тая тема, пък тогава се прави на важен. Важен може да си само пред някоя леля Гина магазинерката ти, която няма къде да почне на работа, щото е пред пенсия и с никакво образование и търпи такива като тебе да я командорят. Тука е интелигентен форум и такива приказки като твоите са крайно неуместни, а хвалениците си ги остави за кварталното кафене, ако вземе, че отвори след “тежката” финансова криза която настъпва по цял свят.

Чиба казах бе, малоумник. Не ми се занимава с олигофрени, дето си фантазират някакви неща. Вече ти написах, че средна възраст на работещите при мен е 26-27 години. Ама ти си знаеш твоето. При това само момчета, всичките висшисти! Лели и чичаци при мен няма. Същото ти казах, че към момента само един работи на нещо различно от компютър. Не знам как да ти го напиша, че да ти влезе нещо в това кухото, дето му викаш глава.

Казах ти вече, тежък бездарник си. Пишеш ми неща, които аз съм ти писал на теб преди това. Що за глупост е това, толкава акъл да измислиш две изречения нямаш ли? То като е така, по-добре направо ми пускай моите постове, какво си губиш времето да променяш тук-там по някоя дума. Ебати и бездарника некадърен....
 
Къш бе, дебил.
Чиба казах бе, малоумник.
да се занимавам с дебили по цял ден
И двамата сте идиоти.
Ебати и бездарника некадърен....
Абе дебил,
1608040416782.png

Чичка, успокой нервите, че ти пада имунитета. Ако трябва сложи един валериан под езика, че доста са ти се изпънали жилите. Разбирам, че Банко е благосклонен, щото разтягаме локуми тук и е добре дошло за форума, ама копаейки дъното си стигнал до нефта, не знам дали го усещаш. ;)
 
Последно редактирано:
Виж файлът 20586

Чичка, успокой нервите, че ти пада имунитета. Ако трябва сложи един валериан под езика, че доста са ти се изпънали жилите. Разбирам, че Банко е благосклонен, щото разтягаме локуми тук и е добре дошло за форума, ама копаейки дъното си стигнал до нефта, не знам дали го усещаш. ;)

Каквото повикало, такова се обадило. Към теб и бърнито защо не ми е такъв подхода? Щото се получава някакъв що-годе смислен спор, въпреки всичко, а с Камен тъпира не се получава никакъв спор. Той си фърля някакъв думи във въздуха, дори неща, които аз съм му казал на него ми ги представя като негови.

Знам че сте от един отбор, ама това е неадекватен човек. Не може някакви измислици премислици, да ги представяш за факти. По сто пъти се налага да му обяснявам едни и същи работи, то не се търпи. Явно разбира само от обиди! Не мога да се обяснявам на глупаци по 100 пъти, дето не помнят преди 2 дена какво съм им писал.
 
Виж файлът 20586

Чичка, успокой нервите, че ти пада имунитета. Ако трябва сложи един валериан под езика, че доста са ти се изпънали жилите. Разбирам, че Банко е благосклонен, щото разтягаме локуми тук и е добре дошло за форума, ама копаейки дъното си стигнал до нефта, не знам дали го усещаш. ;)
Тежко се е напрегнал, явно няма оборот във Варна. И БСП май няма да ги огрее с властта, че да позахлеби по партийна линия, потушиха се протестите, сега след празниците хората съвсем ще забравят, въпреки напъните на президентчето да изтегли изборите максимално рано и да кара хората да се редят пред урните въпреки заразата. И държавна помощ няма да има, въпреки напъните на шепа псевдобизнесмени да си измислят тежка икономическа криза и да просят намаляне на данъци, режийни, субсидии и т.н. Най-много ме радва, че не вижда, че го вземаме на подбив, че за смислена дискусия не става и се впряга жестоко. Много ме забавляват такива хора. Само си просят още гавра. И естествено, при липсата на аргументи следват само и единствено обиди. Живи и здрави. Другата седмица пак :) Всъщност от идват празници. Няма да си губя времето с такива като него. Идват тежки маси за изяждане и изпиване с далеч по-приятни хора.
 
Идват тежки маси за изяждане и изпиване с далеч по-приятни хора.
Аууу, а мерките??? Значи заради теб ще измрат милиони хора по света. Само недейте да горите маски като се напиете, че и Индия отече.
 
Тежко се е напрегнал, явно няма оборот във Варна. И БСП май няма да ги огрее с властта, че да позахлеби по партийна линия, потушиха се протестите, сега след празниците хората съвсем ще забравят, въпреки напъните на президентчето да изтегли изборите максимално рано и да кара хората да се редят пред урните въпреки заразата. И държавна помощ няма да има, въпреки напъните на шепа псевдобизнесмени да си измислят тежка икономическа криза и да просят намаляне на данъци, режийни, субсидии и т.н. Най-много ме радва, че не вижда, че го вземаме на подбив, че за смислена дискусия не става и се впряга жестоко. Много ме забавляват такива хора. Само си просят още гавра. И естествено, при липсата на аргументи следват само и единствено обиди. Живи и здрави. Другата седмица пак :) Всъщност от идват празници. Няма да си губя времето с такива като него. Идват тежки маси за изяждане и изпиване с далеч по-приятни хора.

Една бира с 8 чаши и пакетче солети не е тежка маса, само да кажа...
 
Много сте се изнервили днес. Аз пък се изнервих, че искат да продължат мерките до Ивановден. И спират децата от спорт до тогава. А те хората се тълпят навсякъде. То верно скоро стаден ще си изградим. Няма никакъв смисъл от сегашните мерки, всичко си е същото. Те овцете си остават овце.
 
Много сте се изнервили днес. Аз пък се изнервих, че искат да продължат мерките до Ивановден. И спират децата от спорт до тогава. А те хората се тълпят навсякъде. То верно скоро стаден ще си изградим. Няма никакъв смисъл от сегашните мерки, всичко си е същото. Те овцете си остават овце.
Теди, довеждай ги на село. Тука дечурлигата не се спират - като има сняг са на шейните, когато няма - на колелата. :)
 
Това е резултатът от създадения хаос и истерия в здравната система.

 
Последно редактирано:
Последно редактирано:
Айде излезе наяве илачът:


Ivermectin се казва, ако не се разбира от видеото.

И в текстова форма: https://www.hsgac.senate.gov/imo/media/doc/Testimony-Kory-2020-12-08.pdf

Което е основно ветеринарен препарат.

Още преди месец-два видях оня забавния хематолог, дето ни учи как да се откашляме да го хвали като панацея


Добрата новина е, че е дадена зелена светлина за производството му за целите на хуманната медицина у нас.


Засега май още не е пуснат в продажба по "човешките" аптеки, така че давайте да нападаме ветеринарните. И без това на маймуни ни направиха. :)
 
Можем да поставим точка:

 
Можем да поставим точка:

Е, всички останали държави с яко затегнати мерки, можем да се похвалим с една прекрасна година. Те поне не си фалираха умишлено дребния и среден бизнес. ;)
Иначе, категорично не са в челото на класациите по смъртност, за разлика от страни, в които локдауните бяха жестоки.
 
Е, всички останали държави с яко затегнати мерки, можем да се похвалим с една прекрасна година. Те поне не си фалираха умишлено дребния и среден бизнес. ;)
Иначе, категорично не са в челото на класациите по смъртност, за разлика от страни, в които локдауните бяха жестоки.
Локдауни не означава спазване на тези локдауни. И при нас има - ама се блъскаме в Джъмбо, и в ЮК имаше - ама се изтрепаха за тоалетна хартия в Теско. Та така....
 
Можем да поставим точка:

Мхм, то и нашия каза, че му трабвали 800 дни да цъфнем и вържем.

Някой всъщност сравнявал ли е мерките в издънката Швеция и успешната Норвегия (нали тя се дава за пример за сравнение)

Тва са мерките в Норвегея, като за столицата Осло са малко по-натегнати.
Norway’s national coronavirus restrictions are as follows:
All residents encouraged to remain at home as much as possible
Maintain a two-metre social distance from people in at-risk groups
No more than 20 people allowed to attend private events at public places; a maximum of 50 at indoor events without fixed seating. Up to 200 at indoor events with fixed seating
Avoid all non-essential foreign travel
National ban on serving alcohol after midnight
Mandatory negative Covid-19 test requirement for all international arrivals from ‘red' countries
Arrivals with no permanent Norwegian address or without employment reasons must carry out 10-day quarantine at a ‘corona hotel' and be tested for coronavirus
Strong recommendation against travelling within Norway
Face masks recommended in situations where it is not possible to maintain social distance of 1 metre or "where infection risk indicates it".

The measures in place in Oslo are summarised below:
All indoor events are banned. The only indoor social activity allowed is gatherings in private homes, where there can be up to ten people, if infection control measures are complied with.
Weddings, confirmations and other family gatherings where there are more than ten people are not allowed.
All businesses where cultural and leisure activities take place closed, except libraries.
Cinemas, theatres, playgrounds, gyms, sports and swimming pools closed.
Grass roots sport (breddeidrett) and leisure activities for adults banned.
Bars banned from serving alcohol.
Restaurants can stay open but without serving alcohol.
Passengers and drivers in taxis must wear face masks.
Shops and malls must ensure the number of customers does not prevent two-metre social distancing being maintained.
‘Red' level at upper secondary schools and adult education, with reinforced infection control measures and smaller groups.
School grades 8-10 (ungdomsskole) also at the ‘red' level of restrictions used by health authorities for schools.
Face masks must be worn on public transport where it is not possible to maintain a social distance of 1 metre.

 

Горе