Сектата на ковидитите

Да смени малко насоката на темата


Днес се оказа че мога да получа достъп до васкина - Мислих го малко и като толерантен към ваксини (сложен ми е пълния комплект) плюс противогрипна от тази есен (отново без странични ефекти)

Преди малко се ваксинирах с Астра Зенека (втора ваксина ми е след 70 дни)

Ако някой е любопитен ще ви дръжа в течение....

Казваш, че си се ваксинирал с Астра Зенека. Това значи ли, че човек има избор коя ваксина да му сложат? Там където си ходил всички видове ли имаха?
 
Казваш, че си се ваксинирал с Астра Зенека. Това значи ли, че човек има избор коя ваксина да му сложат? Там където си ходил всички видове ли имаха?
Ти защо го питаш, нали Ковида беше тъпотия?
 
Не знам дали забелязвате, но любимите ви телевизии и генерали изобщо не засягат темата в световен мащаб. Примери - Швеция и Израел. Едните си живеят живота, другите се бодат на поразия. Резултатите мисля може да си ги намерите и сами :)
 
Не знам дали забелязвате, но любимите ви телевизии и генерали изобщо не засягат темата в световен мащаб. Примери - Швеция и Израел. Едните си живеят живота, другите се бодат на поразия. Резултатите мисля може да си ги намерите и сами :)
Айде пак непроверени глупости. Шведите са супер зле, най-зле от скандинавските страни. Чети я тая статистика, мани ги медиите.
 
Искаш ли телефона на приятел предприемач, който не можа да се ваксинира, в момента е с ковид и не може да стане от леглото? А кой ще чета и кой не решавам аз, мой си е профила, хахахаха.
Човек, ти имаш ли приятел дето да не е на легло въобще? :oops:
 
Казваш, че си се ваксинирал с Астра Зенека. Това значи ли, че човек има избор коя ваксина да му сложат? Там където си ходил всички видове ли имаха?

Имаха само АстраЗенека и уведомиха че имат таква ... Ако имаха друга нямаше да ида (ама както казах всеки си решава каква е логиката за него)

Не знам дали забелязвате, но любимите ви телевизии и генерали изобщо не засягат темата в световен мащаб. Примери - Швеция и Израел. Едните си живеят живота, другите се бодат на поразия. Резултатите мисля може да си ги намерите и сами :)

Израел е на 46 процента ваксинирани (всички който преди повече от седмица са получили втора ваксина през апп имат зелен пропуск и могат да ходят където си поискат) Отварят всичко - новинтие са от денс

 
Тук ще искат сигурно също някакъв документ, че си минал ваксинация, за да "пазят" неваксиниралите се. И аз знам, че за момента е предимно Астра Зеника ваксината на повечето места. Може би и при нас ще отворят всичко, ако повечето от населението е ваксинирано. И пак по офисите. :)
 
Новините от днес:
Световната Заразна Организация зарадва своите фенове, че научно-фантастичната поредица за COVAIDS ще продължи до 2022. По думите им "Най-лошото вече е минало", т.е. успели са да зарибят достатъчно вярващи, което е било много труден процес. Сега с помощта на тези вярващи по план до 2022 трябва да се "ваксинират" всички. Ако някой си мисли, че борбата не е срещу невидимия вирус, а за склоняването на милиарди хора на планетата да бъдат маркирани с инжекция.... променете си мисленето, защото така само забавяте развитието на плана.

След експерименталното затваряне на училищата явно се усетиха, че на повечето ученици им е по-готино от вкъщи (и всяка вечер на тайни купони), затова сега за максимален контрол ще е по-добре (от Кови дори) особено най-малките да се върнат в училище и да налагат маските на мъничките си муцунки. Юношите са в основата на всяко тоталитарно управление, това и Хитлер добре го е знаел.
 
Ти защо го питаш, нали Ковида беше тъпотия?

Защото може след време да направят ваксинирането задължително. Ако това стане, поне човек да има възможност за избор на ваксина.
 
Моля за цитат от АВТОРИТЕТНИ НАУЧНИ ИЗДАНИ в подкрепа на подобни твърдения. Всичко друго е “една жена каза”.
Дори "една жена каза" има повече научна тежест от "един математик предположи" или "един чиновник прогнозира"...
 
Защото може след време да направят ваксинирането задължително.
Вени, това е практически невъзможно. Най-малкото, докато осигурят необходимия брой ваксини за масово (и насилствено)ваксиниране, всички ще имаме изграден имунитет, защото ще сме прекарали инфекцията.

Аз мисля, че в момента имам близка среща от третия вид. Ама тоя път наистина. Днес съм по-добре от вчера, а утре ще съм по-добре от днес, точно по Емил Куе. :)

Честно казано предпочитам тоя начин на придобиване на реален и траен имунитет пред експерименталния. Не че не се шашнах при появата на хрипове снощи, но с навременното включване на бабините и мамини илачи, днес почти не свиркам при дишане и кашлям по-малко, когато пуша. :)
 
Ден 1 ви - като при противогрипната ваксина ме болеше малко мястото на ваксинирнето като си сложа ръката под възглавницата и го натисна с глава - но не беше толкова неприятно - в 7 сутринта се събудих потен само си смених тениската с която спя и пак си легнах да си доспивам - друго засега няма
 
Ден 1 ви - като при противогрипната ваксина ме болеше малко мястото на ваксинирнето като си сложа ръката под възглавницата и го натисна с глава - но не беше толкова неприятно - в 7 сутринта се събудих потен само си смених тениската с която спя и пак си легнах да си доспивам - друго засега няма
Я сподели каква защита осигуряват противогрипните ваксини? Някои познати споделят, че са боледували повече след ваксиниране и не са повторили тая грешка, а други си слагат всяка година и твърдят, че така карат грипа по-леко. :)
 
В кой ден от седмицата може да се ваксинираме с илача на БАН? Или там най-рано през лето 2055? :rolleyes:
Те уж до нова година щяха да го асемблират, ама нищо не се е чуло. Чорбанов е заседнал в телевизионните политически студиа, вместо да засяда в лабораториата зад някой апарат.
 
Аз се бъзиках преди в един пост как е въпрос на време глобалистите да вкарат месоядците в абсурдното за тях положение да спрат да ядат месо. Ето вижте:


Съоснователят на "Майкрософт" Бил Гейтс призова богатите държави да извършат хранителен преход, който да ги накара да консумират "100% синтетично месо" през следващите десетилетия, за да се справят с емисиите на парникови газове, които са главният двигател на климатичните промени.
Няма повече пърдящи крави. Ще набивата синтетичните кифтаци на Св. Бил Гейтс та ушите ще ви пукат. Докато не реши да ви убеди, че вашите собствени дупари са причина за глобалното затопляне и за да не се сварят децата ви трябва доброволно да дадете живота си за тях, което с радост ще направите. Първо мъжете, след това жените.
 
Аз се бъзиках преди в един пост как е въпрос на време глобалистите да вкарат месоядците в абсурдното за тях положение да спрат да ядат месо. Ето вижте:



Няма повече пърдящи крави. Ще набивата синтетичните кифтаци на Св. Бил Гейтс та ушите ще ви пукат. Докато не реши да ви убеди, че вашите собствени дупари са причина за глобалното затопляне и за да не се сварят децата ви трябва доброволно да дадете живота си за тях, което с радост ще направите. Първо мъжете, след това жените.
И отново никой не чува истинските учени, според които климатичните промени се дължат на експанзията на Земята, а не на парниковия ефект, вредните емисии в атмосферата и други полюции на неграмотни "активисти" като Гретето, Бай Гейтс и други, дето станаха фактор в живота на човеците.

Аз очаквам с нетърпение да видя как послушната рая върти синтетично агне на чеверме, защото по гергьовден и великден тия ритуали ми идват в повече.
 
Аз се бъзиках преди в един пост как е въпрос на време глобалистите да вкарат месоядците в абсурдното за тях положение да спрат да ядат месо. Ето вижте:



Няма повече пърдящи крави. Ще набивата синтетичните кифтаци на Св. Бил Гейтс та ушите ще ви пукат. Докато не реши да ви убеди, че вашите собствени дупари са причина за глобалното затопляне и за да не се сварят децата ви трябва доброволно да дадете живота си за тях, което с радост ще направите. Първо мъжете, след това жените.
Бате, нищо лично, ама ти си болен...
 
Я сподели каква защита осигуряват противогрипните ваксини? Някои познати споделят, че са боледували повече след ваксиниране и не са повторили тая грешка, а други си слагат всяка година и твърдят, че така карат грипа по-леко. :)

Те пишат ефектвиност 60 процента ама кат разбереш как се смята ефектвиност на ваксина и въобще няма да ги гледаш тези данни

Примерно
на 5000 души слагат противогрипна ваксина на другите 5000 плацебо после гледат ако от тези с плацебото има 150 болни от грип а от тези с истинската ваксина 30 казват 80% ефективност ...

Като трябва да да са уцелени конкретните щамове който са плъзнали за годината

Значи като страничен ефект може да имаш грипоподбно заболяване (аз нямах ама това пишеш на листовката) след като си сложиш имунитета ти е малко отслабен и може да прихванеш нещо друго (трябва да се пазиш отначало) в последсвие уж се засилва като цяло (зависи на кои статии вярваш)

Аз лично на двапъти в бях в ситуация в която доколкото си познавам организма щях да олепя нещо (да се намръзна като куче) и мисля че подобрения ми имунитет се дължи на противогрипната ваксина (може и да си го внушавам)

Догодина мисля да си сложа пак
 

Горе