Сектата на ковидитите

Милиони си отидоха на млади години от естествена смърт.
Някои се самоубиха. За тях какво ще кажеш?

как така най-висока смъртност има в страни каот Блегия , Франция, Германия , Великобритания? Все в старите европейски държави опитащи да дават наклон на чепа на всеки друг.
Аз това им обяснявам, че нещата се случват по правилния за природата и психологията начин.

От гледна точка на природата - дори да ни сервира наистина зловеща болест, ще се справим до толкова, до колкото ни достигат знанията и постиженията към дадения момент. Това с маските е примитивна технология, все едно да си копаеш нивата с вилица - правиш нещо, ама май нищо не правиш. А планираната същност на Кромид пландемията само води до грешна преценка, грешни действия и грешни умирания.

От гледна точка на психологията - можеш да убедиш човек да си погледне здравето за.... абе всяко чудо за 3 дни. И да мрънкат какво е трябвало да направим, това е все едно да мрънкат какво е трябвало да направят на първа среща с много секси мацка. Всеки ден правим неоптимални и чисто грешни решения в начина си на живот.

Ако Кромид беше толкова лош, колкото си мислят, труповете щяха да са в пъти повече. Трябва да се радват, че живота им няма да бъде взет от Кромид, а само ще бъде превзет от обичаните от тях сектантски лидери. За такива роби по убеждение като тях, всичко се развива перфектно.

Край!!! Фсички ША Омрем. Няма ваксини !!!
Айдеее, избавлението пак се отлага за неопределено време :eek: Хипохондричните баби ще умрат от чакане o_O
 
Някои се самоубиха. За тях какво ще кажеш?


Аз това им обяснявам, че нещата се случват по правилния за природата и психологията начин.

От гледна точка на природата - дори да ни сервира наистина зловеща болест, ще се справим до толкова, до колкото ни достигат знанията и постиженията към дадения момент. Това с маските е примитивна технология, все едно да си копаеш нивата с вилица - правиш нещо, ама май нищо не правиш. А планираната същност на Кромид пландемията само води до грешна преценка, грешни действия и грешни умирания.

От гледна точка на психологията - можеш да убедиш човек да си погледне здравето за.... абе всяко чудо за 3 дни. И да мрънкат какво е трябвало да направим, това е все едно да мрънкат какво е трябвало да направят на първа среща с много секси мацка. Всеки ден правим неоптимални и чисто грешни решения в начина си на живот.

Ако Кромид беше толкова лош, колкото си мислят, труповете щяха да са в пъти повече. Трябва да се радват, че живота им няма да бъде взет от Кромид, а само ще бъде превзет от обичаните от тях сектантски лидери. За такива роби по убеждение като тях, всичко се развива перфектно.


Айдеее, избавлението пак се отлага за неопределено време :eek: Хипохондричните баби ще умрат от чакане o_O
Вие, които не вярвате на науката сте най-големите страхливци. Форумни отворковци. Ама на живо не смеете да пръднете, нали? Не се ваксинирайте никога и си треперете. Разумните хора ще го направят и ще си пият спокойно бирата. А вие ще дращите по форумите и ще ревете, че Ковид няма. Е да, то след като минат 2 милиона през ваксината може и да понамалее. Ама вие ще чакате нас, балъците да се боцнем. Ама после не ми разправяйте защо обществото са станали вълци единаци. И че на някого му пука за другия.
 
Вие, които не вярвате на науката сте най-големите страхливци. Форумни отворковци. Ама на живо не смеете да пръднете, нали? Не се ваксинирайте никога и си треперете. Разумните хора ще го направят и ще си пият спокойно бирата. А вие ще дращите по форумите и ще ревете, че Ковид няма. Е да, то след като минат 2 милиона през ваксината може и да понамалее. Ама вие ще чакате нас, балъците да се боцнем. Ама после не ми разправяйте защо обществото са станали вълци единаци. И че на някого му пука за другия.
Седнал най-големия страхливец да казва на другите как да са се страхували. Тоя дето едва не преби старците, че влезли в неговия коридор в аптеката....

Да четем изблиците ти и тези на Камен е същото както когато някой 20 годишен седне да ми обяснява за живота преди 89та....
 
Вие, които не вярвате на науката сте най-големите страхливци. Форумни отворковци. Ама на живо не смеете да пръднете, нали? Не се ваксинирайте никога и си треперете. Разумните хора ще го направят и ще си пият спокойно бирата. А вие ще дращите по форумите и ще ревете, че Ковид няма. Е да, то след като минат 2 милиона през ваксината може и да понамалее. Ама вие ще чакате нас, балъците да се боцнем. Ама после не ми разправяйте защо обществото са станали вълци единаци. И че на някого му пука за другия.

Човеко, науката приключи с Кови. Това което се случи след това е всичко друго, но не и наука. Това което се случи е много повече към политиката, отколкото към науката.
 
Ама вие ще чакате нас, балъците да се боцнем.
Ми ай отивай се боцкай, какво висиш по форумите да разправяш какво било наука. Поеми науката в собственото си рамо, покажи колко си смел.
 
Човеко, науката приключи с Кови. Това което се случи след това е всичко друго, но не и наука. Това което се случи е много повече към политиката, отколкото към науката.
Ти не знаеш какво е наука бе, ти си толкова далече от науката, колкото мравката от слона. Тръгнал той да обяснява за наука...
 
Ти не знаеш какво е наука бе, ти си толкова далече от науката, колкото мравката от слона. Тръгнал той да обяснява за наука...
И какво е? Ти очевидно знаеш - дай да чуем? Наука е това, което казва, че имунитет се гради само с ваксина, нали? Че парцали от плат на устата пазят от въздушно капкова инфекция и затварянето на определени търговски обекти (не на всички - само по-малките) спира разпространението на същата въздушно-капкова инфекция?

Ето, аз знам. Мани го Биаро - прост търгаш. ;)
 
Ти не знаеш какво е наука бе, ти си толкова далече от науката, колкото мравката от слона. Тръгнал той да обяснява за наука...

Къде се буташ все в чужди разговори бе мишко, кой ти иска мнението изобщо. Бегай да решаваш задачи, не се бутай дето не ти е работа. Нали се бяхме разбрали да не ми говориш? Като те няма се получава някакъв смислен разговор, обаче появиш ли се, почват малоумщините. Айде изчезвай от темата, няма ли фейсбук да си играеш? А да, той май умря последните дни и ти съсипа диверсификацията на бизнеса :)
 
Айде изчезвай от темата, няма ли фейсбук да си играеш?
Фейсбука е за такива като тебе, зомбирани и безмозъчни. Аз само вадя пари от тях. Работа имам за целия китайски народ, бъди сигурен.
 
Фейсбука е за такива като тебе, зомбирани и безмозъчни. Аз само вадя пари от тях. Работа имам за целия китайски народ, бъди сигурен.

Еми върши си я, какво идваш тука да тролиш?
 
Еми върши си я, какво идваш тука да тролиш?
111 място за свобода на словото? Догодшна на 120 заради такива “демократи като тебе”. Айде у лево. Като пишете глупости, ще ви коригират.
 
111 място за свобода на словото? Догодшна на 120 заради такива “демократи като тебе”. Айде у лево. Като пишете глупости, ще ви коригират.
Ау, учен-дисидент! С коя бюлетина да гласуваме за тебе? :)
 
Ми ай отивай се боцкай, какво висиш по форумите да разправяш какво било наука. Поеми науката в собственото си рамо, покажи колко си смел.
Дай ми ваксина де, веднага ще си я сложа. Чакам си реда.
 
Човеко, науката приключи с Кови. Това което се случи след това е всичко друго, но не и наука. Това което се случи е много повече към политиката, отколкото към науката.
В много грешна посока си. Жалко.
 
111 място за свобода на словото? Догодшна на 120 заради такива “демократи като тебе”. Айде у лево. Като пишете глупости, ще ви коригират.
Абе, това твойто слово цяла година не го ли изливат всички национални и световни медии в неограничени количества? На ощипана девойка се правиш.

Дай ми ваксина де, веднага ще си я сложа. Чакам си реда.
И кога ти е реда? Тази седмица, другата седмица... или още не си решил?
 
Вени, това е практически невъзможно. Най-малкото, докато осигурят необходимия брой ваксини за масово (и насилствено)ваксиниране, всички ще имаме изграден имунитет, защото ще сме прекарали инфекцията.

Аз мисля, че в момента имам близка среща от третия вид. Ама тоя път наистина. Днес съм по-добре от вчера, а утре ще съм по-добре от днес, точно по Емил Куе. :)

Честно казано предпочитам тоя начин на придобиване на реален и траен имунитет пред експерименталния. Не че не се шашнах при появата на хрипове снощи, но с навременното включване на бабините и мамини илачи, днес почти не свиркам при дишане и кашлям по-малко, когато пуша. :)
Формално може да не е задължително, но някои работодатели вече натискат служителите си да се ваксинират и ги заплашват с уволнение ако откажат.
 
Формално може да не е задължително, но някои работодатели вече натискат служителите си да се ваксинират и ги заплашват с уволнение ако откажат.
Да, чух за това, което е абсолютно незаконно. И понеже у нас няма как да си потърсиш правата, има си начини да се измъкнат хората, които не желаят да участват в теста на медикамента. Почти всеки от нас има алергия към нещо, или поне познат лекар, който ще му издаде документ, че е алергичен. Ваксините са абсолютно противопоказни за хора с алергии и някои хронични заболявания.

Щом ще се лъжем, нека да е взаимно. :)
 

Горе