Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

4ма сме за сега. Добре.... :) Остава за сега петък вечер на 10-ти този месец, което е след по-малко от седмица. Давайте предложения, но аз съм малко неориентиран във Варна, знам само ключовите места. :) Дано не ви бъркам по този начин в плановете, но определено ще се постарая да намеря това, което изберем всички като многозонство. :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Само да знаеш, че Happy на плажа не правят резервации Петък и Събота. Ако държите на плажа, най-добре Massa или BM на морска гара.
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ще се постарая да дойда и аз :)
Иначе Godzilla-та на плажа нямат ли и те резервации, кухнята им е хубава?
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ще се постарая да дойда и аз :)
Иначе Godzilla-та на плажа нямат ли и те резервации, кухнята им е хубава?

Да, може, там е яко наистина. Как е момента с паркирането там?

http://www.godzila.bg/site_bg.html

Аз също предлагам и Немо в центъра, там знам къде да паркирам..... :) Немото прави резервации, а ако не ще ходя на място за да капарираме.
 
От: Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Да, може, там е яко наистина. Как е момента с паркирането там?

http://www.godzila.bg/site_bg.html

Аз също предлагам и Немо в центъра, там знам къде да паркирам..... :) Немото прави резервации, а ако не ще ходя на място за да капарираме.
Баси креативния сайта :D
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ами като ходих преди седмица там имаше паркирани коли пред ресторанта. По едно време беше затворен долу пътя, заради свлачищата, но явно са го отворили пак.
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Бройте ме и мен. Моето предложение е Sundogs-a - не е на плажната, но готвят добре - иначе за долу - Мидената Къща или нещо такова :)
Годзилта на Севастопол също е добре.
 
Станахме 5-ма. :)

Годзилата на Севастопол е малко дървено, ако няма външна градина. Но май нямаше, нали? Заведенеито трябва да отговаря на 3 изисквания, според мен - външна градина, удобно за всички и с качествена кухня. :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Бройте ме и мен за петък, ама дайте нещо на плажа за тези, които искат да си допият да са им наблизо кръчмите. :beer:
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Бройте ме и мен за петък, ама дайте нещо на плажа за тези, които искат да си допият да са им наблизо кръчмите. :beer:

Съгласен. Станахме 6ма за сега. :) Супер...дайте предложения, резервацията от мен, все пак аз гледам а организирам....

П.П: Не искам да кажа голяма дума, но скоро ще заформим и нещо в София....:) И uphero, да не се прави, идва.... :)
 
От: Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Съгласен. Станахме 6ма за сега. :) Супер...дайте предложения, резервацията от мен, все пак аз гледам а организирам....

П.П: Не искам да кажа голяма дума, но скоро ще заформим и нещо в София....:) И uphero, да не се прави, идва.... :)

Аз имам работа към софия, само кажете кога?
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

+1 за Мидената къща.
 
Re: От: Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Аз имам работа към софия, само кажете кога?

Super. Да, ще се свържа с теб специално да ти кажа. Ама то ти ще разбереш де. ;) Знам, че си чест посетител на столицата, за това и така подмятам това с идването ти.

Станахме 7на. Леле, тази година ще е по-силно от предишната. Тогава бяхме 5ма. :) Пак малко отгоре, но от сърце.

@GeorgeG, дай линк. Или ще го намеря. :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

http://massa.bg/kontakti Обаче ако правиш резервация там, им кажи изрично, че за алеята, че имат и ресторант в мола.
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

http://massa.bg/kontakti Обаче ако правиш резервация там, им кажи изрично, че за алеята, че имат и ресторант в мола.

Да, това беше полезна информация. :) Как са другите със заведението?
 
0885 66 04 03 е телефона на заведението - 7 часа вечерта. На мое име - Банко Стоянов. На средното ниво е масата за осем човека. За пушачи става.

Масса Биич - плажната алея.....Алея първа - с кола се влиза от Златни пясъци. След кръговото в ляво - до края на алеята - до една бариера. Очаквам ви хора.... :) Дано го намеря, хахаха. :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

7 часа, за кой ден, петък или събота? Принципно и в двата случая, по добре паркирай някъде около летния театър и се разходи пеш надолу, че петък и събота долу алеята е лудница да ходиш с кола. То е само една крайбрежната алея, няма как да го объркаш :)
 

Горе