Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Само да не забравя... :) ще видим кой има най-голям тен
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Къде се намира по-точно тва нещо? Алеята е ясно , ама някой местен да ми каже горе-долу къде се намира , защото не смятам да идвам с кола ( първо ,че ще се пие и второ няма място къде да се паркира).
1-ва буна , 2-ра буна , 3-та ? Някой от Варна , който знае къде се намира по-точно ще е супер.
 
От: Re: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Петък става дума. :) Да, каза ми жената, че се влиза от Златните, ама ще се консултирам с някой тук местен. :) Ще видя къде е. Ако закъснея да знаете, че съм се умотал, хахахах. :)

Паркирай около Спортна зала - през подлеза на паркинга (до игрищата дето е). Ако няма място на паркингчето то около Спортна Зала все ще има. От там цепиш направо надолу пеш за 5 мин си на плажната.
 
Re: От: Re: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Паркирай около Спортна зала - през подлеза на паркинга (до игрищата дето е). Ако няма място на паркингчето то около Спортна Зала все ще има. От там цепиш направо надолу пеш за 5 мин си на плажната.

Ааа, това е добра идея. :) Мисля така да го направя. Иначе мислех да е през входа на Златните. ;)
 
От: Re: От: Re: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ааа, това е добра идея. :) Мисля така да го направя. Иначе мислех да е през входа на Златните. ;)

То не е пред входа на Златните, а за по пътя към Златните - но пак е по-далече. И то бая.
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Пичове, утре го дават да вали след 18:00 , дано да не е вярна прогнозата.
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

:beer: soon
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Ако запраска яко...едва ли ще дойда.

Мястото е кофти за спиране на колата...много кофти даже...
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Заваля ли във Варна, че скоро тръгвам от Добрич?
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Все още не.
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Срещата беше много приятна.
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Повечето ги познах ама ти ми се губиш :D Я бързо си кажете кой кой е .
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Аз съм с черната тениска с бели черти и звездички.
 

Горе