То тая тема стана...... :D (Edit)

Добро е това.

Интрига с вещици и астроложки - много, много хляб!
Аз не знам за какво говориш, за какво става на въпрос, и там онази жена не я познавам :D Стига ми толко разправии :D
 
✌ Мир :)
Доста добре го направи, признавам си!
Клипове в Hate Show - свалени
Блога е премахнат също!
Много аланкат хейтърство е това.
Трябва да знаеш какво има в интернета за тебе и да очакваш във всеки един момент някой да го използва.

Тъй и тъй всичко се знае, сега беше моментът да станеш звезда.
 
Да бре...... фирмата..... :D От там и... да :D
Просто хората смятат, че като са анонимни и всичко им е позволено. Както каза МИР и това е. Навлезе в територия на лични нападки с блога си и ме амбицира много. Нека си останем с добри пожелания и отношения защото изобщо незнаеш с кой си имаш работа - повярвай ми!
 
Последно редактирано:
Тъй и тъй всичко се знае, сега беше моментът да станеш звезда.
Tакъв тип звезда неща да ставам......... едно време именно заради лайф клипове и заради това, че застъпвах за хора които явно не заслужаваха се появи клипа с камьон ме блъсна :D Тогава се смях, но сега ми припомни какво загубих(не говоря за клиенти, пари или сайтове), и ми стана криво. Но..... който си го търси си го намира :D И това важи за всички ни! Аз лично имах нужда някой да ме свали на земята, защото бях тръгнал по лош път(злобния хейт), а това ме срива. @MegaKaloyan благодаря за целия разговор от начало до край(сериозен съм)! Да видим от тук насетне как ще се развият нещата :)
 
Просто хората смятат, че като са анонимни
А то анонимност май няма...... :D Все някой знае кой си, все някъде нещо си оставил и забравил.....
 
Tакъв тип звезда неща да ставам......... едно време именно заради лайф клипове и заради това, че застъпвах за хора които явно не заслужаваха се появи клипа с камьон ме блъсна :D Тогава се смях, но сега ми припомни какво загубих(не говоря за клиенти, пари или сайтове), и ми стана криво. Но..... който си го търси си го намира :D И това важи за всички ни! Аз лично имах нужда някой да ме свали на земята, защото бях тръгнал по лош път(злобния хейт), а това ме срива. @MegaKaloyan благодаря за целия разговор от начало до край(сериозен съм)! Да видим от тук насетне как ще се развият нещата :)
от наша страна нямаш проблем, развивай си вселената - няма да ти е сваляме повече. Ако искаш помощ да си развиеш инфлуенсърски канал в ютуб ще ти помогнем, имаш потенциал да направиш нещо много посещавано и да го монетизираш. Просто смени подхода, хейтърството не е добро начинание. Всички имаме нужда от време на време от приземяване принципно.
 
не е писал, ти знаеш много добре за кой говоря обаче :) И всъщност кой съм и аз :)
Бая контент разтовари и едва наскоро спря. Даже май в същата тема като едно време.

А на тебе ти имам само психологическия профил. Реални данни за хората почти никога не са ме интересували, вкл. и за тукашни юзъри с които се знаем от много години.
 
Просто смени подхода, хейтърството не е добро начинание.
Спор в това няма..... :)

Ако искаш помощ да си развиеш инфлуенсърски канал в ютуб ще ти помогнем, имаш потенциал да направиш нещо много посещавано и да го монетизираш.
Нека да ми мине рожденния ден, прекалено много ми дойдоха емоциите(Emotional damage :D ).
 
Бая контент разтовари и едва наскоро спря. Даже май в същата тема като едно време.

А на тебе ти имам само психологическия профил. Реални данни за хората почти никога не са ме интересували, вкл. и за тукашни юзъри с които се знаем от много години.
мен ме нямаше около година тук и съм пропуснал , че оня капут е бил отново тук. Нандито не ми се е оплаквала за това.
 
Аз лично имах нужда някой да ме свали на земята, защото бях тръгнал по лош път(злобния хейт), а това ме срива.
Хейтът по интернет е по-скоро с цел хумор. Злобата си е въображаема - няма как реално да мразиш някой дето не го познаваш.

Вече ако наистина не ти влияе добре емоционално, то е друг въпрос.
То си опира и до практика :)
 
Вече ако наистина не ти влияе добре емоционално
Еми не, самоагресирам се към хора както каза които дори не познавам и го откарвам на фанатизъм :D А по - принцип не съм чак толко хейт настроен..... ама понякога избива(не е само от тук, по принцип битовизми, цени, работа), лошото е когато не се овладее на време и стават мармалади.
 
Еми не, самоагресирам се към хора както каза които дори не познавам и го откарвам на фанатизъм :D А по - принцип не съм чак толко хейт настроен..... ама понякога избива(не е само от тук, по принцип битовизми, цени, работа), лошото е когато не се овладее на време и стават мармалади.
Никога не се хейтва когато си афектиран или си в кофти настроение.

Подхожда се хладно, пресметливо и позитивно :)
Целта е отсрещният да се афектира и да побеснее, а не ти.
 
Никога не се хейтва когато си афектиран или си в кофти настроение.

Подхожда се хладно, пресметливо и позитивно :)
Целта е отсрещният да се афектира и да побеснее, а не ти.
аз побеснях заради блога който той изтри вече.... и то не за друго, а защото пишеше неверни неща които накърняват достойнството на Тарък. Пък аз държа много на него и той не заслужава подобно отношение.
 
Целта е отсрещният да се афектира и да побеснее, а не ти.
Ами не, пак води до разправии :D Хейтът не е за мен това е :D Баси :D
 
аз побеснях заради блога който той изтри вече.... и то не за друго, а защото пишеше неверни неща които накърняват достойнството на Тарък. Пък аз държа много на него и той не заслужава подобно отношение.
мхм.... и ми показа моята случка с прецакано достойнство..... дам....
 
Баси даже съм забравил вече какво съм публикувал във Вселената хахахаххахахахаххахахаххаа
 
Аз не знам за какво говориш, за какво става на въпрос, и там онази жена не я познавам :D Стига ми толко разправии :D
Не я познаваш, ама тя очевидно те познава... и според видеото сте имали някакво спречкване, от което си излязъл победител (поне в очите на публиката).

Като гледам госпожата си има хубав сайт и си развива гледаческия бизнес целенасочено:
ani-kirilova.com

... обаче са й много банални и скучни офертите. Хороскопи и нумерология... боже, колко оригинално (NOT!).

Друго си е ТАРОТО!
 

Горе