Купувам: Търсим инвестиция от 2000 до 6500 лв. (съдружие)

Повечето неща са готови. В момента не ми достигат около 400 лв. за да пуснем за утре. Утре ще е голям наплив на хора.
Имате няколко часа, да решите.
 
Това дали е отвъд просто реклама :confused:
 
Боко е бил днес там, мисля, че си изпусна шанса :)
Само чух, че е бил. Толкова много хора наистина не са се събирали никога. МИналата седмица минах през няколко морски курорта, като гъстота нямаше толкова хора. Да, еми имах предположение, че хората ще заложат на бира/скара етк. Много голям оборот направиха и още правят.
Онзи професор, дето казва че бил умрял града. града тепърва може би ще се развива. Имотите скочиха почти тройно. Града и оклността открай време имат всички предпоставки за битово-курортно селище както и много други, въпроса е колко правилно ще се развива.
 
Ако имаше желание, нямаше кой да те спре и ти да участваш в скарите.. За 100лв наеш колко кайма можеше да вземеш. Мешаш ги от вечерта (яко леб и гня вътре) и сутринта изкачаш да си вземеш хубаво място. В момента щеше да си поне с 1К оборот :) А па боко ако беше минал през теб - поне 2К, че как е загорел за кибапи след тия картофени пости, не е истина :D
 
Без да съм врачка. Или се опитваш пак да се правиш на интересен. Но пък едва ли си чак толкова кух и ми се струва бая не от сега си заподозрял че затъваш още повече и тва е едно такова нещо в което знаеш че затъваш още, обаче си упорстваш. А може и да имам по-високо мнение за твоя милост и просто да си си кух...
Хиляда лв. оборот... Хиляда лева един то 15-те бира/скара ги е направил за час най-много. И за никаква суматоха не съм чул около Борисов да е имало.
И ти спестявам директни нарицателни, които заслужаваш.
 
Чи колко кибапчита са изпичат средно на час, ве?!
 
Без да съм врачка. Или се опитваш пак да се правиш на интересен. Но пък едва ли си чак толкова кух и ми се струва бая не от сега си заподозрял че затъваш още повече и тва е едно такова нещо в което знаеш че затъваш още, обаче си упорстваш. А може и да имам по-високо мнение за твоя милост и просто да си си кух...
Хиляда лв. оборот... Хиляда лева един то 15-те бира/скара ги е направил за час най-много. И за никаква суматоха не съм чул около Борисов да е имало.
И ти спестявам директни нарицателни, които заслужаваш.

Ще ти разкрия една тайна :) Бих гледал за 762-ри път Троя, пред ужасията да ти чета крейзи-постовете :D

Мога да напиша много за твоя Милост, но в момента ще се задоволя с констатацията, че при теб проблемите се дължат изцяло на комплекси..

Ако държиш на адекватно лечение, все пак, предполагам си чувал за Мастър Кард ;)
 
Чи колко кибапчита са изпичат средно на час, ве?!

Той ги е сметнал предварително, споко :) Що да се занимава с куци далавери "1к оборот на час", пича е висша лига.. Според нифероятният си опит, днес у Котел е имало поне 100К люде и всеки поне с три кибапа в устата ахахаха Сметай, 1к на час от 20 сергии ко стаа, 1 час х 1к лв = 1000 кибапа х 10 часа = 10К кибапа х 20 сергии = 200К кибапа.. почти достигнахме версията за 100к люде с по 3 кибапа в устата, ама понеже било жега.. били само с по два кибапа ахахахахаха и тва без да пият бира.. сметай иначе - Котел днес е произвел минимул 500 000 кибапа :D:D:D
А най-лошото, нашия Герой, па за една бройка изтървал тая далавера, и не за друго, ами щото форумОТ бил стиснат o_O:oops::rolleyes::oops: :D:p:p
 
Той ги е сметнал предварително, споко :) Що да се занимава с куци далавери "1к оборот на час", пича е висша лига.. Според нифероятният си опит, днес у Котел е имало поне 100К люде и всеки поне с три кибапа в устата ахахаха Сметай, 1к на час от 20 сергии ко стаа, 1 час х 1к лв = 1000 кибапа х 10 часа = 10К кибапа х 20 сергии = 200К кибапа.. почти достигнахме версията за 100к люде с по 3 кибапа в устата, ама понеже било жега.. били само с по два кибапа ахахахахаха и тва без да пият бира.. сметай иначе - Котел днес е произвел минимул 500 000 кибапа :D:D:D
А най-лошото, нашия Герой, па за една бройка изтървал тая далавера, и не за друго, ами щото форумОТ бил стиснат o_O:oops::rolleyes::oops: :D:p:p
Говориш нелепи работи. И зат'ва човек може да реши, че опитваш още по не на място да си правиш нелеп майтап. Половинка наливна бира е 3 лв., какви кебапи по лев на час са те подгонили. Особено за по-големите и посетени в парка - 4-5 човека работиха на обект, най-вече в "селата", с по 3-4 скари. над 30 часа плътно с опашки от 3-4ма в най-ненатоварените часове до 15на в натоварените, като повечето от тях вземат и за някой друг още. Картофи, хляб, напитки, салати, те къде останаха в сметката ти от "кибапи по 1 лев".
Аз не съм си правил сметки за "далавера", нито пък съм смятал да пека "кибапи". Просто казвам какво беше. И не разсъждавам по този начин - "далавери".
 
Не майтап с теб, а направо ташак си правят. :)
Безсилна история. Ако може да замаскираме невежеството зад "правене на майтап". Ако може, но не може.
 
И въобще не ми е оставало и време, нито достатъчни финанси да се занимая наистина сериозно.
Ако някой ти беше дал 10 бона преди една година щеше ли да ти остане време? :D
 
Ако някой ти беше дал 10 бона преди една година щеше ли да ти остане време? :D
Абе не е само въпроса в парите, бе човек. И никога не съм искал 10 000.
"Бона", "далавера", рядко са ми в речника, много рядко.
 
Абсурд! Така признавате, че сте лабава работа, меки китки :) А и човека има в пъти повече опит, глей само как ви завърте :D
 

Горе