Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

От: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Бг трафика все пак е ограничен и ти си го таргетираш постепенно, докато в даден момент вече е наситен достатъчно и покачването на лайковете е по-бавно. Все пак част от трафика ти е и от завърналите се повторно, които вече са го харесали. Отделно повечето подобно попъп плъгини имат настройка за показването дали на всяко влизане, дали в месеца веднъж-2 на определен потребител, засечено от неговото IP или кеш на браузъра, затова не го и показва всеки път. А и това е правилният начин, за да не стане утегчително и да ти ударят кикса рано. В настройката на добавката сигурно има и бутон за изчистване на кеша, т.е. нулиране и започване на показването наново на всеки новодошъл. Друго важно нещо, за да не натискат при повторно вадене на прозореца "Не харесват" е самият прозорец да има задължително в горния десен ъгъл бутон за затваряне, за да могат хората да имат избор и да достъпят информацията на сайта, без да са обвързани с непременно социалната мрежа, която промотираш. Все пак много хора също така и нямат регистрация във фейсбук и не желаят да имат, или не са логнати автоматично. За тях изплюва нежелан дразнещ прозорец. Проблем е и за мобилните версии, където дисплеите са малки, а попъп-а има точно конкретни и големи размери. За забавянето на страницата вече ти споменаха.

ЗА close Бутона съвета ти е много добър,но когато го има няма почти никакви лайкове и за това не мога да си го позволя по-добре да изгубя повечето трафик поне за сега,защото имам нужда от въпросните лайкове а нямам за момента друг метод за набавяне на фенове.
Бутон за почистване на кеша при моя поп-ъп няма би било много добре да имаше ще потърся някакви други щом казваш,че би трябвало да има значи има и такива,които да имат не се бях сещал....
Благодаря за съвета. Поздрави
 
От: Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте, имам сайт за онлайн филми и се питах дали някой знае такъв плъгин като някой гледа филма да отброява гледанията.

Може би ти трябва WordPress Stats View Counter ,WP Statistics и много други подобни. Напиши в гугъл "WP view Counter" и ще ти искара Wordpres официалния сайт с първия резултат после в търсачката напиши същото и потърси и други,ако този не ти върши работа има стотици,но лично мен не ми вършат работа,защото не ми отчитат правилно,но може просто да съм инсталирал Бъгави..... И имай впредвид,че ако хоста ти е по-слаб а имаш доволен трафик може да почне яко да ти бави сайта подобна статистика.

Дано съм помогнал. Поздрави
 
От: Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте, имам сайт за онлайн филми и се питах дали някой знае такъв плъгин като някой гледа филма да отброява гледанията.
Какво стана, не го ли продаде тоя сайт?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Има ли плъгин който да поства автоматично публикациите в социалните мрежи, като ако може да са повече от 30 броя..
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся плъгин за автоматично публикуване на статии в сайта, като взима статиите от зададен сайт. Ако има такъв с възможност за добавяне и на изображения към взетите статии също ще ми е от полза. Нещо като това което се ползва в автоматичните новинарски сайтове (взимат новини от 10 сайта и ги публикуват в 1).
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся плъгин за автоматично публикуване на статии в сайта, като взима статиите от зададен сайт. Ако има такъв с възможност за добавяне и на изображения към взетите статии също ще ми е от полза. Нещо като това което се ползва в автоматичните новинарски сайтове (взимат новини от 10 сайта и ги публикуват в 1).
Предполагам от фийда искаш да ги вземеш?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Предполагам от фийда искаш да ги вземеш?

Да, но да е някой добър и изпипан плъгин, може и платен да е ;)
По специално ми трябва някой такъв плъгин, но за изображения, да взима n-на брой изображения от google и да ги поства в постове по зададени от мен ключови думи или нещо подобно.
 
Последно редактирано:
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Извинявам се ако вече има такова търсене.

Търся плъгин, който да направи разглеждането на галерия от снимки по-удобно, както е в много новинарски сайтове, например OFFNews - човек като кликне на една от снимките, тя да му се отваря и в същото време да има стрелкички, с които директно да си сменя картинките. Както е във Facebook впрочем.
Та, какъв плъгин ще ми препоръчате като добър?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Извинявам се ако вече има такова търсене.

Търся плъгин, който да направи разглеждането на галерия от снимки по-удобно, както е в много новинарски сайтове, например OFFNews - човек като кликне на една от снимките, тя да му се отваря и в същото време да има стрелкички, с които директно да си сменя картинките. Както е във Facebook впрочем.
Та, какъв плъгин ще ми препоръчате като добър?

PhotoSwipe... заслужава си всичко. Обаче има един "дребен" проблем. Няма версия за WordPress щото автора я прави от 2 години...

Но е най-бруталния плъгин за фотогалерия.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

uphero, това е! Благодаря, ще го поразбутам утре.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

E, на мен точно за WP ми трбява...

Самия автор го пише още, но има няколко младежа дето го изпревариха:
https://wordpress.org/plugins/photoswipe-masonry/

Сега плюса на PhotoSwipe е че е много лек и не изисква jQuery. Работи прекрасно на мобилни устройства, поддържа Ретина устройства и зарежда динамично различни файлове във зависимост от размера на екрана на потребителя. Има и още много, но ме мързи да пиша.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Самия автор го пише още, но има няколко младежа дето го изпревариха:
wordpress. org/plugins/photoswipe-masonry/

Сега плюса на PhotoSwipe е че е много лек и не изисква jQuery. Работи прекрасно на мобилни устройства, поддържа Ретина устройства и зарежда динамично различни файлове във зависимост от размера на екрана на потребителя. Има и още много, но ме мързи да пиша.

И нещо важно за много от потребителите - безплатен е :D
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Има ли плъгин който показва какво се търси в търсачката на сайта?

Че за какво ти е плъгин при положение че със 1 ред го настройваш във Google Analytics и оттам ги зяпаш?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Че за какво ти е плъгин при положение че със 1 ред го настройваш във Google Analytics и оттам ги зяпаш?

Благодаря, незнаех, че става през Google Analytics.

А как се настройва?
 

Горе