Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Трябва ми плъгин за WP:
Примерно слагам на дадена позиция банер и да мога да настроя на същата позиция да върти рандом да кажем не 1 а 10 банера?
Някой знае ли такъв плъгин.
Поздрави
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте,
търся плъгин в който да имам само dropdown с размери примерно на матраци и отдолу съответно от избора на размер да показва цената?
 
От: Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте, търся плъгин който да ми оправи линковете сега вижте как излиза http://serialbg.net/сияйна-луна-епизод-94-сезон-1/ искам да излиза с името на публикацията

Като цяло сайта ти изобщо не излиза. дава грешка 403. Иначе така ти излизат адресите, защото така се визуализира кирилицата в адрес бара.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Има ли плъгин (платен или безплатен), който можеш да настроиш и при всяка нова публикация в сайта да получаваш SMS на телефона ?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Има ли плъгин (платен или безплатен), който можеш да настроиш и при всяка нова публикация в сайта да получаваш SMS на телефона ?

За плъгин не съм попадал, но не мисля, че е трудно да се направи такъв.
 
От: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...


Да, но май не работи. Като се регистрирам в smsglobal.com и настроя всичко при добавяне на телефон за абониране не получавам никакъв код за потвърждаване...
 
От: Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте търся плъгин от сорта на всяка страница да може да се показва снимки(слайд)
В момента ползвам само на началната страница а аз искам и на останалите.

Благодаря
 
От: Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Щом темата ти използва такова нещо на началната страница, то се извиква с някакъв шорткод и се визуализира там на конкретно място. Намираш извикващата функция и я пляскаш в page или single.php-то. Не ти трябва отделен плъгин щом ти харесва сега как изглежда, т.е. дизайна (css) е ок. Може да има из настройките на темата ти някаква отметка за показване и на страници/публикации. Разгледай добре преди да буташ излишно или да товариш с допълнително добавки.
Здравейте търся плъгин от сорта на всяка страница да може да се показва снимки(слайд)
В момента ползвам само на началната страница а аз искам и на останалите.

Благодаря
 
От: Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Като цяло сайта ти изобщо не излиза. дава грешка 403. Иначе така ти излизат адресите, защото така се визуализира кирилицата в адрес бара.
Един офтопик:
- Нормално ли е линкове на кирилица да излизат по подобен начин като поснтеш във пост, а като цъкнеш на линка да излиза както трябва, на какво се дължи това?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Колеги преди време в Wordpress сайт, бях гледал най-долу в дясно изкачащ плъгин, като скролнеш най-долу. В дясно ти излизаха примерно виж още тая статия, или вижте тези 2 статии.. нещо такова беше..

Някой помни ли как се казва този плъгин? Аз бая го търсих, но нещо не успях да го намеря.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Колеги преди време в Wordpress сайт, бях гледал най-долу в дясно изкачащ плъгин, като скролнеш най-долу. В дясно ти излизаха примерно виж още тая статия, или вижте тези 2 статии.. нещо такова беше..

Някой помни ли как се казва този плъгин? Аз бая го търсих, но нещо не успях да го намеря.

Избирай си
 
От: Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Един офтопик:
- Нормално ли е линкове на кирилица да излизат по подобен начин като поснтеш във пост, а като цъкнеш на линка да излиза както трябва, на какво се дължи това?

Нормално е и се дължи на енкодинга. За всяка буква на кирилица се падат по 2 (мисля) символа на някъв друг енкодинг. Абе ако гониш SEO за България, оставяй ги така. Вариант е да си свалиш плъгин за shortlink и да даваш кратки линкове, вместо това дългото. Хем ще имаш и различни и четими анкори ;)
 
От: Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте търся плъгин от сорта на всяка страница да може да се показва снимки(слайд)
В момента ползвам само на началната страница а аз искам и на останалите.

Благодаря

Моля за помощ
 
От: Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Моля за помощ

Ако търсиш слайдър, има милиони. Ако искаш нещо като галерия и да се въртят снимки NextGen.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте, оказа се че wordpress-ката ми вади доста грешки по js-тата подредбата на библиотеки едно друго не е правилна,но незнам как да намеря всички грешки и да ги поправя а в случая не ми работят някои плъгини,както трябва и това не е приятно.
Та въпроса ми е: Някой знае ли такъв плъгин/добавка нещо,което да намира грешки и да ги поправя? Разгледах на няколко места тествах 1-2 добавки за поправка на теми,но нещо не се получиха нещата,ако някой се е сблъсквал с подобен проблем и знае решение ще съм много благодарен,ако помогне!
Поздрави
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте, оказа се че wordpress-ката ми вади доста грешки по js-тата подредбата на библиотеки едно друго не е правилна,но незнам как да намеря всички грешки и да ги поправя а в случая не ми работят някои плъгини,както трябва и това не е приятно.
Та въпроса ми е: Някой знае ли такъв плъгин/добавка нещо,което да намира грешки и да ги поправя? Разгледах на няколко места тествах 1-2 добавки за поправка на теми,но нещо не се получиха нещата,ако някой се е сблъсквал с подобен проблем и знае решение ще съм много благодарен,ако помогне!
Поздрави

Конзолата на браузъра е твоя плъгин. После проверка на deps параметъра във извикванията wp_enqueue_script и евентуално оправяне на реда на хукване.
Съмнявам се, че може да стане автоматично.

PS: Ако използваш W3 Total cache там може да оправи реда на зареждането в minify секцията.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Конзолата на браузъра е твоя плъгин. После проверка на deps параметъра във извикванията wp_enqueue_script и евентуално оправяне на реда на хукване.
Съмнявам се, че може да стане автоматично.

PS: Ако използваш W3 Total cache там може да оправи реда на зареждането в minify секцията.
Благодаря колега ще погледна кашето дано оправя проблема !
 

Горе