Украйна - Русия какво ви е мнението

Викаш да не бяха използвали ПВО? Укро-ракетите трепат по-хуманно.
Оф, последно, че неам нерви. Укро-ракетите не са насочени към плажа, инцидента там става заради руското ПВО, тия на плажа са предупреждавани сумати пъти, че там е опасно и не трябва да плажуват.

Защо стрелят по Крим тъпите фашисти, като са го призналии за руска територия ми е въпросът?
Сигурно щот от Крим стрелят по Украйна или щот има военни обекти, военноморска база на Черноморския флот на Русия... избери си.
 
Чугунена глава е тя,,като всички комуняги!!

Обяснението е съвсем типично по руски, допуснати цивилни на плаж пред военен радар, без сирени за въздушна тревога, после рев ама що тъй стана. Ми щото дебелизма е навсякъде. Дъщерята на някакъв зам. кмет на Магадан е загинала, била на плаж със семейството си. Или е идиот появарвал на пропагандата, или е била по служба в помощ на окупацията на Крим.

Те руснята евакуираха корабите си от Крим, после от Новорусийск, обаче за цивилните туристи няма проблем. Ми кво да ти кажа, ако не можеш сам да го осмислиш, няма смисъл да ти го обяснявам.


п.с. вероятно обяснението за липсата на сирени е съвсем прозаично- няма достатъчно радари в Крим след ежедневната жътва на пво там.

422549164_7284536031589659_711525055808012598_n.jpg
 
Чугунена глава е тя,,като всички комуняги!!

Обяснението е съвсем типично по руски, допуснати цивилни на плаж пред военен радар, без сирени за въздушна тревога, после рев ама що тъй стана. Ми щото дебелизма е навсякъде. Дъщерята на някакъв зам. кмет на Магадан е загинала, била на плаж със семейството си. Или е идиот появарвал на пропагандата, или е била по служба в помощ на окупацията на Крим.

Те руснята евакуираха корабите си от Крим, после от Новорусийск, обаче за цивилните туристи няма проблем. Ми кво да ти кажа, ако не можеш сам да го осмислиш, няма смисъл да ти го обяснявам.

п.с. вероятно обяснението за липсата на сирени е съвсем прозаично- няма достатъчно радари в Крим след ежедневната жътва на пво там.

Виж файлът 33094
Дебилизъм в една снимка и един коментар..

Дъщерята на някакъв зам. кмет на Магадан е загинала, била на плаж със семейството си. Или е идиот появарвал на пропагандата, или е била по служба в помощ на окупацията на Крим.
На 9 години - по служба ще да е била там.


Те руснята евакуираха корабите си от Крим, после от Новорусийск
Тва го кажи на човека с:

щот има военни обекти, военноморска база на Черноморския флот на Русия

Снимката също предизвиква въпроси: последно, дикатор ли е Путин? Мразят ли го хората или гласуват за него? Легитимни ли са изборите, в които 87% гласуват За диктатора? Оплетохте се, ама така става с лъжците. ;)
 
Кримски вятър.. топ източника на местния фейкомет, къде копаха окопите на плажа.. :D

Статии базирани на тоя източник.. не мерси. Иначе, ето нещо интересно..

В Крим няма и не може да има „плажове“, „туристически зони“ и други измислени признаци на „спокоен живот“. Крим определено е чужда територия, окупирана от Русия, където се водят военни действия, тече пълномащабна война. Същата война, която Русия отприщи изключително с геноцидни и нашествени цели.

Крим също е голям военен лагер и склад, със стотици преки военни цели, които руснаците цинично се опитват да маскират и покрият със собствените си цивилни. Които от своя страна са...цивилни окупатори.

Тия на плажа са били цивилни окупатори.
 
Украинският президент Володимир Зеленски нареди на новия началник на Службата за държавна охрана на Украйна да прочисти редиците ѝ от хора, които я дискредитират, след като двама от офицерите ѝ бяха обвинени в заговор за убийство на висши служители, предаде Ройтерс.

Има и нормални хора сред украинците около зеления клоун, които са наясно докъде ще ги докарат американците...
 
Кримски вятър.. топ източника на местния фейкомет, къде копаха окопите на плажа..
Назначеният от Кремъл "губернатор" на Севастопол Михаил Развожаев:

Отблъскването на ракетната атака е завършено. По предварителна информация в небето над акваторията са унищожени 5 въздушни цели. Но фрагменти от свалени цели паднаха в крайбрежната зона.

Друга ракета, в резултат на въздействието на системите за противовъздушна отбрана на последния етап, се отклони от траекторията на полета и взриви бойната глава във въздуха над територията на града.
 
Париж
ff8bcae9134fec29ccd06b533b2eb1fc_XL.jpg



768x432.jpg


Някакъв град възможно най-далече от евробия - Владивосток

licensed-image


AF1QipM1Ebi4uKj2HDtf10YyokaIu10Hp2uqau9Z48jy=w540-h312-n-k-no


Тегло, теглят горките хора в тая Русия
 
Назначеният от Кремъл "губернатор" на Севастопол Михаил Развожаев:

А, бъркаш. Аз нямам проблеми че е свалена.., просто източника дето е цитиран е тотал.. - доказан. Иначе по темата...

И друго казва:

Отреклият се от вярата престъпен киевски режим посред бял ден нанесе удар с балистични ракети с касетни боеприпаси по Севастопол.

Днес, на светлия празник Троица, ни сполетя голяма мъка. Врагът нанесе подмолен удар, в момент, когато някой от мирните жители се връщаха от служба, а други вече бяха тръгнали с децата към морето.

В крайна сметка коя е била недостигната цел на 5те презокеански скрапа?
 
А, бъркаш. Аз нямам проблеми че е свалена.., просто източника дето е цитиран е тотал.. - доказан. Иначе по темата...
Викаш ТАСС и на Нанди фантазиите са много надежден източник, там не изяви желяние да са включиш.


В крайна сметка коя е била недостигната цел на 5те презокеански скрапа?
Цели да искаш в Севастопол...
 
Цели да искаш в Севастопол...
Викаш, ако руснаците думнат по някой плаж същото ще пееш :D
 
Още един дет го е напекло слънцето и не е разбрал, че никой не е думкал плажа, ПВО-то е причината за ситуацията там.
Ех това лошо ПВО, да вземе да удари мирно летящите АТАКМС-и. Тц-тц-тц.

Иди и теб да те пекне малко слънце да ти се проветри евроатлантическият мозък :D
 
Ех това лошо ПВО, да вземе да удари мирно летящите АТАКМС-и. Тц-тц-тц.
Кога пада АТАКМС заради руско ПВО - виновна "мирната ракета", кога украинското ПВО свали ракета в жилищен квартал - "невинна руска ракета", укрите са си виновни. Внимавай, че неска ще има изригвания, да не изригнеш с някоя нова тъпотия.
 
Внимавай, че неска ще има изригвания, да не изригнеш с някоя нова тъпотия.
Това си е патент на вашия отбор. Въпросната логика я пробутвате от две години. Така че с шапчица се движи навън :D
 
Аз отбори нямам, тва са некви твои фантазии, вероятно от изригванията. Дай да видим къде съм я пробутвал?
Перспективата Санчо, перспективата :D
 
Викаш ТАСС и на Нанди фантазиите са много надежден източник, там не изяви желяние да са включиш.
Преди известно време и казах да не верва на маратонките на лизинг... от нейните източници. Иначе не че го викам, ама със сигурност ТАСС и фантазиите на Нанди са по надежден източник от кримския вятър.
Цели да искаш в Севастопол...
Аха, предимно цивилни окупатори.. Да дойде специалиста по западно оръжие и призраци да разясни.. това отломки от свалена ракета ли са?

Падането на отломки...

Ето как работи:
1719413635013.png
 
Да се надяваме, че атовете са на път да се разберат, та да спрат да страдат магаретата.

1719414927693.png

п.с. NovaPS, ''Гласове'' продължам да си го приемам за достоверен източник. ;)
 

Горе