Украйна - Русия какво ви е мнението

Нещо руски самолети ( бомбери ) няма над Украйна, що така, още имате време да извадите 'безпрецедентни' оръжия, и да разкажете играта на нацистите. За месец+ , 5 процента от Украйна, ВСИЧКО ВЪРВИ ПО ПЛАН.
Самолети от статията на ония пич, мисля, че бяха 19 потвърдени, документирани, навярно са малко повече, поради невъзможност да се снима всичко и да има кадри отвсякъде.

Та Англичаните откакто предоставиха среден обсег земя-въздух защита, чебурашките спряха да летят май?


Image-1-Sky-Sabre-Air-Defense-System-1.jpg


d500_compilation_no_kit_1_1__copy.jpg



100 бройки - върши работа срещу дронове, самолети, хеликоптери и т.н..


Ако някой има опровержение на причината да каже - официално не се казва, дали се експлоатират или не оперират още в Украйна въпросните ПВО-та.
https://notesfrompoland.com/2022/02...system-to-poland-to-boost-natos-eastern-flank - не мога да намеря инфо дали оперират вмомента или още не. Все пак трябва и да знаят как да работят с тях, руските системи са коренно различни от НАТО машинарии, може и да не са активни все още...



едит: Жалко, прочел съм между редовете - само за Полша са, пък и наистина, за такова чудо ще трябва бая време да се обучат, и радарите едва ли работят не с НАТОвски системи, само за защита на Полша са - без Украйна , звучеше твърде добре, за да е истина.

Но въпроса остава - къде изчезнаха самолетчетата на руснаците, или те обявиха войната за спечелена и ще си ходят?
 
Последно редактирано:

от РТ са взели интервю на екипажа, дето го отстреляха с РПГ от прозорец в Мариупол - перфектен пример, как танковете никаква работа не вършат в градски условия, и са една огромна мишена, откъдето могат да те думнат от всеки прозорец или покрив. Екипаж от трима души - танк движещ се сам по улиците, в град, който има съпротива все още. Не и завиждам в тея кибритени кутийки, да чакаш да те изгори жив нещо, идващо кой знае от къде.


Украинеца стреля с NLAW, танка е T-72.
 
Последно редактирано:
https://www.bellingcat.com/news/uk-and-europe/2015/10/08/mh17-the-open-source-evidence

Крумчо това ли е глупост? Питай Холандия, и Малайзия, дето разследваха и те. Ама няма да обориш фактите в статията, а ще казваш, че всички лъжат.

Погледни другите статии в белинкгат, новините не, но статии разследвания - ЦРУ и МИ6 шепнат в ученцето на Путин, няма тайни там, нали си в Англия - да не те подсещам как Англичаните се подиграха с Путлер, като издириха онези двамата дето снимали църкви за Скрипал - и 20 минути след като Путлер каза, че ги открили, МИ6 и пуснаха цялата биография, включително оценките, паспорти и .тн..

Слез на земята, няма грандиозна конспирация против Рашките, те просто не стават и не са адекватни.
Ти пък намери кой да питаш, хахахахаха, абсолютно нищо не може да ти обори.
 
Добре де, що за твар трябва да си, за да си измисляш такива неща, и да ги разпространяваш с цел пропаганда

screenshot-2022-03-02-at-11.05.28.png


Дори най върлите путинофили тук - Крумов и Нанди не мисля, че биха си и помислили, да си измислят факти, с цел симпатии. Защото все някой негодник е почнал да побългарява имена, и да слага измислени неща, с цел да оправдае и да спечели симпатии към Русия, и то как... Болни мозъци...

А уж фейсбуук се бори с пропагандата, по мои наблюдения е точно обратното.
 
Добре де, що за твар трябва да си, за да си измисляш такива неща, и да ги разпространяваш с цел пропаганда

screenshot-2022-03-02-at-11.05.28.png


Дори най върлите путинофили тук - Крумов и Нанди не мисля, че биха си и помислили, да си измислят факти, с цел симпатии. Защото все някой негодник е почнал да побългарява имена, и да слага измислени неща, с цел да оправдае и да спечели симпатии към Русия, и то как... Болни мозъци...

А уж фейсбуук се бори с пропагандата, по мои наблюдения е точно обратното.

Копаейки дъното, може пък да откриеш нефт и така да ни избавиш от безапелационната зависимост от руските природни ресурси.

Дотам стигнахме, значи - да отричаме убитите от нацисткия укро-режим българи? Те не са горили български знамена... И всичко е точно. Продължавай да сондираш. Като стигнеш земното ядро - свиркай.
 
Копаейки дъното, може пък да откриеш нефт и така да ни избавиш от безапелационната зависимост от руските природни ресурси.

Дотам стигнахме, значи - да отричаме убитите от нацисткия укро-режим българи? Те не са горили български знамена... И всичко е точно. Продължавай да сондираш. Като стигнеш земното ядро - свиркай.

Кога външно министерство е обявявало убити българи, дай някакви данни, или си връщам думите, че не би се занимавала да измисляш фалшиви новини, за да насъскваш хората против Украйна, и да черпиш състрадание за рашките, с цел да зомбираш неутрални хора, дето не се опитват да мислят.


Айде да ги разбием тея неща дето тея гниди са написали едно по едно и да видим дали е така а?

 
Ама да не вземеш да ми пратиш POGLED. INFO , на оная подлога от БСП , давай да нищим нещата дето са описали, щото така написани, излиза, че трябва ние да ходим да денацифицираме Украйна, че ни подлагат на геноцид. Чувате ли се изобщо, СРАМ!

Ако ти е множко нещата, в статията дето ти пратих, има опит да бъдат потърсени източници за тея писания. Но може просто да започнеш с имената на убитите и подложените на геноцид и репресии от "укрите" в Одеса , и потвърждение от министерство за убити и по какъв начин.

И това хоро на видеото от 2017, знаеш ли, какво е станало след като спира дрона да снима - излизат азовците и почват да убиват наред българите, и да и горят знамената. Най-малките пък изяждат живи, старите пък ги слагат в концлагери -- мдааа, казвам ти, прочетох го в коментар във фейсбуук.
 
Последно редактирано:
89a3c3a272f724e4759d4201d3dcf78a.png

Забравихме, забравихме!




https://bg.wikipedia.org/wiki/Иван_Милев_(общественик)#Убийство - руските подлоги дори са създали страница, на несъществуващия 'убит' , пълна с невярно съдържание. Дай да видим съществува ли нещо казано пред БНР за такава личност.

Обгорелият му труп е открит на главното стълбище между третия и четвъртия етаж на сградата.[12] Идентифициран е чрез ДНК проба.[13][14][15] Обявен е под №40 в окончателния списък на загиналите[16][17][18][19][20][21] от официално обявените 48 жертви.[22][23][24] По случая е образувано следствие.[25]

По свидетелството на бесарабския българин Георгий Шишман пред БНР

Не си прави труда да търсиш в БНР - никога такова нещо не е обявявано, нито официално оповестено.

СРАМ И ПОЗОР за тея предатели, дето създават такива гнусни пропаганди, и то разбирам да защитават страната си, а те за да помогнат в съчуствието на Рашките, и да има омраза към Украйна, че ни били подлагали на ГЕНОЦИД.



Обаче малко се и стреснах, явно добре организирана група, действаща от 2017 година, започваща да слага въпросните еднакви статии, и да работи върху уикипедия страницата. Вярно, по-глупавите може и да се вържат, дето не могат и не искат да мислят, ама тея неща минават предимно в Москва, там пропагандата работи и онез не задават въпроси.



Можете да видите и как оперират, и какви сайтове са сложени в уикипедия като референс, и да си направите извода, че е добре планирана дезинформация, но нищо ново.



Абе, ама тея наистина ни смятат за руски орки, че толкова глупаво се опитват да ни лъжат.

Сложили даже и Закона за коренните народи - https://news.bg/int-politics/radata...ite-narodi-v-ukrayna-rusnatsite-gi-nyama.html ...


И : чемодан вокзал София" - това е за руснаците израз... Тея дето са мислили пропагандата, ни мислят верно за идиоти.



Давай, НАНДИ, покажи информацията, която аз не успях да намеря, дай да видим тука как Украинците правят геноцид в Одеса.




Eй ти и едно видео да слушаш от Одеса, Бон Джови за повдигане на морала, пускам го не за друго, ами защото барабаните текста на тях е на РУСКИ, а не на украински, ама подробности. По-важно е да видим убитите българи от нацистите.
 
Последно редактирано:
Кога външно министерство е обявявало убити българи, дай някакви данни,


''Посолството на България в Киев и консулството в Одеса са получили инструкции да издават бързи визи на етническите българи, чиито живот се намира в опасност, съобщи ТАСС. Информацията е потвърдена от българския външен министър Даниел Митов.


За българите в Югоизточна Украйна България е подготвила и партида хуманитарна помощ.''
 

Браво, и колко такива визи са поискани и дадени? Само това ли успя да намериш? Че сме реагирали, всъщност заради конфликта, а не заради НАЦИСТИТЕ, с цел да изведем хора извън конфликта, впрочем конфликт познай от кого породен. Преди това не е имало проблеми.
Къде прочете нещо свързано с нацисти и подобна реторика? Ти съвсем ме взе за руснак май? Търси повече, може да намериш нещо по-добро, кой знае, ако трябва ще убиете някой, и ще го представите като убит от украинците, щом ви отърва на тезата, пак ще е нещо, нали.



Давай за убитите българи , за законите, знамената. Конкретно , че усещам WHATABOUTISM-и се готвят.


Впрочем, я виж коментарите в статията, не си вкарвай автоголове, ами давай да нищим убитите и дискриминирани българи от украинците.
 
Браво, и колко такива визи са поискани и дадени? Само това ли успя да намериш? Че сме реагирали, всъщност заради конфликта, а не заради НАЦИСТИТЕ, с цел да изведем хора извън конфликта.


Давай за убитите българи , за законите, знамената. Конкретно , че усещам WHATABOUTISM-и се готвят.
Нямам никакво време да ти търся информация по въпроса. Историци многократно говореха за това - доверявам се на тях, а не на модифицираната информация, която гугъл предлага спрямо моментната ситуация.

Ремайнд, аз никога не съм разбирала бесния национализъм и патриотизъм, но и чуждопоклонничеството не ми е съвсем ясно.

Ти си яростен привърженик на всички антибългарски политики - защо? Комплекс ли е някакъв, на какво се дължи?
 
Нямам никакво време да ти търся информация по въпроса. Историци многократно говореха за това - доверявам се на тях, а не на модифицираната информация, която гугъл предлага спрямо моментната ситуация.

Ремайнд, аз никога не съм разбирала бесния национализъм и патриотизъм, но и чуждопоклонничеството не ми е съвсем ясно.

Ти си яростен привърженик на всички антибългарски политики - защо? Комплекс ли е някакъв, на какво се дължи?

Значи нямаш информация за убити българи? Добре, не знам какво усукваш. Пък какво са ти говорели и какво говорят разни хора - то и Лавров казва, че война няма, Песков казва, че няма олигарси в Русия, Путин казва, че СССР-то разпада е загуба и т.н..



Иначе време имаш, информация няма, вие взехте всички българи за идиоти, ще пишете простотии и няма никой да ги проверява, и като се окаже, че лъжете, ще е : "ама аз чух, един каза, тука много информация, нямам време" - нали беше много важно да се види как ни трепят в Украйна българите.

Айде пускам хорото пак, че ми хареса какъв геноцид и терор има там над българите.
 
Ако бяхме читава държава, с прокуратура, това дето тея подлоги разпространяват и са създали, има си наказателен член, даже два, по който биха ги осъдили. Да не говорим от морална гледна точка, колко е грозно да си плюеш на държавата и да лъжеш за убити БЪЛГАРИ, и да обясняваш, че ни трепят нацисти в Украйна, само за симпатии към Расия.


Абе може и да има шанс, за българите, ТРЕНД - 16 процента подкрепяха Путинчо. Просто в интернет са много звучни, да ограмотяват другите, с това как убиват българи в Украйна. Проблема е, че НАТО и ЕС ни видяха какви руски червеи сме, и не може да заемем позиция, каквато заеха всички останали държави в НАТО. Но може и да е за добро, поне лъснаха проблемите и батаците в кочината. Кой да очаква, че Киро, ще излезе червей и за позицията ни, и за Мутрофанова. Радев няма да го коментирам, той е ясен.


https://www.dnevnik.bg/politika/202...a_zapochva_konsultacii_za/?ref=home_NaiNovoto - Е не, така няма да стане - консултации, дискусии - където само Унгария остана със Сърбия, и ние разбира се. ДБ се мъчат, ама е безсмислено - така и така ни видяха - хем се изложихме пред НАТО, хем за Расия сме евентуален таргет за тройно облъчване на дебили, с цел пропаганда, и дестабилизация. И евала на Иво Мирчев от ДБ, че си запали колата, и отиде да дари малко закупени бронежилетки до границата.
 
Последно редактирано:
Ама да не вземеш да ми пратиш POGLED. INFO , на оная подлога от БСП

Тук само да вметна, че сагата е голяма. Със запорирани сметки на фирмата му стояща зад сайта е Румен Петков. Запора е от Курни Нинова и Кирил Добрев. Червен опозиционер е, от крайните русофили, които БСП изгониха.
 
Тук само да вметна, че сагата е голяма. Със запорирани сметки на фирмата му стояща зад сайта е Румен Петков. Запора е от Курни Нинова и Кирил Добрев. Червен опозиционер е, от крайните русофили, които БСП изгониха.

Румен Петков, пиянката, дето пикае по фонтаните. Е, не се учудвам, аз не мисля, че е и кой знае какъв социалист- той е като утрепките в Кремъл - само парите са им в главите. Сигурно бая споделят и кликат по статиите и рекламите.
 
Румен Петков, пиянката, дето пикае по фонтаните. Е, не се учудвам, аз не мисля, че е и кой знае какъв русофил - той е като утрепките в Кремъл - само парите са им в главите. Сигурно бая споделят и кликат по статиите и рекламите.

Не е Румен Петков от АБВ. Просто имената са същите...

https://bird.bg/tr/?v=view&guid=200315375
 
Ясно, ами да, мислех, че е главния редактор този, в гугъл като търсиш собственика, излизат му разни изяви по БСП ТВ и т.н..

Е, да, главния редактор на сайта. Бивш депутат на БСП, също, но някой го бъркат с лидера на АБВ. Там сагата е голяма и има множество заведени дела срещу него.
 
Крум се включва от Англия с реакции, а дано той да даде яснота кои са убитите и геноцида над България в Украйна, ама ще отидем на WHATABOUTISM-и ми се струва?
 
Крум се включва от Англия с реакции, а дано той да даде яснота кои са убитите и геноцида над България в Украйна, ама ще отидем на WHATABOUTISM-и ми се струва?
Има два документални филма за насилието над бесарабски българи от Донецк извършено от укрите. Голямо момче си ще си ги намериш и сам. Разбирам, че релните неща са доста извън "бойните стратегии" от хардуера ама все пак мислще успееш да се справиш.
 

Горе