Украйна - Русия какво ви е мнението

Е тогава кой ще е форумния шут? ДЕФНЮЗ е в депресия след шизо хапчетата, сигурно още 2-3 дни ще спи, докато му хрумне нова бизнес идея. Остави го тоя бек.
Сори, бате, но някакви фанатични изцепки и брутални обиди няма как. ;)
 
Е тоя обърна и за КОВИ, вярно, че тука всички бяха от 'специалната' девизия. Дето знаят нещо, дето целия свят не знае. Я се разгърни, етериумче, пусни някой роман, почвай - ДЕФНЮЗ чака с нетърпение да чете.
 
Е тогава кой ще е форумния шут? ДЕФНЮЗ е в депресия след шизо хапчетата, сигурно още 2-3 дни ще спи, докато му хрумне нова бизнес идея. Остави го тоя бек.
Римайни ми позволи да остана! Каква чест! Коренопреклонно благодаря!
(Гугълвай "коренопреклонно")
 
Римайни ми позволи да остана! Каква чест! Коренопреклонно благодаря!
(Гугълвай "коренопреклонно")

Е трябва детската градина да се държи активна, като няма дефнюз-а. Не си толкова ненужен, спокойно.
 
Сори, бате, но някакви фанатични изцепки и брутални обиди няма как. ;)
Брутални обиди - да, разбира се. (Римайнда има 1000 немодерирани такива в темата, но не сме го докладвали, а явно не са и забелязани). Но кое е фанатични изцепки в моите писания?
 
А спри се вече с тая глупост чутовна. Външно министерстрво - на баба ти фърчилото.



Външно е просто главна гувернантка на сащ-ското посолство. Каквото е угодно на тях, това се огласява от външно..


Така е! И земята е плоска.
 
Не говорех за теб. :) Те тия с хубавите изказвания си знаят. ;)
Ти не говориш, но аз ще направя цялостен преглед на ЧИСТАТА Ремайндова реч - ЗА ЦЯЛАТА ТЕМА, чисто изказване по чисто изказване. И ще ти я предоставя.
 
Брутални обиди - да, разбира се. (Римайнда има 1000 немодерирани такива в темата, но не сме го докладвали, а явно не са и забелязани). Но кое е фанатични изцепки в моите писания?

Нищо ти няма, хормоните просто - удари си една злобарка да ти мине.
 
Брутални обиди - да, разбира се. (Римайнда има 1000 немодерирани такива в темата, но не сме го докладвали, а явно не са и забелязани). Но кое е фанатични изцепки в моите писания?
Да, много правилно. Не видял да има полови органи и други гнусотии, но си свободен да ги рипортнеш.
 
Ти не говориш, но аз ще направя цялостен преглед на ЧИСТАТА Ремайндова реч - ЗА ЦЯЛАТА ТЕМА, чисто изказване по чисто изказване. И ще ти я предоставя.
Да! Напиши РОМАН като миналите, отделна тема ако може, може и да запознаеш други форуми с персоната ми, и да ги водиш тук, с цел да обясняваш какъв геноцид става и тормоз. Давай с романа, няма да е загуба на време, ще ти дам една емотинка като пуснеш нещо, да знаеш, че не е напразно.
 
Мен за "фанатичните изцепки" ми стана интересно кое дефинираш като такова. Но сега, няма да упорствам, ако не искаш да споделиш на всеослушание, не ми е работа да затормозявам началството все пак.:)
 
Ся нямам време, но после шсе върна крайно любезен и щи навра в лицето собственото ти изпражнение - Ваньо Люцканов - Землевежаааа, аууу. С всичките му барабоинки и източници за събитията от Одеса 2014 от...достоверният източник е...неговото име е....УИКИПЕДИЯ!! Ваньо Землевежо с парцалчета за..познайте...познайте кои са другите му уникални РАЗКРИТИЯ в неповторимата "платформа „Землевеж...за представяне на данни от статистически проучвания по достъпен начин за света и България от достоверни източници." на 26-годишния Ваньо, който е и в БНТ, БНР? Не можете да познаете, 100%!

"План Б за климата
Засега изглежда вероятно светът да не изпълни целите си за ограничаването на климатичните промени. Нужно е предварително и дългосрочно решение как да се подходи, ако страховете за климатичните промени се сбъднат."

Бинго, иважаеми съфорумци!:) А можете ли да познаете третото кое е? Не можете, 100%...

"„Землевеж“ - за живота на числата или как изглеждат статистиките за Covid19"

Но трябва по-късно подробно да му се насладим. Та, кой го дава това събудено дитьенце рожба на достоверните масмедийни, правителствени, официално признати и щедро спонсорирани от мрежа пръстени-в-пръстени милиардни фондации? Кой? - Римайнди! Правилно.

Просто чудо. Представям си ги двамата, събудени за своята истинска либерална сексуалност, хванати под ръка, с антиклиматичнопроменни противогази и баджове "СЛАВА УКРАИНА", вървят леко подскачайки към близкият ваксинационен пункт за поредния бустер. Би било прекрасно.:)

(Очаквайте: "Землевеж"...)
Кво сега - да редактирам ли "грубите обиди" в тоя коментар?
А той проблемия вече е редактиран, ок значи.:)
 
Мен за "фанатичните изцепки" ми стана интересно кое дефинираш като такова. Но сега, няма да упорствам, ако не искаш да споделиш на всеослушание, не ми е работа да затормозявам началството все пак.:)

Може би, да намалиш личните нападки, и май не е възможно следващото де, но - да държиш някакъв тон, приличащ на форум, не на селската кръчма.

Голяма бригада сте тримцата - Нанди отиде да дири Историци, да дири убитите Българи от нацистите в Украйна и да гледа геноцид, Крумов - той пък не вярва на нищо, освен ако не иде от Масква , и ти - дето палиш като ЮМЗ. Ще чакам дефнюза - с него тая тема ще я направим забавна.
 
Може би, да намалиш личните нападки, и май не е възможно следващото де, но - да държиш някакъв тон, приличащ на форум, не на селската кръчма.

Голяма бригада сте тримцата - Нанди отиде да дири Историци, да дири убитите Българи от нацистите в Украйна и да гледа геноцид, Крумов - той пък не вярва на нищо, освен ако не иде от Масква , и ти - дето палиш като ЮМЗ. Ще чакам дефнюза - с него тая тема ще я направим забавна.
Ах, милият той, възпитан Римайнд! Той ще ни обучи на възпитание...:)
 
Този е педи като някой с Без-майнд.:) (Почва с "Р")

(...И банда "бързи_и_любопитни и Федеросерани педита пригласят с нежен лайк. Каква идилия...):):)
 
Последно редактирано:
всеки форум трябва да има по един селски бек като тебе
Римайнда ми вика селски бек на мен, нали разбирате шегата?:) Аа, и м/у другото селски бек не е ли брутална обида?:)
 

Горе