Украйна - Русия какво ви е мнението

С кое ти и Ремайндера сте различни радвайки се, че умират руснаци? Народния съд си идва сам в даден момент. Човешката история е циклична и през определени периоди на тази част от населниеот наречена народ, бедняци, плебей, пролетарии и т.н. лекинко им писва и изриват торта до кота 0. Следват 20-30 години подем после пак се появяват Ентелегентите и осират всичко.
Разбира се, че ще се радвам, че умират генерали и висшестоящи, нахлули в чужда земя, с измислен предтекст и даващи указания за бомбандировки на цивилни и рушене на суверенна държава
. Ако не искат да умират, да си хващат куфарите, и към Москва. Жалко, че за другата страна, това не може да се каже, защото бяха нападнати от твоите герои.

От цялата война ватенките я кажете - по-силни ли излизате, или по-слаби. Я да чуя как ще овъртате сега.
 
https://en.wikipedia.org/wiki/Signals_intelligence_operational_platforms_by_nation Ей ти да прочетеш. То няма как да знаеш какво представляват тези самолети, защото ватниците не могат да сънуват за тях.
Уйкито ми е любимо за инфо дам. Пак питам сериозно ли смяташ, че калсифицирани полети на шпионски самолети ще бъде общодостъпен за всеки олигифрен в нета ( не визирам теб да се се засегнеш) (баси колко сложна е комуникацията в джендърските времена....)
 
Да бе, хем са джендъри, хем фашисти - go figure. А отивай гледай видеа какво представляват самолетите и как оперират, не всичко е секретно като в мамичка расии.

Самолетите не може да са секретни, защото се виждат от далече какво представляват. Секретни неща вътре със сигурност има, специално за техниката и в детайли кое как работи, никой не коментира това.




Ето ти малко открехване. И това не е нов способ, СССР-то имаха доста такива навремето. Все ви гонят конспирациите. Мисля, че от 70-те години, така че замисли се колко са 'нови'. В модерна война както се видя - разузнаването и да имаш достъп до висококачествени и точни данни /сателитни снимки / разузнаване е много важно. Не става да ръгаш газта на Танка и да мислиш, че ще стигнеш до Франция за 7 дни..

Ако темата ти се стори интересна, може и да прочетеш за някои от истинските секретни програми, за подобна техника, която да се слага в цивилни самолети, които минават през СССР-то и обратното. Имаше един боинг навремето, който смятаха, че в него има подобна техника и не го пускаха да лети ( цивилен ) , над СССР.
 
Време е за малко успокоително



и още


и чакайте щатските самолети да решат съдбата на Русия

 
Последно редактирано:
Като кои "някои влизат в търсене на спор"? Римайнди не е сред тях според теб, нали? Какъв "поглед от забавната страна" от твоя милост. А, забравих - ти вярваш в "анонимните отмъстители". Тогава всичко е наред. И леглата с откачалки в Новонормалново могат да се запълнят с още едно.

(Аз ви казвам, че форума държи твърдо ядро от прекомерно интелигентни стари потребители, които нормално виждат нещата както им харесва, и скоро трябва да се премине към заслужено излъчване на предприемач_ком в международен ефир.)
айде:)

После защо ви пиша, че сте от детската градина... Ако щете се псувайте на майка, чичо, леля, баба и.т.н цял ден. Не ме интересува. Темата е Украйна - Русия какво ви е мнението, а не другарко, пък той ме напсува. По точно тази тема анонимните правят каквото и е по силите за прекратяване на войната, което съвпада с вижданията ми. А аз мога и в извънземни да вярмам, ако имам желание.
 
предтекст
претекст
овъртате
увъртате

В хардуера те научаха на "допотопна", която почти съм убеден, че си мислил за нещо свързано с "дупе", форма на "надупване" вероятно (ставаше дума пак за руска военна техника). Така си мислил - "надупена техника", нали?:)
Та и тук да те научим на нещо, да не ревеш после, че нищо не си взел. И все пак: гугълвай бе Ремайндддди;)
 
Супер, имам си лично кламерче, като съветника на XP И Word-a от едно време. Браво Клипър - искам да бдиш за грешките отсега нататък. Почвай да дижуриш.
E0bwPk8UcAAmb4O.jpg


Виж, че си намери полезно поприще във форума, вярно, че си безполезен в контекста на темата на форума ( само Русия и КОВИД ), но може да почнеш да ме коригираш и в теми извън оффтопик, пък и ако ти плащаме някакви Рубли за редакция и намерена грешка - че ти и работа ще вършиш.
Действай смело Клипър.
 
Уйкито ми е любимо за инфо дам. Пак питам сериозно ли смяташ, че калсифицирани полети на шпионски самолети ще бъде общодостъпен за всеки олигифрен в нета ( не визирам теб да се се засегнеш) (баси колко сложна е комуникацията в джендърските времена....)
А защо да не са? Дай поне един довод?
 
По точно тази тема анонимните правят каквото и е по силите за прекратяване на войната, което съвпада с вижданията ми.
Правят - таратанци. Това е част от същия медиен разказ, за голяма част от който и ти самият знаеш, че е лъжа. (Има примери, но да не мешам теми). И не им вярваш, но сега - да. Е, твоя работа си е, разбира се.

ps: Като искали да прекратят "войната", да ударят всички лоши, които са замесени. Руската инвазия по имперски желания на Путин, е точно медийния разказ. Както и да е - вярвай си в каквото щеш, откачалко за психиатрията (нали така ми викаш).:)
 
Айде, на етериума му се отвори третото ОКО. Почват да му говорят звездите, сега ще настрои вътрешните антени за някой разказ, да ни 'светне' на истината за събитията.
 
Супер, имам си лично кламерче, като съветника на XP И Word-a от едно време. Браво Клипър - искам да бдиш за грешките отсега нататък. Почвай да дижуриш.
E0bwPk8UcAAmb4O.jpg


Виж, че си намери полезно поприще във форума, вярно, че си безполезен в контекста на темата на форума ( само Русия и КОВИД ), но може да почнеш да ме коригираш и в теми извън оффтопик, пък и ако ти плащаме някакви Рубли за редакция и намерена грешка - че ти и работа ще вършиш.
Действай смело Клипър.
дежуриш
 
Сериозно ли питаш?

Аз ти дадох информация, дадох ти и какво да търсиш, за секретните програми за самолети такива, но техниката да е в ЦИВИЛНИ самолети, по време на студената война. На теб ако не ти се вярва, че такива самолети съществуват - проблема е твой. И информацията в уикипедия и публичното пространство не е малка, пък ако те интересува как точно стават прихващанията и локализирането на комуникационни хъбове - казах ти - ползват се същите неща, дето са се ползвали и 70-те. като базова функционалност на работа.

Ама то тая работа не е като да натискаш газта на Танка и да се провикваш "ЗА РОДИНУ", с каска от втората световна война и захар за храна по джобовете. Ама РУСКИЯ АТОМ Е НАЙ-ДОБРИЯ АТОМ!

 
Айде, на етериума му се отвори третото ОКО. Почват да му говорят звездите, сега ще настрои вътрешните антени за някой разказ, да ни 'светне' на истината за събитията.
Страница 235 прочете ли я? Кога? Почвай веднага, че с твойте краварски ботуши в главата...:)
 
https://www.britannica.com/event/Korean-Air-Lines-flight-007
Ей ти малко инфо, как Рашките , свалиха един цивилен самолет навремето с цивилни, щото са диви и неадекватни, заради съмнения за SIGINT


Иначе и Рашките имат такива самЬолети, ето да се порадваш и на техните

130165-10189-pristine.jpg




Няма да се очудя, ако го изкарат и него, като се има напредвид, с какви оръжия боравят някои войници пратени там да се бият с модерна армия:

qg8vvoqm8fq81.jpg



Украинците дано да го запазят това за историческия музей, и без това друга работа няма да им върши.
 
Хардуерна атака. Паника. Комуникациите са блокирани. ДНС-ите се пренастройват. Макадресите се пренабиват.
... - - -...
 
Дали е толкова сложно в днешно време да се следи самолет? Не става въпрос за някой милиардер, който е спечелил богатството си от плод и зеленчук, а за Мъск - собственик на високотехнологична компания.

https://www.mediapool.bg/nevolite-n...zh-za-da-ne-sledi-samoleta-mu-news331680.html
 
ReminD-е, накъв се прайш бе, брато? Извън това, което сме си говорили - намаляй си размера на снимките и графиките в километричните постове, бе. Не стига, че са с ниско съдържание на реални факти и реално полезни факти, а стават и по половин страница. Но, айде, да кажем - ти си вярваш на глупостите, които пишеш. Ама намаляй тия грамадни изображения. Супер мързелива и некачествена история, обаче пък е за сметка на количеството. На къв се прайш? Ти за нищо я нямаш тая тема, после други обвиняваш. Дай малко уважение - хакер си и за секунда можеш да регулираш размерите на картинките, кво толкова ти коства.
 

Горе