Украйна - Русия какво ви е мнението

Ти не ми обяснявай колко и как приемам нещата, малко редитче-мравче-тролче. Много си малко.

Аз съм наистина изненадан да науча, че @coolice бил "руски ватник". Никога до днес не съм мислил за @coolice по този начин. Как стигнахте до това заключения, драги Ремайнди, в редит ли го научихте?

Тагни го и трети път, може и на лично да му пишеш , да се оплачеш, като гледам ще цивриш като булка до вечерта и ще се заяждаш.
 
Тагни го и трети път, може и на лично да му пишеш , да се оплачеш, като гледам ще цивриш като булка до вечерта и ще се заяждаш.
Ти си булката, ама не си честна. Бая разкрачена ми се вижда работата, май Чичо Сам е дал саламмм...;)
 
7c9f476df60f49458c68f5cc86f757de.png


Доста по-нагоре захожда на патрул. Явно събират информация в Беларус какво се случва и какво 'прегрупиране' правят.
Ти сериозно ли смяташ, че този разузнавателен самолет ей така ще има достъп всеки в нета до полета му? Нали се сещаш, че това е прах в очите? Тоест надявам се да го разбираш.
 
Чудя се къде ще се дянат всички предатели когато русия бъде смазана и почнат да ядат кори от дървета там?

Е как къд,е ще обясняват, че САЩ и Света ги мрази, щото Путин спасява света, и щото НАТО са лоши и ще почнат да дават примери с миналото :D .
 
В четвъртък, ще ви кажа, че в петък ще разберете защо етериум беше спрял да пише.
 
Ти сериозно ли смяташ, че този разузнавателен самолет ей така ще има достъп всеки в нета до полета му? Нали се сещаш, че това е прах в очите? Тоест надявам се да го разбираш.
Друго си е викаш руски генерал да ползва роуминг за да звъни в масква и да го избомбят?
 
Дефинирай предатели?
Крумката дето мие чинии в ЮК, даласа и нанди които се радват, че умират украинци и призовата за народен съд, кулайса че отрича войната, банко че позволява всичко това и тн
 
Ти сериозно ли смяташ, че този разузнавателен самолет ей така ще има достъп всеки в нета до полета му? Нали се сещаш, че това е прах в очите? Тоест надявам се да го разбираш.

https://en.wikipedia.org/wiki/Signals_intelligence_operational_platforms_by_nation Ей ти да прочетеш. То няма как да знаеш какво представляват тези самолети, защото ватниците не могат да сънуват за тях.

Как са руските генерали в Украйна и висшестоящите? Още ли говорят на роуминг с Расия? Не че имат друга възможност, като нямат комуникационна връзка де.
 
Е някой от думнатите генерали се появиха в други точки на картата съвсем живи :)

Да, всички са живи и си пият ракията и и мятат рози по улиците. Ходи пак да провериш колко са думнати потвърдени.
 
То само това, че нямат комуникационни връзки, и говорят чрез Украинската мрежа, на всеки нормален човек му става ясно, що за циркаджийска измислена и окрадена армия имат, поне вече никой няма очакванията, че ватниците могат да се бият със САЩ, камо ли с НАТО - армия се поддържа с много пари.
 
Крумката дето мие чинии в ЮК, даласа и нанди които се радват, че умират украинци и призовата за народен съд, кулайса че отрича войната, банко че позволява всичко това и тн
С кое ти и Ремайндера сте различни радвайки се, че умират руснаци? Народния съд си идва сам в даден момент. Човешката история е циклична и през определени периоди на тази част от населниеот наречена народ, бедняци, плебей, пролетарии и т.н. лекинко им писва и изриват торта до кота 0. Следват 20-30 години подем после пак се появяват Ентелегентите и осират всичко.
 
То само това, че нямат комуникационни връзки, и говорят чрез Украинската мрежа, на всеки нормален човек му става ясно, що за циркаджийска измислена и окрадена армия имат, поне вече никой няма очакванията, че ватниците могат да се бият със САЩ, камо ли с НАТО - армия се поддържа с много пари.
От къде идва това ватниците или казано ватенките :D :D :D Трагично смешно е
 
ИСкаш да кажеш че си чул от една жена, че еди си какво и нямащш източник?
Нищо не съм чул потърси и ще намериш. Нормалната и изчистена от пропаганда информация се намира по-трудно от сайтове като флайт радара :)
 

Горе