Украйна - Русия какво ви е мнението

https://www.reuters.com/world/ukrai...s-after-major-russian-air-strikes-2022-10-10/ руските терористи и фашаги
са се насрали както винаги


Преди или след Ф-16-ските ще ги получим? То с тва натегачество можем да ги получим и от братска Русия - по въздуха.
 
руските терористи и фашаги
са се насрали както винаги
Това, което правят е леко погалване в сравнение с действията на сащ в Ирак, Югославия, Сирия и т.н. Да се радват, че ги бие Русия, а не ''демократите'', които избиват 500 000 деца и заявяват, че си е заслужавало.
 
Преди или след Ф-16-ските ще ги получим? То с тва натегачество можем да ги получим и от братска Русия - по въздуха.
Не се знае обаче дали действат на земеделски самолети, зареждащи от Видин
Пък дано да е истина и да сме защитени
 
Не мога да не го постна това:

Пътнически самолет МС-21 извърши първи дълъг полет с руски мотори (видео)


Чакам сега водопада от лайна. Забелязвам обаче, че натурализирания поляк и другия сбърканяк ваневски говорят за лайна, задници и още една камара простотии. @Blinky нещо? Почивка?

Щото ако ще я караме така да ги почвам по северозападния начин. 24 часа хранилка, или аз не мога ?
 
Ужас, още не са ги изпратили на фронта, а вече умират.

Петима мобилизирани руснаци са починали след влизането си в армията, съобщиха руските власти, цитирани от „Франс прес”.

Властите в Челябинска област потвърдиха за смъртта на петима души от този район в Западен Сибир.

Предишният ден руският депутат Максим Иванов съобщи, че мобилизиран мъж от Челябинска област е починал от „свръхдоза“ по време на обучението си.

На 3 октомври Максим Иванов заяви, че има три смъртни случая на мобилизирани във военна база в Свердловска област. Според него един от тях е починал от инфаркт, друг се е самоубил, а последният - от алкохолна цироза, след като е бил изпратен у дома
 
Радвам се, че се появи най-после, защото много исках да те питам: какво ще кажеш за прословутата реч на чича Вова, в която той нарича новия световен ред на агресивния запад ''сатанистки''?
Лъже ли, или е наистина алтернатива на сатанистите? Горе долу знам какво ще кажеш, но искам да видя как ще го кажеш. Ирония, сарказъм.. Ти си. :)
Гледай я тая как го обхожда, да не е ударил осмица от тотото ма.
 
Гледай я тая как го обхожда, да не е ударил осмица от тотото ма.
Добре, че ме цитира, че видях правописна грешка - сатанистски. :)
 
Добре, че ме цитира, че видях правописна грешка - сатанистски. :)
Ами тя седи в цитата ми ма, ще ти кътнат 10% от надника.
 
Тоя "некъв" е председателя на Следствения комитет на Русия, който докладва директно на Президента. Той казва, че маршрута на КАМИОНА включва и България. Това се препечатва и цитира във руските и международните медии и ефекта от пропагандата е готов. Извода е, че пропагандата е дори на държавно ниво. Продължавай да си чекваш.

Твоя извод, да.
Т.е. държавата пуска пропаганда и после, чрез една от най-четените ѝ медии сама си я оповергава. Топ си.

Когато има разследване е нормално да се доучточняват и т.н. нещата, освен ако разследването не е от типа "Имаме записи, всичко скоро ще стане ясно" - вервайте ни.

Маршрута в крайна сметка тва ли е?

Тука виждаме бомбене по стратегическа инфраструктура - местен пазар. Високоточните ракети отново се доказаха.

Наистина тъжно и отвратително, едно момче остава без баба и майка след тази трагедия.
Н.В и Н. Л. погибли, это моя мама и бабушка
Я с Вашей бабушкой работала в больнице, Вика росла у меня на глазах... Примите мои соболезнования. Поверить не могу...
Держись, теперь ты стал главой семьи, береги оставшихся близких. Я надеюсь, что скоро выдавим бандеровцев из Авдеевки и тогда все наладится. На рожон тоже не лезь, отомстить еще успеешь всем обидчикам.
И други неща пише, ма нема пропагандирам.

Скоро май истината ще излезе наяве.
 
Не мога да не го постна това:

Пътнически самолет МС-21 извърши първи дълъг полет с руски мотори (видео)


Чакам сега водопада от лайна. Забелязвам обаче, че натурализирания поляк и другия сбърканяк ваневски говорят за лайна, задници и още една камара простотии. @Blinky нещо? Почивка?

Щото ако ще я караме така да ги почвам по северозападния начин. 24 часа хранилка, или аз не мога ?
Блинки рине, не се притеснявай. :)
 
Глупостите дето ги пишат и си вярват са ОК не разбирам защо трябва да участват лайната в цялата история ;)
Има репорт, квото видя там повярвай ми трия, то има ли мнение без неква обида или простотия тук? :) Ще се учудя наистина. От както има форум това е темата с най много репорти Евър. Смятай качеството какво е. :)
 
Има репорт, квото видя там повярвай ми трия, то има ли мнение без неква обида или простотия тук? :) Ще се учудя наистина. От както има форум това е темата с най много репорти Евър. Смятай качеството какво е. :)
Има, ама са малко кът. А то къде няма? Таквоз нещо може да го има само по малки елитарни и затворени форумчета. Или модераторите трябва да се занимават по 24 само с тия глупости, и мойте и мойте понякога.
 
Без да ти се заяждам, просто си се интересувал повече и да те питам дали намери инфо:

Руски медии ли пишат, че тръгва от БГ или руското правителство? Защото разликата е огромна. Медиите в Чехия пишат, че анексират Калинград, но това далеч не е позицията на правителството - медиите могат да напишат каквото си искат. Все пак виж тъпото човече нанди какви парцали чете и ще ти стане ясно.

Явно си ма скролнал набърже, без да четеш? Инфото тръгва от разговор между Путин и ония там, дето е некъв специален за @EGraphix, важна клечка.
Дали има разлика между разговор и "позиция на правителство". Всеки сам си преценя.
 
Явно си ма скролнал набърже, без да четеш? Инфото тръгва от разговор между Путин и ония там, дето е некъв специален за @EGraphix, важна клечка.
Дали има разлика между разговор и "позиция на правителство". Всеки сам си преценя.
Аз не мога да си обясня тези крайности по темата. Бахти древногръцката китайска трагикомедия. Няма невинни от никоя страна в тази история.
 
Има репорт, квото видя там повярвай ми трия, то има ли мнение без неква обида или простотия тук? :) Ще се учудя наистина. От както има форум това е темата с най много репорти Евър. Смятай качеството какво е. :)

Чудя ти се как се занимаваш с тези глупости. Пиши си в правилата, че "политика" не се модерира и спри репортите в раздела...
 
Понеже тука щедро се цитира Уишингтън Поуст като достоверен източник, бързам да вметна, че въпросният медиен парцал беше публикувал статия, в която се твърдеше, че ''дедо'' е спечелил Индия за вота, който се проведе в ООН вчера. Ми оказа се, че не е. Индия, ЮАР и Китай гласуваха въздържал се срещу осъждането на референдумите. :)
 
Понеже тука щедро се цитира Уишингтън Поуст като достоверен източник, бързам да вметна, че въпросният медиен парцал беше публикувал статия, в която се твърдеше, че ''дедо'' е спечелил Индия за вота, който се проведе в ООН вчера. Ми оказа се, че не е. Индия, ЮАР и Китай гласуваха въздържал се срещу осъждането на референдумите. :)
УАУ, Уошингтън поуст? Как ти са извъртя така езика... ма?
 

Горе