Украйна - Русия какво ви е мнението

проблема е, че нямаме ДИПЛОМАТ политик, колкото и да не се харесва за някои, Турция е пример за това как се печели от такива конфликти. Докато ние само губим от този конфликт някои са на плюс.
В политиката няма приятели има интереси - Чърчил.
 
проблема е, че нямаме ДИПЛОМАТ политик, колкото и да не се харесва за някои, Турция е пример за това как се печели от такива конфликти. Докато ние само губим от този конфликт някои са на плюс.
В политиката няма приятели има интереси - Чърчил.
Така е, лафя си отвреме-навреме с един от Текирдаг. И там ги удари кризата, но знаят как да използват ситуациите.
 
Чудя ти се как се занимаваш с тези глупости. Пиши си в правилата, че "политика" не се модерира и спри репортите в раздела...
Никак. :) Ако го напиша, ще пламне целия форум, че има цензура, та туко виж са ни причислили и към някоя партия. :)
 
Едно не мога да си обясня, както и за тези във фейса, които се пенят толкова, толкова ли свърши работата? :)
Задай въпроса на протежето ти, защото той е единственият, който се пеняви и обижда - ОТНОВО.

По темата: Колкото и нашите ''западняци'' да отричат фактите, един амеркански политик не се страхува да каже истината. Тълси Габард напусна демократическата партия и разкрива защо САЩ водят прокси война с Русия в Украйна и войни по целия свят перманентно. Хинт: военно промишления комплекс.

Много хубава позиция и относно заигравката с ядрените оръжия. Заслужава си да се чуе

 
Я про американците да кажат какво толкова има в Донбас, че Байдънови изхарчиха вече над 60 милиарда /ама народна пара/ за да се докопат до там?
Тоя лендлиз от кога го чакаме, не започна ли вече. Те повечето доставени хаймарси вече са скрап, вижда се че и ракетие за тях са кът
А този ленд лиз как ще го доставят, до сега беше лесно, но руснаците започнаха вече да им унищожават инфракструктурата в западна Украйна?
 
проблема е, че нямаме ДИПЛОМАТ политик, колкото и да не се харесва за някои, Турция е пример за това как се печели от такива конфликти. Докато ние само губим от този конфликт някои са на плюс.
В политиката няма приятели има интереси - Чърчил.
А не като ДБ. Всяко изказване за Украйна. Чак се чудя в кой парламент ще влизат.
 
Я про американците да кажат какво толкова има в Донбас, че Байдънови изхарчиха вече над 60 милиарда /ама народна пара/ за да се докопат до там?
Тоя лендлиз от кога го чакаме, не започна ли вече. Те повечето доставени хаймарси вече са скрап, вижда се че и ракетие за тях са кът
А този ленд лиз как ще го доставят, до сега беше лесно, но руснаците започнаха вече да им унищожават инфракструктурата в западна Украйна?
Сакън, недей. Сега ще почнат с истериите...
 
@ReminD Не е заяждане, но наистина искам да попитам.
Ако НАТО имаме някаква защита как мина един самолет през половината държави ? Дори като кацна не го чакаха там. Изобщо не знаеха нищо.
Не съм за Русия (все пак живея в ЕС). Дано да имаме защита.
 
Защо на бежанци руснаци им отказват някой може ли да каже ?
За да ги накарат да се бунтуват в страната си и да свалят Путин от власт. Тъпо, ама колективния запад толкова си може.
 
@ReminD Не е заяждане, но наистина искам да попитам.
Ако НАТО имаме някаква защита как мина един самолет през половината държави ? Дори като кацна не го чакаха там. Изобщо не знаеха нищо.
Не съм за Русия (все пак живея в ЕС). Дано да имаме защита.
Аз съм от тия, които не се оплакват. Ама не знам, честно, що така го правите Блинки. Все едно @Устатата не е обиждала на кило, не че оня "Тъпаааак" не обижда, даже е обиждал най-много ама някак си обижда тъпанарски. И на мен ми е леко, така, като не се засягат много-много лични неща. Наистина се опитвам да се изразя, така както го виждам без префърцунености. С какво кака ти Нанди е по-добра от @ReminD В това отношение? И като добавка , и то не е от 20:20 часа, т.е. сега докато го пиша ти и още няколко човека от форума са ми любимци, но понеже не съм админ не може да сте ми протежета.
 
Муахахаааааа. Значи на банди й се подиграваш за погледа, ама клубZ е сериозна работа.
А бе всъщност какво се чудя, то си напълно нормално за нормално за човек, който оцени руския ядрен потенциал на база две клипчета в тубата :D
 
Също така разпространиха някакво видео от сканирането на камиона.

Виж файлът 26138

Виж файлът 26139

Сега го разцъках е това, голям смях из редити, 9гаг, трухи мухи.. мемета.

Според теб, осраха ли са ФСБ или висчко е точно?

Според това, което аз прочетох всичко е точно в снимкита и видеото.

Кажи ми твоето мнение и как се информира за него, после аз ще ти кажа стигнах до моето.
 
Ходих малко на въздух, да остана за малко със себе си и си мисля, ми ок плашат ни превантивно, и ок не много ок ама както и да е, да кажем, че ни подготвят за КРИЗАТА. Обаче, какъв е смисъла да се наплашим още от сега, дори не е отсега ами е от месеци плашене с тази война и последствията. Според мен няма много голям смисъл за нас да се плашим превантивно. Дааа, най-вероятно са ни подготвили сикиша за най-трудните моменти да си направят синерджи, които и да са те, които обикновено ги наричаме ТЕ, щото не сме ние тия които ги замисляме тези неща, без толкова особено значение дали това е конспирация, дали е случайност или съвпадение на обстоятелства. Мачкат ли ни? И ако е вярно, че конспирациите са реалност, то ние сме участници в тази реалност. И така.
Бах мааму, тва е като предговор за книгата на @етерИум А заглавието, което съм потготвил няма аналог.
 
Аз съм от тия, които не се оплакват. Ама не знам, честно, що така го правите Блинки. Все едно @Устатата не е обиждала на кило, не че оня "Тъпаааак" не обижда, даже е обиждал най-много ама някак си обижда тъпанарски. И на мен ми е леко, така, като не се засягат много-много лични неща. Наистина се опитвам да се изразя, така както го виждам без префърцунености. С какво кака ти Нанди е по-добра от @ReminD В това отношение? И като добавка , и то не е от 20:20 часа, т.е. сега докато го пиша ти и още няколко човека от форума са ми любимци, но понеже не съм админ не може да сте ми протежета.
От цялата безсмислица, която си сътворил, става ясно, че отново се мазниш на Блинки. :)
 
От цялата безсмислица, която си сътворил, става ясно, че отново се мазниш на Блинки. :)
Аз се чудя кой гламавак те е взел да пишеш стати. Това чудене не е от сега.
 
За „изолацията“ и „световното осъждане на Русия“. Езикът на числата.

Според изследването на световното население, публикувано от Департамента по икономически и социални въпроси на ООН (публикувано през март 2022 г., последно преработено през септември 2022 г.), населението на страните по света е:

7 909 295 000 души.

На 12 октомври Общото събрание на ООН прие резолюция, осъждаща действията на Русия за организиране на референдуми в Донбас, Запорожие и Херсонска област.

45 страни се въздържаха или не гласуваха. Пет държави гласуваха против. Населението на тези страни е:

4 761 106 000 души - повече от половината жители на планетата. 60,1% от населението на света.

За тези, които ги мързи да броят: 7 909 295 000 - 4 761 106 000 = 3 148 189 000 (това е населението на страните, подкрепили антируската резолюция).
 

Горе