Украйна - Русия какво ви е мнението

За в ада ти го казваш, аз ще съм доволен, ако не промивате мозъците, и не се правите на умници като разпространявате лъжи, които могат да повлияят на здравето на някой - благодарение на 'информиране' от такива като тебе, които едва ли имат и средно образование, камо ли медицинско за да са компетентни. Просто превърнахте целия форум в една руска и антиваксърска кочина.
Лично Аз съм бил ваксиниран със задължителна ваксина на която тялото ми реагира в отрицателната полза за мен и след това ми е бита друга ваксина, която да неутрализира предната. Сега в концлагер ли ще ме вкараш?

Мненията си ги налагай на жена си, ако имаш такава.
 
Лично Аз съм бил ваксиниран със задължителна ваксина на която тялото ми реагира в отрицателната полза за мен и след това ми е бита друга ваксина, която да неутрализира предната. Сега в концлагер ли ще ме вкараш?

Мненията си ги налагай на жена си, ако имаш такава.
Той мнение няма. Това му е наложено от въпросната жена. Трябва да се впечатли родата няма как . Мамо, тате вижте какъв борец за справедливост съм ви довела от Българистан...
 
Последно редактирано:
Ремайндер, ако се чувстваш прасе защо не излизаш от форума?
 
Последно редактирано:
Ту мъч внимание му отделяте на парламентарното контролче, той и като защитаваше полите на мама си Раша беше най-запознат сега пак е най-голем капацитет. Пущайте му по некое меме да не са чувства отлъчен от комюнитито и тва е.
 
Последно редактирано:
Пущайте му по некое меме да не са чувства отлъчен от комюнитито и тва е.
ми добре
от такива като тебе, които едва ли имат и средно образование, камо ли медицинско за да са компетентни.

327426360_1382722312557281_6191369429781847652_n.jpg
 
Хората пазят хигиена, не е като тука - да им говорят за Бил Гейтс, и че Германия и НАТО се бие с Русия, щото някой бил чул, или че руснаците денацифицират и се борят със славяно птичигрип морещ руснаците и биолаборатории.

пс: за ваксини не чета форуми изобщо, достатъчно съм се информирал, а и видяхме - ако има антиваксъри, те са по-скоро към конспираторите, дето и земята е плоска за тях, като цяло каквото им кажат от меинстрийма - те са на обратното мнение - което ги прави най-големите овце.
В смисъл такъв, че ако си достатъчно тъп, да си антиваксър - много вероятно е да вярваш и на руската пропаганда ( акъла им е дефицит - няма и да се променят - такива са с перманентен бреин демидж - мнението не може да им се промени ) - за тези форум само един от редовните от кови темата не спами и тук - всичко друго леш.
Това ли е новото на "цензура", "хигиена"? Браво и на теб. ;) Хората не са като теб или тези там, те искат да имат повече и разнородна, достоверна информация. Овцете гледат в една посока и вярват, че ги пазят от пропаганда. А тя пропагандата винаги може да е от двете страни. Имай го в предвид преди да пишеш такива глупости.

Последният пример беше за приятната медицинска сестра, която я наклепаха по медиите, че била пияна на смяна. После говорих с мед познат и устната е била съвсем друга - била пила, защото си била в тях, не е била на смяна, а да я викнали извънредно, защото нямали хора, а детето си е отишло, защото не е било обезопасено добре в колата. Но тъй като държат да е сензация, това беше първоначално версията - пияно медицинско лице. ;)
 
Да обединим двете теми, защото имат много общо, каквото и да казват роботите, вярващи сляпо на мейнстрийма

 
Абе аз чакам малумниците да дадът инфо за Германия, че участва във войната, с още 30 държави, те сменили темата. Баси малумниците

едит: кои формирования и офицери / генерали от НАТО са умрели в Украйна?
 
Последно редактирано:
Ту мъч внимание му отделяте на парламентарното контролче, той и като защитаваше полите на мама си Раша беше най-запознат сега пак е най-голем капацитет. Пущайте му по некое меме да не са чувства отлъчен от комюнитито и тва е.

Значи трябва да съм кон с капаци, който не може да си променя мнението? Че ако утре Раша нападне България - ти ще продължаваш да ги защитаваш и ще си колаборатор, така ли да разбирам? За теб не се и съмняваме де, никакво развитие за толкова години.
 
Хората не са като теб или тези там, те искат да имат повече и разнородна, достоверна информация.
;)

Дай пример за достоверна информация разнородна, дадана от някой от тези тук - антиваксърите.
Германия имала много жертви във войната, биели се 30 държави срещу РУСИЯ - това достоверна информация ли е според теб и разнородна?
 
биели се 30 държави срещу РУСИЯ - това достоверна информация ли е според теб и разнородна?
Тоя въпрос към Аналина го задай. Това са нейни твърдения.

То, всъщност, тая каза самата истина, защото само дебил не може да види, че сащ, страните от ес и всички членки на нато, с изключение на Унгария и Хърватска въоръжават кенефа, оказват логистична и разузнавателна помощ и обучават военни на място. Добре известно е на всички, които не се информират единствено от мейнстрийма, че по-голямата част от войниците, биещи се на страната на уйня, са чужденци. И не, това не са ''наемници'', а натовски войници, които уж не представляват алианса.

Точно на тая тема сЕди мирен, щото губиш все повече тежест. Не, че някога по някакъв въпрос си имал такава. Ветропоказател, който гради мнение на база моментната си среда.
 
Дай пример за достоверна информация разнородна, дадана от някой от тези тук - антиваксърите.
Германия имала много жертви във войната, биели се 30 държави срещу РУСИЯ - това достоверна информация ли е според теб и разнородна?
Тук не съм проверявал на всеки линка и информацията му. Доста плява се изсипва, факт е, но и сигурно има и нещо, което е истина и отразено по един начин от единия фронт и от другия, което е от много време и все така ще си е. Специално за това с войната на 30те държави, не мисля, че е вярно, защото щяхме да го усетим и нямаше да има кой да седи и пише тук, а съвсем други проблеми щеше да са го настигнали. ;) Който го твърди значи е олигофрен.
 
О, ще го усетите. Това ми е единствената утеха, че на ретарда ще му се наложи да хване пушката и ще бъде тотално безпомощен. :)

Представям си те с бялото знаме на покрива да крещиш по руските самолети:

"От вашите съм"

Защото ако се стигне до твоята утеха ще сме в световна война, а България е на границата между Русия и НАТО.
 
Дали щеше да си под масата в кухнята, ако беше такава ситуацията.
Вероятно, но аз съм жена и в това няма да има нищо осъдително. Смешното е, че и тукашните натовски войнолюбци ще са така - и у дома, и на фронта. :)

Представям си те с бялото знаме на покрива
На покрива няма да е, че е много високо, но ще намеря къде. Освен това, мен от руски самолети не ме е страх, щото не целят цивилни, за разлика от техния противник. От ''партньорите'' доста ме е страх.

а България е на границата между Русия и НАТО.
България е НАТО и НАТО е България. Тоест, съвсем легитимна цел за ''врага''. ;) Добрутро!
 
На покрива няма да е, че е много високо, но ще намеря къде. Освен това, мен от руски самолети не ме е страх, щото не целят цивилни, за разлика от техния противник. От ''партньорите

Във втората световна цивилните жертви са 50 млн., а военнослужещи 24 млн., та си сложи табела "руски трол" на вратата за по-сигурно.
 
Във втората световна цивилните жертви са 50 млн., а военнослужещи 24 млн., та си сложи табела "руски трол" на вратата за по-сигурно.
Колко цивилни жертви е имало през ВСВ в резултат от РУСКИ бомбардировки?

А въобще до наши дни?

И последно: колко цивилни жертви - дело на руската армия, са известни в историята?

Като приключиш с горните справки, може да погледнеш същата статистика за НАСТОЯЩИТЕ ни "партньори", и по-специално САЩ и Германия (топ партньорите!)
 
Значи трябва да съм кон с капаци, който не може да си променя мнението? Че ако утре Раша нападне България - ти ще продължаваш да ги защитаваш и ще си колаборатор, така ли да разбирам? За теб не се и съмняваме де, никакво развитие за толкова години.
Ма може, проблема не е в мнението, а в начина ти да са изкарваш много знаещ и да плюеш по другите - тва, че слагаш етикети на другите не та прай по-запознат, знаещ и т.н.
И тогава си врякал с претенции за знания без особено покритие, сега също. Та.. в тоя ред на мисли нека проследим и твоето развитие - край на проследяването.

Както казах: преди 10 години - червен, сега - син, след десет години рейнбоу. Ще плюеш всеки с различно от твоето мнение, че няма значение от коя страна на кучешката си - удоволствието било еднакво.

И като споменахме бъдещето.. кажи сега ако Русия нападнат България нема ли да влезнат в директен конфликт с Турция, които също ще си връщат Кърджалийско? Виж там кво пише из ЦИАето или най-добре в хардуеъра.
 

Горе