Украйна - Русия какво ви е мнението

ЕС се управлява от видимо импотентни политици и води самоубийствен курс към федерализиране и пълна зависимост от САЩ.
Ама, ето де: те са потентни точно за това, за което са (сложени) там - за осъществяването на тоя извратен акт. И следователно:
Няма и не може Европа да се оправи при това импотентно и видимо късогледо управление.
Габровски, да ме извинява, но има и други цели (не по-малко, а и по-важни според мен), за които не е споменато. Но са напът "с 200".

Бе като цяло, добре, че Блинки е радетел за демокрацията и не канселират току-така това или онова, което не се харесва на тоя или оня.:)
Иначе тука и към карцера искат да пращат, някои иначе заклети демократи;) Бива ли така..:)
 


54635791-10549113-image-a-208_1645770460734.jpg

Множество мостове взривени от Украйна, за забавяне на сухопътни части на Русия.

54631363-10549113-image-a-57_1645759731423.jpg


Още видеа и снимки, путлеристите искаха, понеже казват, че няма война, всичко е пропаганда, в линковете
 
Тъй като Банко подкрепя цялата тая помия аз си махам сайтовете от неговия хостинг, както и на всички други които поддържам.
Нови клиенти няма повече да насочвам към тях.
Банко не подкрепя писане на такива теми, но както ти писах, явно ще трябва и публично да го напиша, защото явно не си ме разбрал, такива теми има абсолютно навсякъде. Като си почнал, може да се самобаннеш от фейсбук, и други социални мрежи. Не знам какво общо имам аз с това, че във форума има хора с различни мнения и темата за войната ги вълнува. Как точно стига до извода, че подкрепям? Самата идея, че не пиша тук става ли ясно колко подкрепям? Същата е драмата и с Ваксините и тази тема.
 
Банко не подкрепя писане на такива теми, но както ти писах, явно ще трябва и публично да го напиша, защото явно не си ме разбрал, такива теми има абсолютно навсякъде. Като си почнал, може да се самобаннеш от фейсбук, и други социални мрежи. Не знам какво общо имам аз с това, че във форума има хора с различни мнения и темата за войната ги вълнува. Как точно стига до извода, че подкрепям? Самата идея, че не пиша тук става ли ясно колко подкрепям? Същата е драмата и с Ваксините и тази тема.
Отиди виж темата в хардуер форума преди да пишеш тъпотии
 
Отиди виж темата в хардуер форума преди да пишеш тъпотии
Ти навсякъде ли пръскаш морал из бг интернета. Какво да гледам там? Че модерират мнения, различно от една позиция, страшна работа. Точно този форум не ми е пример за модерация. Спести ни на всички време и сподели така важното за теб какво толкова е специално там в тази тема.
 
Последно редактирано:
Тъй като не следя темата, кои точно мнения възбуждат неодобрения? Особено в @Sky? Специално моята стена във фейсбук е пълна с всякакви мнения и глупости, които я са верни я не. Мои познати и приятели са се разделили на два щаба, което явно е поредното нормално нещо, какво се случи при ваксите и антиваксите. Не знам защо хората се учудват на такива неща. И сега седя и си започвам деня в обяснения, защото на един човек му е странен света с хора с различни мнения? :)
 
...Че не сме на неговата позиция, навярно е проблема. (То и аз не съм с твърда позиция тук, а някаква "гранична" моя си, и сугурно това не се харесва на много, даже на никой. Сигурен съм, че дразня. Обаче никой от тях не рипа да ме канселират, щото не заемам неговата позиция.)

Инак - без да се меся, само си казвам мнението - е толкова ясно:
Всички знаем горе-долу позицията на Блинки по ваксиналната тема.
Форума си е негов.
Но всички могат да кажат какво ли не в оная тема. (И в другите.)

Това със сигурност не се случва в твърде много форуми.
(Само споделям наблюдения, кяр от мазнене нямам никакъв, нито пък Блинки се нуждае от "поизтупване", особено от мен.):)
 
Когато си аргументно-импотентно милениълче, единственият начин да се почувстваш победител в спора, е като отстраниш опонентите.

Мили момИчета, в живота на всяка млада девойка идва моментът, когато тя трябва да разбере, че светът е многопластов и не всичко в него се случва така, както тя би очаквала.

Тази истина ще ви успокои и ще ви спести много похабени нерви. А, и още една една истина: Нищо не е черно бяло и никой няма патент върху истината. :)
 
 
Мерси, там са много политико ориентирани. Сигурно и футбола много го разбират. :)
 
Често в темата за Ковид като аргумент срещу мерките се посочва "свободата". Но тук виждам, че не се обръща много внимание на свободата на украинците да имат суверенна държава и да избират бъдещето си, нито на свободата на руснаците да изразяват мнението си под формата на протест.

Такива противоречия ме карат да се замисля дали свободата е общият множител тук, или, да кажем, консерватизмът. И то не западният консерватизъм, който в отговор на крайния прогресивизъм, промотира индивидуална свобода, а руският му вариант, където несвободите (икономически, медийни, социални) са даденост.
 
Ето защо се стигна до военна операция в украйна

274817589_4833480320062545_726677186796659171_n.jpg
 
Тъй като Банко подкрепя цялата тая помия аз си махам сайтовете от неговия хостинг, както и на всички други които поддържам.
Нови клиенти няма повече да насочвам към тях.


Само за вчера Русия е изкарала $700 000 000 източник Bloomberg - https://www.bloomberg.com/opinion/a...ponized-in-confrontation-over-ukraine-for-now

In the 24 hours after Vladimir Putin signed a decree recognizing two breakaway Ukrainian territories, the European Union, the U.K., and the U.S. bought a combined 3.5 million barrels of Russian oil and refined products, worth more than $350 million at current prices. On top of that, the West probably bought another $250 million worth of Russian natural gas, plus tens of millions dollars of aluminum, coal, nickel, titanium, gold and other commodities. In total, the bill likely topped $700 million.


Всяка една кола която гледаш да се движи по улиците на София или където и да си в бг директно прави бъррр и налива пари на руската военна машина и днес пак ще го направи това е реалността на геополитиката независимо какво казва че е информация или дезинформация

Ама coolice и блинки са виновни че не трият мнения който не са незаконни но не ти харесват
 
Последно редактирано:
Банко не подкрепя писане на такива теми, но както ти писах, явно ще трябва и публично да го напиша, защото явно не си ме разбрал, такива теми има абсолютно навсякъде. Като си почнал, може да се самобаннеш от фейсбук, и други социални мрежи. Не знам какво общо имам аз с това, че във форума има хора с различни мнения и темата за войната ги вълнува. Как точно стига до извода, че подкрепям? Самата идея, че не пиша тук става ли ясно колко подкрепям? Същата е драмата и с Ваксините и тази тема.
След малко ще ти пиша да преместя 10 сайта на твой хостинг.. Бахти кретена е тоя Sky. Това е тема в подфорум ОФТОПИК та не знам на къв се прави на интересен. Форума трябва да е без цензура (стига да не се псува и няма лични нападки) и всеки има право на мнение и да го изкаже.
 
Не се сещам да съм казвал или призовавал да се трият теми или потребители?
 

Горе