Украйна - Русия какво ви е мнението

Той нали това казва Лошият: че колкото повече "притискаш в ъгъла" ядрена сила, толкова по-вероятно е тя да използва ядрен отговор за защита (а може и ограничен ядрен отговор като превантивна мярка, казано от мен). Поради което Столтенберг и другата спомената марионетка вероятно ще продължат да лаят дипломатично, и може би все по-дипломатично.

Точно така... Ако все пак някой ден се наложи една европейска столица да бъде нюкната превантивно преди да се изпрати по другите при ескалиране на ниво ядрен шантаж, бих заложил на Варшава, защото така както се държат, заради една медийна лъжа която е войната в Украйна точно това си търсят...


Най-ми е забавно че, ако някой ми беше казал през февруари че след един месец Путин ще изгърби евробюрократите да си плащат газта в рубли нямаше да му повярвам... И отгоре на всичко ще ходят да си ги купят рублите на валутната борса в МАсква...

Руснаците май ще стават зона за офшорен хостинг...
 
Последно редактирано:
Много ме изкефи тази не знам как да я нарека може би трактовка на ситуацията в момента или носталгия по миналото, в превод "Толкова добре си живеехме лошо"
Много силно според мен.
Не мога да не я споделя.

 
Страхотно видео! Цялата истина казана на разбираем български
 
Много ме изкефи тази не знам как да я нарека може би трактовка на ситуацията в момента или носталгия по миналото, в превод "Толкова добре си живеехме лошо"
Много силно според мен.
Не мога да не я споделя.

Имаше ред и сигурност.Когато циганин окраде къщата ти ще запееш друга песен.
 
Имаше ред и сигурност.Когато циганин окраде къщата ти ще запееш друга песен.
Явно влагаш друг смисъл в думите.
Аз го разбирам, че при една война например оценяваш предишния си живот па макар и да е бил лош и лошото ти се струва хубаво, казано по един забавно ироничен начин.

А конкретно тук не съм имал предвид татово време, а Русия преди и след нападението на Украйна..(демек режима в Русия)преди санкции и тема подобни..което естествено ще се отрази в глобален мащаб най-вече на обикновените хора.
А някой ще станат още по-богати.
 
Когато е от нашите няма проблем малко Блек Фейс :rolleyes:

dobrovolec.png

И едно малко контра пропаганда на видеото за киборгите

18+

Тригър уарнинг - с трупове!

 
Точно така... Ако все пак някой ден се наложи една европейска столица да бъде нюкната превантивно преди да се изпрати по другите при ескалиране на ниво ядрен шантаж, бих заложил на Варшава, защото така както се държат, заради една медийна лъжа която е войната в Украйна точно това си търсят...


Най-ми е забавно че, ако някой ми беше казал през февруари че след един месец Путин ще изгърби евробюрократите да си плащат газта в рубли нямаше да му повярвам... И отгоре на всичко ще ходят да си ги купят рублите на валутната борса в МАсква...

Руснаците май ще стават зона за офшорен хостинг...
Ясно, кулайса бил ватник.
Жалко, даваше вид на нормален човек.
 
Ясно, кулайса бил ватник.
Жалко, даваше вид на нормален човек.

Трябва ли да подпиша Декларация че:

1. Се отричам от Путин...

2. Бандера и генерал Луков са национални герой...

3. Външната политика/ Дипломацията, на НЕ избраните от никой Евро бюрократи е:

Най-добрата външна политика /дипломация от Pax Romana (Latin for "Roman Peace") до наши дни...

4. Ще се правя на човек с ниско IQ и ще вярвам че това което ми показват по разрешените медии за Украйна е истина :rolleyes:

Ако не подпиша съм ватенка...


Както ти ме попита ще те попитам и аз: Защо си Lefty? Даже като добавим че имаш наченки към Cancel Culture отива още по в ляво към commee ...:cry:
 
Никога не съм имала дори най-малко съмнение, че Coolice е по-добрият и по-умен админ. :love:
 
"Русия отваря хуманитарен коридор за излизане на чуждестранните кораби от украинските пристанища в открито море, предаде руската информационна РИА Новости"
 
Индия каза на Британска високопартиина делегация, да си ходят и да не се връщат да ги поучават какви да са и връзките с Русия.

Виж файлът 23223
Ще бъде жалко, ако Индия и по-специално Китай се подведат, в момента говоря за Китай, ако се подведат по обещанията а американобританците, защото в момента 100% ги убеждават, че ако гътнат Русия ще си поделят Света.
 
Гледам да са въздържам от постване на дълги и трудносмилаеми матряли, ама това е предназначено за "модерна", интелигентна и знаеща английски аудитория, каквито уж са всички русофоби:

 
Никога не съм имала дори най-малко съмнение, че Coolice е по-добрият и по-умен админ. :love:
Анкетата, която пусна, трябваше да е по-скоро - не да можем да управляваме темите си сами, а да те направиме администратор. И сега не е късно да я пуснеш, дали да не заемеш мястото на Блинки и да вземеш едноличната диктатура на форума :) Не зная дали сега е потопен форума, но тогава ще е не потопен, а и направо разложен.
 
Анкетата, която пусна, трябваше да е по-скоро - не да можем да управляваме темите си сами, а да те направиме администратор. И сега не е късно да я пуснеш, дали да не заемеш мястото на Блинки и да вземеш едноличната диктатура на форума :) Не зная дали сега е потопен форума, но тогава ще е не потопен, а и направо разложен.
Никога не съм имала амбицията да заемам ръководни постове.

Най-малкото, това ще ограничи сериозно възможността да се държа естествено.

В болните ви мозъци сигурно и аз съм Хитлер, но те уверявам, че всъщност съм душичка - прероден Ганди направо. :D

п.с. Форумът не се влияе от моето присъствие в определени теми. Трябва да си много ритнат от кон в главата, за да го твърдиш изобщо.

Клубът на кастратите докога планира да лансира тая теза?
 
При Киро няма празно: "Докато за някои от страните имаше критики, България ясно беше включена в страните, които подкрепят Украйна. Зеленски ни благодари. Който се е притеснявал, че сме в някакъв друг лист, специално беше казано, че България е с Украйна", заяви той.
 

Горе