Украйна - Русия какво ви е мнението

И ла стампа показаха снимка, че и после и по цял свят се тиражира.
Коментар?

Тактиката да доказваш, че нямаш сестра е печеливша след като фейковете се произвеждат на индустриална база.

Вие сте по-зле и от руснаците. В телеграм някои руснаци почват да се чудят дали е с акъла си командващия там, който е бил, ама за нашите ватенки - работата е ЯСНА - няма война, няма убити, няма цивилни загинали, няма военни престъпления, Мариопул е нацистки, Буча е фейк, Харков е бомбен от Украйна, Чернигив е почти разрушен - абе с една дума Путкин ако пусне ядрените бомби над главите ви, тогава навярно ще търсите и обвинявате САЩ. По-руснаци и от руснаците сте ей. Жалко, че не сте в мамичка расии, да видите живот, без лошия 'запад'.

@Torbalan Trolski А тактиката ' не знам не видях, не съм аз' каква е? Бъди спокоен, това ще се разнищи докрай, остави сателитните снимки, ще излизат доста интересни неща тези дни, военните са ги лийкнали руснаците дето са били там, не е потвърдено, но ЦРУ/ МИ6 , други разузнавания - със сигурност вече имат данните, и е въпрос на време да излизат подробности.
За ватенките може да изглежда странно, ама за нормалните хора, тея неща са пределно ясни, кой ги е извършил. Никакъв шанс Украйна да се занимават с false flag атаки, дето това вмомента им е най-малкия проблем, а военни престъпления на кадри и документирани - колкото искаш, не в Буча. Това, че и на живо да ти покажат как руснаци убиват хора, ти ще кажеш, че не е вярно - вече е твой проблем.
 
Ето и карта от 5-ти днес.
INTERACTIVE-Russia-Ukraine-War-Who-controls-what-Day-41.png



FPjm2zeXMAAjNKQ



И споко, МИ6 не разчитат на Баба Ванга, като кремъл, имат по-модерни средства.

78b1394fdf72ca34e4809fcfd9581a93.png


Ето да си го тракваш на живо.
 
Последно редактирано:
Ето го моя пост, в който няма и помен от тагване на @ReminD, или споменаване на името му:

Ето го неговият отговор:


@Blinky, тва сега кво е, в контекста на твоето "Няма как да минат брутални обиди, бате:)" (по памет) към същия @ReminD, по повод на мой вулгарен пост към него преди няколко дни/седмица? Какво е тва @Blinky, бате?

Дали ще възтържествува еднакъв аршин? О, май Гошшш, публиката е затаила дъх в очакване на справедливост....:D:D:D
Редактирано е. Споко, супер, че давате репорти. Така трябва, защото явно емоциите ви идват в повече. И за да запазите мястото чисто и приветливо, в което явно е много важно да чуят мнението ви с този тон и изказ, е редно да си пестите такива думи. Не ни карайте да взимаме по тежки мерки. И мерси, че давате репорти, такива гадории се търкат без каквито и да компромиси. Ако искате направете си по един форум и си изливайте целия речник там, няма против, тук няма да стане. ;)
 
Никакъв шанс Украйна да се занимават с false flag атаки
Само в определени случаи за бустване на морала. Кого ли цитирам?
военните са ги лийкнали руснаците дето са били там, не е потвърдено, но ЦРУ/ МИ6 , други разузнавания - със сигурност вече имат данните
Явно държат пряка връзка с теб.
Подсети ме нещо. Така и не каза нищо дали лично шведският крал те е уведомил за ядреното оръжие на самолетите.

PS. Помолих те за коментар на публикацията в Ла Стампа, а в отговор получих лекция от политкомисар.
PPS. Все пак коментар за двете неща? Започва да ми се струва, че избягваш отговорите, защото пак ще са в стил Стайнбек за буст на морала
 
Това е преди да покажат сателитните снимки. Отпадна тая опорка, сега мислят друга, бъди нащрек.
Впрочем то ООН не са се сабирали, не знам как са представили доказателства пред ООН? Стига разпространява ПАРЦАЛИ, дето пишат откровенни глупости.
Ма, чети, бе момче. Точно под заглавието пише пресконференция.
 
Аз отдавна искам почивка от форума. Не ми влияе добре. Трудно ми е да си премълчавам.
Цялата война ми влияе зле. Няма да защитя никой. Нито искам някой да ме защитава.
Ще ми липсват временно някои като @Krumov
 
Ма, чети, бе момче. Точно под заглавието пише пресконференция.

Нещо ново има ли, освен старата флейта, че не са били те, и че те милите си тръгнали, не знаят за кво иде реч.
 
Ами май след куцата 'защита' на руснаците, че нямало хора там като те са били до първи, отпадна заради сателитните снимки - се промениха нещата. А и не знам защо бързате за тая Буча - военни престъпления колкото искате в Украйна - Мариопул, Чернигив, Киев, Харков, Николаев, още колко градове бяха бомбени с 'високоточни' оръжия. върху цивилните. Болниците също са привилегировани и пазени от ООН. Училища не са, не знам защо се споменават често, във военно време не учат, но болниците и цивилните където се крият - определено бомбят цивилни. Същата история като в Сирия и миналите им 'войни' - те просто така си действат.

Така че спокойно, има доста неща да се събират те първа, не само за Буча, то и цялата им война почна под лъжа, ама как и да е.

Иначе ето и оригинала - https://www.reuters.com/world/penta...ities-ukraines-bucha-official-says-2022-04-04 .
"The Pentagon can't independently and single handedly confirm that, but we're also not in any position to refute those claims."


Според мен в западните служби вмомента се събират доказателства, със сигурност знаят и кои са участвали от руските сили там, така че лека полека ще стане ясно всичко. Предполагам, че тези ще си ги приберът по най-бързия начин, ако вече не са го направили - от Беларус в Расия, да не ги отвлекът в някой ван от Беларус. Последно като гледах преди няколко часа- 410 души в Буча са убити.


Иначе нали САЩ са зад всичко това? Сега пък те чакат за доказателства и работят по случая - що веднага не казаха, че са категорични в това? Ако следяхте новини от войната, не от РТ и от Кремлин, щяхте да знаете за 2 случая, където ЦРУ и Пентагона бяха бесни на Украинците, че ги подведоха с разузнавателната информация. Беше в началото на войната, може би първата или средата на втората седмица - Украйна каза, че има разузнавателни данни, че Беларус ще ги нападне, та трябваше ЦРУ след 2 часа, да опровергава и да казва, че нямат такава информация те.
 
Последно редактирано:
Аз отдавна искам почивка от форума. Не ми влияе добре. Трудно ми е да си премълчавам.
Цялата война ми влияе зле. Няма да защитя никой. Нито искам някой да ме защитава.
Ще ми липсват временно някои като @Krumov
И @dertre ще ми липсва. С тоя финансов опортюнизъм. Аз съм почти на плюс. Взех си малко рубли срещу лев и малко долари срещу лев и въпреки че револют предлагат доста кофти курсове,почти излизам на +
 
И @dertre ще ми липсва. С тоя финансов опортюнизъм. Аз съм почти на плюс. Взех си малко рубли срещу лев и малко долари срещу лев и въпреки че револют предлагат доста кофти курсове,почти излизам на +
За Родину! Щото кво беше - Долара щял да крашне всеки момент, това го слушаме от СССР дебилите, откакто минаха на модерна икономика и махнаха златния резерв. То това беше и твоя приказка, нямам търпение да видя как ще стане.
 
А най-балъшкото в целата постановка е, че нема луд, който да пръсне така труповете по улицата, най-малкото зашото пречат на безопасността на движението ;):) Който и да ги е убил на улицата, после би ги поразбутал по канаФките, за да не пречат ;)
Наредени са си точно като за театрална пиеса, няма две мнения (кат не броим тва на зомбето)

zfdgdfgdfgdfggdgdgf.jpg



Освен това, за да приключим убития зомбе спор, рашаните са предоставили снимки на същите улици на тръгване - тела няма!
Два пъти, те самите молят за разследване в ООН - такова е отказано.
 
Аз се чудя защо Великобритания налага вето на Русия, която иска да покаже доказателства за това какво е оставила в Буча ?!?!? Втори път отказват ?
 
За Родину! Щото кво беше - Долара щял да крашне всеки момент, това го слушаме от СССР дебилите, откакто минаха на модерна икономика и махнаха златния резерв. То това беше и твоя приказка, нямам търпение да видя как ще стане.
Просто проба. За еднакво количество левове си взех и рубли и долари. Но айде и аз да ви кажа за известно време, че ме натоварвате.
 
А най-балъшкото в целата постановка е, че нема луд, който да пръсне така труповете по улицата, най-малкото зашото пречат на безопасността на движението ;):) Който и да ги е убил на улицата, после би ги поразбутал по канаФките, за да не пречат ;)
Наредени са си точно като за театрална пиеса, няма две мнения (кат не броим тва на зомбето)

Виж файлът 23405



Освен това, за да приключим убития зомбе спор, рашаните са предоставили снимки на същите улици на тръгване - тела няма!
Два пъти, те самите молят за разследване в ООН - такова е отказано.
Е те отказват, че ще покажат видео от тръгването и тогава ще стане въпроса на всички "какви са тия трупове тогава и как се появяват" !!!!
 
_123969221_c4d05e69-b89d-44a9-82a7-86fc46feb2a1.jpg

_123975651_976_b-nc.png

_123967350_c12318a5-deca-4f41-bb08-67bb5e9a58cd.jpg

_123967352_4-f.jpg

_123972884_4-b.jpg

_123972888_grid2-2x-nc.png


И най-фрапантното

ntv4q9g9i3r81.png

5qojuvx9i3r81.png


Я някой дето чете руски сайтове, да ми намери да видя какво дращат Рашките за това по медийните сайтове.

331ва елитна ВДВ бригада трябва да се водят, парашутисти, тоя първия, коментира им го погребват 13ти Март.

The unit served in the Balkans, Chechnya, and the 2014 Russian intervention in the Donbas region of Ukraine, and regularly took part in Red Square parades in Moscow.


Май са локално - базирани в Кострома - Русия. И част от тая бригада се е изнесла на 29-ти към Беларус. Дайте повече инфо който може да намери.


During the 2014 fighting in the Donbas, the 331st was held responsible by Ukrainians for killing hundreds of Ukrainian soldiers at Ilovaisk, in breach of a ceasefire agreement.
 
Е те отказват, че ще покажат видео от тръгването и тогава ще стане въпроса на всички "какви са тия трупове тогава и как се появяват" !!!!
Абе пич, има масови гробове, и към 410 убити. Нали ви казах - дори на живо да видите как руснаците трепят хора - ще кажете, че не е вярно. Когнитивен дисонанс - те само освобождават.

А тоя дето се е изцепил, че пречели труповете на движението - Ей ти къде са от снимките, геолокацията.
Ей ти едно видео, дето може да не си гледал.

ей ти и още трупове, разпитвани.


Ето я и уличката дето е на въпрос и толкова ви вълнува - https://www.google.de/maps/@50.5425...4!1sXflikcsaKhHojfP8ApfAEA!2e0!7i13312!8i6656 .

Мен повече ме интересува защо са убили толкова много хора, 410 до момента.
 
Абе пич, има масови гробове, и към 410 убити. Нали ви казах - дори на живо да видите как руснаците трепят хора - ще кажете, че не е вярно. Когнитивен дисонанс - те само освобождават.

А тоя дето се е изцепил, че пречели труповете на движението - Ей ти къде са от снимките, геолокацията.
Ей ти едно видео, дето може да не си гледал.

ей ти и още трупове, разпитвани.


Ето я и уличката дето е на въпрос и толкова ви вълнува - https://www.google.de/maps/@50.5425...4!1sXflikcsaKhHojfP8ApfAEA!2e0!7i13312!8i6656 .

Мен повече ме интересува защо са убили толкова много хора, 410 до момента.
Ми ето де. Ще покажат на целия свят какво зло са Русия. Ама не ги пускат да покажат, те какво имат пред ООН ? В смисъл като има толкова срещу тях, от какво толкова се плашат да им пуснат тяхната част от тръгването им ?!?
 
Просто проба. За еднакво количество левове си взех и рубли и долари. Но айде и аз да ви кажа за известно време, че ме натоварвате.

Откъде си взе рубли, в момента в Тавекс не се предлагат?
 

Горе