Украйна - Русия какво ви е мнението

че и са местят от Русия в Украйна...
Я дай пак, ама в по-разбираем стил, че това ти е малко в Дефи-стил. Къде съм казала, че нацистите горят църкви в Русия, та говориш за местенето им?

Понеже, гледам се разпространява поредната партенка, че нацистите са невинни агънца относно разрушаването на православни храмове, ето кратък материал по темата. Официалната версия на кокаинчик (тя винаги е 100% истина, както сме се уверили вече ;) ) и тази на руското военно министерство (Конашенков). На кого да вярваме??? Много просто - дайте една лъжа на Конашенков и поне една истина, излязла от устата на био-отпадъка в Киев.

 
Я дай пак, ама в по-разбираем стил, че това ти е малко в Дефи-стил. Къде съм казала, че нацистите горят църкви в Русия, та говориш за местенето им?
Не знам ко си казала ма у фейк видеото пише, че укро-нацистите запалили храм у Николаевска област.. o_O Па тоз храм са бил запалил преди 10 годин в Расия. Демек ни са е запалил от укро-нацисти ни е в Украйна ни е "междувременно". Може да продължиш стила, гърчим са като глист на буца след поредния споделен фейк.
 
Може да продължиш стила, гърчим са като глист на буца след поредния споделен фейк.
Нищо подобно - не се гърча, ама хич. :)

Нямам никакъв проблем да приема, че ОТНОВО съм се вързала на фейк, като държа да се знае, че не съм го споделила с ясното съзнание, че е фейк. Не ми е за първи път и едва ли ще е последен. Случва се и на най-добрите... Да ти напомням ли за твоя телеграм канал, от който щеше да ни храниш ''на час по лъжичка''? ;)

По статията да кажеш нещо? Факт ли е, че укрите водят война с православната църква? Факт е! Тва, че ЦРУ им е създала някаква алтернативна, не значи, че православните украинци я приемат и не я смятат за ерес. Изгониха ли монасите от киево-печорската лавра с обвинение, че са руски агенти? Изгониха ги! Доказаха ли, че са такива? Не! Защо да доказват каквото и да е? В държавата-кенеф се потъпкват всякакви законово-морални норми и тва е ок. Тва е лево-атлантическата демокрация.
 
Дали може да се каже, че България има първия и последния български космонавт?
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Дали може да се каже, че България има първия и последния български космонавт?
България има двама космонафти Александър Александров и Георги Иванов !
 
България има двама космонафти Александър Александров и Георги Иванов !
Така де ! Първия и последния !
 
След година война с трафопостовете орките пак се провалиха - https://www.dnevnik.bg/sviat/voinat...na_vuzobnoviava_iznosa_na_elektroenergiia_za/
като прочетеш новина в Дневник и ти кажат - Добър ден виж къде е слънцето :) Те нямат енергия за собствената си държава пък щели да изнасят.... смях в залата.... Изнасяха ток отАЕЦ Запорожие - най голямата атомна централа в Европа, ама тя е под руска опека вече.
 
Все по нещо трябва да подфърлят на публиката докато чакаме "контраофанзивата" :)

Иначе се губи интерес или недайсибоже някой остане с впечатление че руснаците печелят.
 
Все по нещо трябва да подфърлят на публиката докато чакаме "контраофанзивата" :)

Иначе се губи интерес или недайсибоже някой остане с впечатление че руснаците печелят.
Неска сме ''запетайка фрий'' да ни е по-лекичко, че времето се затопли, а? Не е лошо, не е.. ;)

А дали е българин? Може да е македонец....а може и украинец... who knows :rolleyes: 🤣
С тоя мустак само турчин може да е, ама не е! Жив българин от Ловеч.
 
Неска сме ''запетайка фрий'' да ни е по-лекичко, че времето се затопли, а? Не е лошо, не е.. ;)
Намирам за бастунско да се спазва правопис в неформален контекст :)

Това обаче не важи за жените - те трябва да се стараят като отличнички, да създават добро впечатление и държат на ниво и като дами 98% от времето!
 
Намирам за бастунско да се спазва правопис в неформален контекст :)

Това обаче не важи за жените - те трябва да се стараят като отличнички, да създават добро впечатление и държат на ниво и като дами 98% от времето!
Най-важното е че пишем красиво.
 
и след това Усрайна не била терористична държава?

ще има надявам се поздрав за орките
 
340763297_223360677012001_8687426229584252927_n.jpg
 
Когато станеш на 18 и можеш да си избираш пола:
 
Последно редактирано:

Горе