Украйна - Русия какво ви е мнението

с тоя език и омраза които са в него най-вероятно се изнася на бегом :) Той за това е бил на тренировъчен лагер в Азов да го научат как по-бързо да бяга... като му гледам аватара ....
Интересно какво ще дращиш като и последната орка умре бъе убита от Украинците?
 
А, дали?

Най-простият аргумент е МИНСКИ СПОРАЗУМЕНИЯ!
Когато подписваш мирно споразумение и не го спазваш, ти заявяваш, че искаш война. Тогава губиш правото да се изживяваш като жертва. Точка!
Има още по-прост аргумент, меморандума от Будапеща. Само 20 години след като са се подписали да пазят териториалната цялост на Украйна в замяна на ядрените глави (по това време Украйна е била третата по численост ядрена сила в света) БАМ, анексираме Крим.
 
Интересно какво ще дращиш като и последната орка умре бъе убита от Украинците?
Обади и се задължително!

1688131665597.png
 
БАМ, анексираме Крим.
Анексираме Крим, когато американците правят преврат и започват чрез Порошенко да застрашават руското население и националната сигурност на Русия. Тва с ядрените глави е пълна глупост. Те са си били руски, както Крим, между другото.

Ся като си земат и Одеса - териториалната цялост на усрайна се възстановява напълно. Стават си пак голата ливада, която са били преди да бъдат приети в руската империя. ;)
 
  • Like
Реакции: Vbb
знаем че си на лечение там
при хубава жена като д-р Цветеслава Гълъбова лечението е повече от удоволствие :)
 
Изглежда не си разбрал правилно. Щом разбираш под демокрация това да наричаш опонента си "кретен".
Много добре съм разбрал аз. Това вече се нарича възпитания. ;) Прави разлика, моля те. ;)

На много места си живял. Гонят ли те, или сам се изнасяш като стане напечено? ;)
Прекалено е добър за останалите. ;)
 
Да, виж колко интересно. Няма общо с Вагнер в Мали па Вагнер изцяло финансирани от РФ. Проблема е, че през всичките години се твърдеше, че Вагнер са частна армия, а се оказва изцяло финансирана от РФ. ЧВО изцяло финансирана от РФ, тва ше е некво ново определение за "частно".

ЧВОто участва с наеминци, тоест живата сила, всичко друго следва по некъв начин да се осигури. Ти кво разбираш под частно?

Ако дадеш и цялото изказване на Путин-лош, съвсем ще ти се изяснят нещата и как отново та промиха. Там той конкретизира едни цифри - сума и дати.
 
След изказването на Орбанката днес... скоро пак ще има постчета... "ма видехте ли ко стана в Унгария".
 
Сега след края на контраофанзивата и на преврата, какво следва?
Нещо ново случва ли се или си продължават регулярните изнасилвания на мирно украинско население и консумация на украински бебенца?

ПП: не за друго, ми напоследък ме домързява да следя...
 
или си продължават регулярните изнасилвания
Няма, спряха. Откак Радко се махна вече нямат стимул да го правят.
 
Сега след края на контраофанзивата и на преврата, какво следва?
Нещо ново случва ли се или си продължават регулярните изнасилвания на мирно украинско население и консумация на украински бебенца?

ПП: не за друго, ми напоследък ме домързява да следя...
Сега Вагнер даже ще мине към Зеленски.
Русия става толкова бедна, че даже ядат сняг.
Нямат петрол и ако Европа не им достави петрол..
Освен това за изолирани от целия свят. Европа ги изолира изцяло и липсата на газ им се отразява много зле.
Освен това сега нямат компютри. Нямат никаква техника.
 
Последно редактирано:
Интересно какво ще дращиш като и последната орка умре бъе убита от Украинците?
С темпотo на контранаступа това ще стане към 9156 година :D
 
Сега Вагнер даже ще мине към Зеленски.
Русия става толкова бедна, че даже ядат сняг.
Нямат петрол и ако Европа не им достави петрол..
Освен това за изолирани от целия свят. Европа ги изолира изцяло и липсата на газ им се отразява много зле.
Освен това сега нямат компютри. Нямат никаква техника.
Кви компютри, те са още с външните кенефи и крадат перални, ти за модерни техники говориш...
 
Последно каза, че заради проливните дъждове, малко се забавили.

Дисклеймър: Тру стори.
 
Сега Вагнер даже ще мине към Зеленски.
Русия става толкова бедна, че даже ядат сняг.
Нямат петрол и ако Европа не им достави петрол..
Освен това за изолирани от целия свят. Европа ги изолира изцяло и липсата на газ им се отразява много зле.
Освен това сега нямат компютри. Нямат никаква техника.

Съсипаха ги, тая жена, след като разбрала, че получава руска енергия е решила да не гаси ламБите, за да може да съсипе руската икономика. Освен, това ще има възможност да подкрепи украинската икономика, защото въпреки, че е изразходила цялта руска енергия, електромерът и бъл вързан към украинското енерго.

 
Съсипаха ги, тая жена, след като разбрала, че получава руска енергия е решила да не гаси ламБите, за да може да съсипе руската икономика. Освен, това ще има възможност да подкрепи украинската икономика, защото въпреки, че е изразходила цялта руска енергия, електромерът и бъл вързан към украинското енерго.

Не знам да се смея ли ..
 
Хмззз тая новина ми припомни едни циркове тук какъв боклук били руските коли понеже имали проблем с навигацията и когато се случи нещо със западна кола не било чак такъв проблем :)

Mercedes изтегля над 140 000 автомобила в САЩ

Когато изтеглиха 4-те продадени лади ли?
Толкова ли няма опорки по фейсбук групите че стигнахте до там да пишете за автомобилни новини?
 

Горе