Украйна - Русия какво ви е мнението

Само ми е интересно, що сирийците не бягат към Русия, а все към тоя пропаднал запад...
Щото Русия прави всичко възможно да не искат да ходят там. Предоставянето на статут ''бежанец'' в страната е свързано с много условности и бюрокрация. Това е така, защото според закона на РФ предоставянето на статут се обвързва с доста социални придобивки, които Русия не желае да раздава на жертвите на империята на злото.

Тоест, който ги е превърнал в бежанци, да се погрижи за техния подслон. И така е правилно.

 
Тоест, който ги е превърнал в бежанци, да се погрижи за техния подслон. И така е правилно.
Тоест, руските бомбардировачи бомбят, ама от техните бомби хората не бягат... Мдамммм...
 
Само ми е интересно, що сирийците не бягат към Русия, а все към тоя пропаднал запад...
Отговорът е много прост, лесен, логичен и не се иска много мозък. По същата причина поради която в Германия има толкова много турци, а не са в Русия. Поради същата причина поради която никой не отива да живее в Бурунди. Просто отговор - Да не са луда за таковане.
 
ама от техните бомби хората не бягат
Ми да си бягат, бе! Ако наци-ланд беше спазвала подписаните от нея мирни споразумения, нямаше да се налага да бягат. Тук важи същият принцип: който е разпалил конфликта, да се оправя с бежанската вълна. Апропо, РФ си прибра своите хора. На нито един етнически руснак от Донбас не беше отказано убежище.

Съществува една много силно изявена черта на неграмотност и дебилизиъм, поради която постоянно се правят внушения, че никой не иска да бяга в Русия.
Фактите са такива: изключително трудно е да отидеш и да се заселиш там. Може би само ако си добър специалист в някоя област, иначе - не. Хората си поддържат хигиена на приемане. Тва да не ти Германия или Франция, да се напълни с циганьор, който после да ти запали държавата.
 
  • Haha
Реакции: Sky
Тоест, руските бомбардировачи бомбят, ама от техните бомби хората не бягат... Мдамммм...
Има около 70 000 регистрирани бежанци от Украйна у нас. Как пък ни един не отиде да посрещне техния Левски....
 
Тва не е ли нашия..
the sly fox
123 абонати

Гледай го как хубаво чете. И знай кво да чете той ;)
(Слай знай, за разилка от скай, който ше си оди беден кодер цел живот!)
 
✅В Краснодар неизвестен стрелец пуснал 4 куршума по руски военен престъпник, командвал подводницата "Краснодар", от която окупаторите изстрелваха "Калибри" по територията на Украйна. Само във Виница на 14 юли 2022 техните ракети убиха най-малко 27 души, включително три непълнолетни деца.
Капитанът дал фира по по време на сутрешния му крос.
Името му вече не значи нищо, освен за статистиката на вършилите престъпления в Украйна руснаци, при които бумерангът вече се е върнал.
❌ Станислав Ржицки, командир на подводница. ЛиквидиранВиж файлът 29673
абе много ми е интересно... във всеки твой пост присъства думата НЕПЪЛНОЛЕТНИ ДЕЦА ... ти да не си педофил и да те възбуждат тези думи? Преди малко говорих с приятел психолог който точно това ми каза за педофилите и употребяваните от тях думи и фрази... та си ми доста съмнителен!
 
Тва не е ли нашия..
the sly fox
123 абонати

Гледай го как хубаво чете. И знай кво да чете той ;)
(Слай знай, за разилка от скай, който ше си оди беден кодер цел живот!)
Не е. Къде се губиш, бре? Липсваш ни. На всички. :love:
 
абе много ми е интересно... във всеки твой пост присъства думата НЕПЪЛНОЛЕТНИ ДЕЦА ... ти да не си педофил и да те възбуждат тези думи? Преди малко говорих с приятел психолог който точно това ми каза за педофилите и употребяваните от тях думи и фрази... та си ми доста съмнителен!
На мен ми е много интересно тва ''изнасилвачи на деца'' кой им го е спуснал? Кои деца изнасилват руските войници - тия в Донбас, дето фашистите ги бомбят 9 години? Техните си - руските деца???

Щото в останалите региони на наци-ланд прескачат само БЛА. Бах тия дронове, бомбят и изнасилват деца - 2в1?
 
5848.jpg


Дегизирания кокаинов наркоман Володимир Зеленский се опитва да избяга от потъващия укронаци корабь.
фото: российская газета
 
5848.jpg


Дегизирания кокаинов наркоман Володимир Зеленский се опитва да избяга от потъващия укронаци корабь.
фото: российская газета

Що се смееш, Контрата си плаче за попцуванье. Дефа се опитвА да те замести, ама ялова работа. За нищо не става тва момче.
 
Тия съвсем изплескаха легена....
Collatz: “There are no German weapons in the Ukraine, there are Ukrainian weapons with German origin”
Journalist: “German weapons are tanks, they exist in Ukraine”
Collatz: “These are Ukrainian tanks, we gave it to Ukraine, they are responsible”

Meanwhile.... + списък
Germany provides support for Ukraine by supplying equipment and weapons

Meanwhile.... a year ago... Олаф се Фали, че благодарение на немските оръжия, се е постигнал неквъ съкцес..
Scholz: Deutsche Waffen haben Erfolge der Ukraine ermöglicht
 
След 1148 стр. и 2951 отговора, пределно ясно стана, че привидния геополитически форумен конфликт просто маскира поколенческа война и послужи за повод таените страсти да се разгорят.

Кака ти Нанди, стария сливенски кодер Контрата, гастербайтерския Нова и Крумов Английски, изковани в суровия, но справедлив комунистически морал навремето, ошлайфания по чейнджовете от 90-те офшорен Вбб, стария фирмаджия-русофил с бивните, Тролски.. И срешу тях, младите и пъргави, възлюблени в евроатлантизма айтита: Фастито, Ская, Графика и ЕсНийда. Няма как да е по-очевидно.

 
Запорожката централа майката си е ебала, а Пригожин за капак бунт ще вдига пак
 
Ми да си бягат, бе! Ако наци-ланд беше спазвала подписаните от нея мирни споразумения, нямаше да се налага да бягат. Тук важи същият принцип: който е разпалил конфликта, да се оправя с бежанската вълна. Апропо, РФ си прибра своите хора. На нито един етнически руснак от Донбас не беше отказано убежище.

Съществува една много силно изявена черта на неграмотност и дебилизиъм, поради която постоянно се правят внушения, че никой не иска да бяга в Русия.
Фактите са такива: изключително трудно е да отидеш и да се заселиш там. Може би само ако си добър специалист в някоя област, иначе - не. Хората си поддържат хигиена на приемане. Тва да не ти Германия или Франция, да се напълни с циганьор, който после да ти запали държавата.
Говорих за руските бомби в Сирия. 19 000+ полета, 70 000+ удара по инфраструктура. Според теб тези 70 000 удара само то въздуха дали са генерирали бежанци?
 
Гръмна май. На теб не ти ли показа устройството за блока, или то само за земетресения беше. Няма ли опции нещо, режим трус и гръм?
Много е жестоко да се подиграваш така с Митето, който е сериозен хипохондрик.

Ей го на, преди да провери дали верно е гръмнала, за всеки случай взе лъжица йод повидон. Шся си прецака щитовидната жлеза, детето или "счетоводната", както беше писала една беге мама.
 

Горе