Украйна - Русия какво ви е мнението

ама ти знаеш на село какво е климатик????? ти да видиш...
И аз си имам, ама не го пускам. :)
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Добре върви засега чистенето на орки.

Интересно какво ще говорите като орките капитулират.
Сигурно затова се прокарва опорката че видиш войната била с НАТО, да имат оправдание за предстоящата загуба.
Много е забавно да се говори за "чистене на орки" от офисен планктон, който най-вероятно е веган, кара тротинетка и тежи 55 кг (или 155). Ма айде да не се заяждаме, че вие от ППДБ всъщност сте си наши хора. Няма кво да се караме - Васето Терзиев си е наше момче, храненик на Държавна сигурност. Ицо Иванов и на него майка му е горда членка на БСП. И генерал Наско Хентай Атанасов, и той си е червен до мозъка на костите, тъй че трябва да се уважаваме с вас, все пак всички сме комундели.
 
Вижте какво казват самите украински мобилизирани - след изстреляни 7-10 патрона и 4 дена в тренировъчен лагер ги пращат директно на фронта и ги зарязват там...

https://ok.ru/video/6037704804992
Същото го казват и бягащите наемници. Оставят ги за пушечно месо.

 
на теб климатик не ти трябва - има кой да ти духа :)
То си духа и навън, ама ефекта е: вентилатора на фурната. :D
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Какво беше това? Убиха ли хората в колата?

Едната укра почна да прави сърдечен масаж на жената(?) ама другия му махна с ръка - един вид "Зай*и! Дай да си одиме..."

Не че имаше мн смисъл де - не е кат да чакаме линейката да пристигне всеки момент.
 
Вижте какво казват самите украински мобилизирани - след изстреляни 7-10 патрона и 4 дена в тренировъчен лагер ги пращат директно на фронта и ги зарязват там...

https://ok.ru/video/6037704804992
Чакай сега малко. Всички подобни видеа са фалшифицирани, така че не на нас тия! Украинците не правят мобилизация, защото нямат загуби! Питах бабите пред блока и те ми казаха, че Украйна има не повече от 12 000 убити, така че на тях не им трябва да мобилизират нови!
Изгубихме Бахмут, но това е част от плана, за да ги обградим и да ги избием още повече! Толкова сме добри, че като защитавахме града имахме повече загуби от противника, въпреки че ние бяхме в добре укрепена защита!!
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Едната укра почна да прави сърдечен масаж на жената(?) ама другия му махна с ръка - един вид "Зай*и! Дай да си одиме..."

Не че имаше мн смисъл де - не е кат да чакаме линейката да пристигне всеки момент.
Да, да.. Така се раждат митове като Буча.

А оная казма - Кокаинчикова възкликва пред щатска телевизия ''ама, как, това са наши хора''. Ето затва Елцин (друг подъл пияница) не трябваше да им оставя Донбас отново барабар с руснаците вътре.
 
"Спреха износа на зърно" - навява асоциации с Голодомор... Episode 2 може би? 🤔
 
  • Like
Реакции: Vbb
Същото го казват и бягащите наемници. Оставят ги за пушечно месо.


Чуждестранните наемници въобще нямат представа къде отиват и срещу какво се изправят...
Повечето се заблуждават като си мислят, че ще е подобно на войната в Ирак - мислят си, че ще охраняват конвои, мислят си че ще патрулират далеч от огневата линия на съприкосновение, че ще си поседят там известно време и ще приберат едни бързи/лесни пари...
Едва като отидат на място разбират в какъв кошмар са попаднали, и че в тази касапница и месомелачка малцина остават живи за да разказват...
То затова няма нито един български наемник в Украйна... троловете са много гръмогласни с русофобията, ама само по форумите скрити зад монитора... никой от тях не смее да отиде на място... щото знаят какво следва...

https://ok.ru/video/6011756677760
 
като гледам вече има ефект от бустерчето :) Станал си дебил - което е целта на създателите на ваксините :)
Ти дори бе ме познаваш, а вече обиждаш. Бива ли такова нещо? :) Антиваксерчетата като теб са много злобни. Що бе, нали оцеляхте и ви е чиста кръвчицата? Релакс!
 
Ти дори бе ме познаваш, а вече обиждаш. Бива ли такова нещо? :) Антиваксерчетата като теб са много злобни. Що бе, нали оцеляхте и ви е чиста кръвчицата? Релакс!
палячо , за разлика от теб аз 3 пъти преболедувах ковид ... та ти дори незнаеш какво е ковид
 
палячо , за разлика от теб аз 3 пъти преболедувах ковид ... та ти дори незнаеш какво е ковид
Това повод за гордост ли е? Ми да си се вакснал, аз какво да направя. Твоя си работа, палячУ.
 
Това повод за гордост ли е? Ми да си се вакснал, аз какво да направя. Твоя си работа, палячУ.
тедка най-голямата ти грешка е да се заядеш с мен... бял ден няма да видиш като те запсувам пък и друго....
 
тедка най-голямата ти грешка е да се заядеш с мен... бял ден няма да видиш като те запсувам пък и друго....
Изказвам мнение, не се заяждам. Ти се обиждаш, не аз. Това е форум за предприемачи, създаден от Банко и приятелят му. Понеже не ми дреме кой какво мисли, прекратявам този ненужен диалог и се прехвърлям към други теми. :)
 
Тедката е 4-то поколение софиянец и освен това не е пропускал бустер... въобще с кого сте тръгнали да се сравнявате?
 
Не мога на 100% да потвърдя, защото страницата е видима само за followers, но пък източника рядко е давал грешен матрЯл, тъй че ще го споделя...

Корпус за млади укр. надежди, ма не спортни.
youngcorpus.com

Публикуват това в инста. профила си:
mdfk.jpg


Приблизителен превод:
Каним Ангелина Кулик на почивка при нас след лечението. Ние ще й помогнем да забрави за почивката си в украинския Крим.
И ще й намерим нови нормални Украински родители.

Ангелина, е детето дето оцеля след атентата на моста, а родителите й загинаха.
 
Да, да.. Така се раждат митове като Буча.
Не беше много отдавна, когато го пуснах това разследване с видеа на някои от екзекуциите (съответстващи на труповете по снимките) ма явно имаш избирателна памет. Лошия къде бучеше, че били с бели ленти, баш тея с белите ленти ги има как ги трепат.

 

Горе