ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Едностранчивото модериране е проблемът тука. Не няква мизерна поръчка за под цената на евтино уиски.

Ако бяхте поискали доказателства щях да ви дам.
Петнене викаш. Вече ме е страх да поръчам от незнаен магазин, щото приемат поръчка, чакам, и после нищо.
Предприемач.ком,
големите бизнесмени. Ще душите с модерация!
 
Проблемът ...
Ти нали се беше регнал да се оплакваш от там ютубъра Румен?
Сега от разни магазини ли?
Следващото какво ще е? :)

Дай малко по-позитивно - да разнообразиш един вид, че влизаш в профил иначе.
 
Ти нали се беше регнал да се оплакваш от там ютубъра Румен?
Сега от разни магазини ли?
Следващото какво ще е? :)

Дай малко по-позитивно - да разнообразиш един вид, че влизаш в профил иначе.
Не е оплакване, за кодош го пуснах.
Като искате учете се от някой дето мята отровни змии по дърветата, и после иска пари за курсове. Съвсем по темата беше, баш за Румен.
Нямам отношение по бизнеса му .

Преди малко ми се стори, че ми бяхте изтрили и мненията ми в тази тема.
Целия нет ли ще измодерирате?
 
Едностранчивото модериране е проблемът тука. Не няква мизерна поръчка за под цената на евтино уиски.

Ако бяхте поискали доказателства щях да ви дам.
Петнене викаш. Вече ме е страх да поръчам от незнаен магазин, щото приемат поръчка, чакам, и после нищо.
Предприемач.ком,
големите бизнесмени. Ще душите с модерация!
Тоз форум е за бизнесмьеньи.
Не е за крайни потребители.

Оплаквания и други фийдбеци от магазини по-прилягат на бг-мама (примерно).
 
Тоз форум е за бизнесмьеньи.
Не е за крайни потребители.

Оплаквания и други фийдбеци от магазини по-прилягат на бг-мама (примерно).
От години съм самонает,
бизнесмен стана дума обидна.
Нищо де, четкайте си егото. С триене и банове.
Кви бяхте кви станахте.
 
Не съм ви толкова вътре у жаргона. Какво ще да значи това?
Че ще ти бъде назначен служебен защитник, все пак има ред тука.
Просто почакай малко, все ще се появи.
 
Не знам как опетняването на някой магазин, без каквито и да е доказателства, да не говорим, че тук не е и мястото, може да бъде учтива и културна. :)

Твоя авер няма ли възможност да си потърси правата някъде, където ще вземат мерки? Пак ще ти подскажа, разчистването на сметки по форумите не е начина. Форумът ни съществува от 2006 и все още е жив, именно и поради тази причина няма как да толерира такива постове.

Всъщност тема нямаш. Имаш пост в тема, която има съвсем друга идея, което автоматично твоя пост минава за спам и нерелевантен коментар в нея. Не знам какви точно действия си наумил да предприемеш, но читави места в нета няма да позволят такова действие. Още повече от нов потребител, който е влезнал само и единствено да петни.

Ще те помоля само да спазваш нашите правила. Модерирането е изцяло базирано на тях. Успехи. ;)
Проблемът на авера (дори не е моя поръчка) е непусната стока, за няма и 10 лева.
Проблемът на форума, е изключително едностранчивото модериране.
Успех и на вас, форумът ви накрая ще влезе у черните списъци нацяло. Не мож измодерира целия нет.

Само го погледни отстрани. Пускам културна и учтива тема. Обажда се някакъв придворен, да наковлади. Дори не разбрах какво иска и какво не е наред. Без обяснения темата ми изчезва.
Познай утре кво ще прочетете за предприемач.ком, и няма да може да го изтриете.
 
Дано имаш идея какви правила спазвахте, спазвате, и ще спазвате.
Изключително ми е неприятно какво намирам след толкова години как бяхте на върха.
 
Че ще ти бъде назначен служебен защитник, все пак има ред тука.
Просто почакай малко, все ще се появи.
Аз мисля титлата "форумен омбудсман" да си присвоя вече, но да кажем, че функциите са сходни. Е, заплащането и авторитета са различни, но...

Не хващам началото на спора, което ми прави казуса малко мътен, но доколкото разбирам, цензурирате човек, който просто иска да се оплаче от некъв-никъв търговец, и така да предупреди други негови потенциални жертви за некоректни практики.

Не разбирам какъв е проблемът? Тук сме плюли телекоми, банки, тв и интернет провайдъри, хостинг компании и най-вече правителството. Дето се вика, петнили сме името на големите колелета, а сега за някаква незначителна брънка сме много предпазливи, що така?

опетняването на някой магазин, без каквито и да е доказателства
Не четеш, Блинки. Не четеш :)

Ако бяхте поискали доказателства щях да ви дам.

п.с. г-н Киров, Ванка, тази тема е създадена за хората на големия бизнес - за баш предприемачите. Позачети се и ще видиш как работи Wallstreet. Тук се вземат под внимание само сериозни сигнали от сорта:

"Поръчах на потребител go666o 666 да ми на прави сайт за 20лв. Той поиска парите предварително и аз му ги преведох по пей пал/изи пей. От тогава не ми вдига телефона и не отговаря на съобщенията ми в скайп. А ги чете - виждам, че е влизал."

След два дни се появява набедения go666о и заявява:

"Не е истина, че съм го измамил. Щях да извърша услугата, но имах проблеми - спуках гума, картера протече, спряха ни топлата вода в квартала и т.н. Бях готов да му върна парите, но сега ме ядоса и няма да му ги върна".

Препоръчвам да се откажете. Дори с КЗП не си заслужава да се занимавате, освен ако нямате роднина инспектор там. Успех. :)
 
Хора, поизпрочетох ви доста от коментарите и съм потресен каква хардкор ганьовщина се изсипва в този форум, който има потенциал да бъде едно от малкото хубави неща, които ни останаха в бг нета. Голяма част от вас нямат ни най-малка капчица достойнство, просто и срама го е срам от вас. Животът е толкова кратък, а вие си губите времето и енергията да си чешете егото, комплексите и да си мислите, че това е правилно... Знам, че много от вас ще ме нападнат, но поне се опитайте малко да осмислите нещата, които съм написал, пък ебете ми майката, не се впрягам.

@Blinky, знам, че няма как да се справиш с всичката помия, която се излива в предприемач, както и твоите колеги модератори и админи, обаче ми е правило впечатление, че и вие допускате голяма част от ганьовщината да се случва тук. И вие трябва малко да се засрамите, не сте на по 20 г.
 
Искам да ме баннете.
Това е заповед!

Иване, специално до теб - Ти си психически нестабилен и ако съм на твое място ще спра да се излагам и ще изчезна. Все пак живота продължава, ако си над нещата, но ти не си
 
Хора, поизпрочетох ви доста от коментарите и съм потресен каква хардкор ганьовщина се изсипва в този форум, който има потенциал да бъде едно от малкото хубави неща, които ни останаха в бг нета. Голяма част от вас нямат ни най-малка капчица достойнство, просто и срама го е срам от вас. Животът е толкова кратък, а вие си губите времето и енергията да си чешете егото, комплексите и да си мислите, че това е правилно... Знам, че много от вас ще ме нападнат, но поне се опитайте малко да осмислите нещата, които съм написал, пък ебете ми майката, не се впрягам.

@Blinky, знам, че няма как да се справиш с всичката помия, която се излива в предприемач, както и твоите колеги модератори и админи, обаче ми е правило впечатление, че и вие допускате голяма част от ганьовщината да се случва тук. И вие трябва малко да се засрамите, не сте на по 20 г.
Форумът не го правим аз и другите админи, а хората тук. Съжалявам, че имаш такива наблюдения, но те са, предполагам, изцяло базирани на някои крайни коментари от потребителите тук, за което не рипам от щастие, но честно казано не мога и да възпитам вече пораснали хора, нали? Изключително грубите и нарушаващи правата биват модерирани. Не знам защо си учуден, че по нашите ширини се говори така и хората изразяват някои свои виждания по доста неприятен начин. Да, срам ме е. Срам е и като вляза във Фейса да виждам същото. Хора да хранят, да иронизират, да се смятат за нещо повече, да грубиянтстват без никакви причини и др. Ако се изповядваше някаква диктатура тук щеше да има това, което искаме да четем, но за жалост в демократичен свят това е неосъществимо, да не говорим, че така ще сме аз, админите и още 2-3ма. :)

@IvanKirov , дай си още време. Помисли върху случилото се. Погледни нещата през гледната точна на хората тук. И след това, прецени дали искаш да останеш с нас. Не взимай прибързани решения, защото не си получил подкрепа в това ти начинания. Помисли и кажи отново дали не искаш да си част от форума. Лек ден.
 
Иване, специално до теб - Ти си психически нестабилен и ако съм на твое място ще спра да се излагам и ще изчезна. Все пак живота продължава, ако си над нещата, но ти не си
Медитирай над проблема че триете всеки коментар който потребител може да пусне.
Големите бизнесмени.
Черния PR ще унищожите тука, ами черния PR към вашия форум в останалия нет какво ще правите?
Нали, много е лесно да натиснеш бутончето и си най-големия.
Само дето има проблем. Бутончето за целия нет не е в ръцете на вашите админи, дето им цуняте задника.
Споко, аз нямам какво да науча тука, сам ще се разкарам. Такава агресивна модерация води до нечии лични интереси, и те по никакъв начин не са мои. Тъпата реклама е тънка работа, със сопата най-много да се обърне срещу вас . То вече се обърна. Ако ме разбираш какво имам предвид.

п.с. Със сателитна телевизия ако си се занимавал. Има стотици канали от тип телешоп, телемаркет и подобни. Денонощно бърборене да продават боклуци, ако някой се закачи закачи. Особеното им е, че са безплатни.
Такава тъпа радиоточка е станало и тука.
 
Последно редактирано:
Медитирай над проблема че триете всеки коментар който потребител може да пусне.
Големите бизнесмени.
Черния PR ще унищожите тука, ами черния PR към вашия форум в останалия нет какво ще правите?
Нали, много е лесно да натиснеш бутончето и си най-големия.
Само дето има проблем. Бутончето за целия нет не е в ръцете на вашите админи, дето им цуняте задника.
Споко, аз нямам какво да науча тука, сам ще се разкарам. Такава агресивна модерация води до нечии лични интереси, и те по никакъв начин не са мои. Тъпата реклама е тънка работа, със сопата най-много да се обърне срещу вас . То вече се обърна. Ако ме разбираш какво имам предвид.
Не си прав отново. Трие се всеки коментар, който е против правилата и който може да донесе големи вреди на форума. Реално замислял ли си се, ако този магазин си направи един ORM репорт и ние най-вероятно ще попаднем в него. Собственикът на магазина пуска жалба към нас, заради непредоставени доказателства, анонимни писания, в които се уронва престижа на бизнеса му и най-вече заради пропуснати ползи - клиенти, които са попаднали на коментара. В каква точно ситуация ни поставяш? Ако нямаш отговор, значи определено има какво да научиш тук. ;) За такъв тип коментари като твоя, пак ти повтарям, има си места за тази цел.
 

Горе