проблем с КЗП

А иначе не е важно на какво си собственик, а какво имаш право да администрираш. След като си могъл да премахнеш дадено повеждащо съдържание, но не си го направил определено носиш някаква вина за това. В някои от групите, които членувам всеки пост се одобрява ръчно точно поради тези причини.
При мен, ако гледам групите ... няма да остане време да работя, повечето мдоератори също не правят нищо и злоупотребяват често. Дал съм достъп на една камара хора да си рекламират ама и дап омагат... е познай... нулес. Няма кога да одобрявам, но ако има подаден сигнал премахвам поне такива неща и директно блокирам потребителя.
 
Как свършиха нещата тук? Плати ли глобата?
Май му се е разминало, според мен. Не е ядосан много, за да си го излее във форума, което подсказва, че е попаднал на разбрани хора и е минал тънката лайсна. Силно му го пожелавам да е така.
 
Да ви кажа честно от тогава, последно си писах с КЗП за да им изпратя както говорихме молба за облекчение на глобата и т.н. след като всичко съм върнал, като данни за контакт. Приеха я, но още не съм получил отговор с суми ит.н. или някакви други инструкции. Казаха че ще се свържат с мен и че ще ми дойде и евентуално да се явя в КЗП Пловдив. Все още очаквам. И аз се надявам да ми се е разминало, но за сега нищо не мога да кажа със сигурност. Гледам че за всичко долу горе отива по месец - два долу горе, та не се знае.
 
Малко встрани от темата, но предполагам релевантно - имам сайт тип CV - име, професионален опит, какво правя, форма за контакт - трябва ли да имам данни за контакт в отделна страцина съгласно тоя чл.4 от закона за ел търговия
 
Малко встрани от темата, но предполагам релевантно - имам сайт тип CV - име, професионален опит, какво правя, форма за контакт - трябва ли да имам данни за контакт в отделна страцина съгласно тоя чл.4 от закона за ел търговия
Да, направи си отделна страница :)
 
"Края на сагата"
Развръзката:
Този Понеделник, на 12-ти ми се обаждат от КЗП Пловдив да дойда на следващия ден, че ми е последният ден от 15 дневния срок за плащане на глобата. В тоя момент аз бях втрещен, от пловдив човека бил звънял, бил не знам какво, а при положение че ми имат и телефон и адрес за контакт, плюс имейл, 15 дни НИИИИИКОЙ ни вест, ни кост. На следващия ден отивам аз, човека се оказва че не знае какво точно да прави, защото до сега не му се е случвало. И фактически "повиквателното" писмо ми го прати същия ден, защото все пак трябвало да го има...... Както и да е, връчиха ми Акта и споразумението, глобата ми е 560 лв. Като това е намаление от минималните приети глоби за "нарушенията"..
 
"Края на сагата"
Развръзката:
Този Понеделник, на 12-ти ми се обаждат от КЗП Пловдив да дойда на следващия ден, че ми е последният ден от 15 дневния срок за плащане на глобата. В тоя момент аз бях втрещен, от пловдив човека бил звънял, бил не знам какво, а при положение че ми имат и телефон и адрес за контакт, плюс имейл, 15 дни НИИИИИКОЙ ни вест, ни кост. На следващия ден отивам аз, човека се оказва че не знае какво точно да прави, защото до сега не му се е случвало. И фактически "повиквателното" писмо ми го прати същия ден, защото все пак трябвало да го има...... Както и да е, връчиха ми Акта и споразумението, глобата ми е 560 лв. Като това е намаление от минималните приети глоби за "нарушенията"..
обжалвай до дупка !
 

Горе