Кога сте гладували за последно?

От: Кога сте гладували за последно?

жалко не си падам по жени!

:lol::-o:lol:

ама се притесни, признай си 8)
 
От: Кога сте гладували за последно?

А гладните кой ги наема? :evil:

не се учудвам, че съсипахте темата
това което казах е факт

Не можеш да се съсредоточиш на една тема? или за време от две страници минавате през 10 теми :-o
 
От: Кога сте гладували за последно?

не се учудвам, че съсипахте темата
това което казах е факт

Не можеш да се съсредоточиш на една тема? или за време от две страници минавате през 10 теми :-o

nali notrant temata e ubava no kasite nali e platen trol q razvali

нали нортране темата е убава , но касиса нали е платен трол я развали
колко био убаво да си беден и гладен :twisted:
 
От: Кога сте гладували за последно?

Спирали са ми тока. После две години имах ток, без да плащам.
 
Re: От: Кога сте гладували за последно?

Спирали са ми тока. После две години имах ток, без да плащам.

На мен така ми спряха кабелната преди време и после 4-5 години имах безплатна, даже и след като се изнесох пак имаше... може и още да има :)
 
От: Re: От: Кога сте гладували за последно?

На мен така ми спряха кабелната преди време и после 4-5 години имах безплатна, даже и след като се изнесох пак имаше... може и още да има :)

Аз бях също така, с blizoo. Спряха ми я, след това 4 години ползвах безплатно, но реших да си пусна Булсатком, за което вече съжалявам(1 месец съм на тях).
 
От: Кога сте гладували за последно?

така е с кабела повечето намазваме.
Това е поголовна практика да не те изклщчат след договора.
 
От: Кога сте гладували за последно?

Всеки ден гладувам от горе-долу година насам храня се само вечер преди да си легна.
 
От: Кога сте гладували за последно?

Всеки ден гладувам от горе-долу година насам храня се само вечер преди да си легна.

това е вредно!
само закуската е силата
 
От: Кога сте гладували за последно?

Вредно или не така се получава от доста време, ама сега няма да си обсъждам личния живот :)
Държа се, и на полето мога да ходя. :)
това е вредно!
само закуската е силата
 
Re: От: Re: От: Кога сте гладували за последно?

Аз бях също така, с blizoo. Спряха ми я, след това 4 години ползвах безплатно, но реших да си пусна Булсатком, за което вече съжалявам(1 месец съм на тях).

какво не ти харесва на булсат?
 
Re: От: Кога сте гладували за последно?

Вредно или не така се получава от доста време, ама сега няма да си обсъждам личния живот :)
Държа се, и на полето мога да ходя. :)

И аз така си виках едно време, но сега ако се срещна намлади години и ще се самоспукам от бой.
 
От: Кога сте гладували за последно?

Аз пък не съм видяла здрав човек на полето да страда от липса на апетит.
 
От: Re: От: Кога сте гладували за последно?

И аз така, иначе, не знам на колко си аз тази година чукнах едно 34.
Според мен проблема не е в годините, а в състоянието на мозъчето. :) От него зависи всичко.
И аз така си виках едно време, но сега ако се срещна намлади години и ще се самоспукам от бой.
 
От: Кога сте гладували за последно?

Храненето не идва с работата, а с спокойствието. Душа не ме карай да обяснявам за това моля те.
Аз пък не съм видяла здрав човек на полето да страда от липса на апетит.
 
От: Кога сте гладували за последно?

Храненето не идва с работата, а с спокойствието. Душа не ме карай да обяснявам за това моля те.

Ми на мене точно няма нужда да ми обясняваш как е на полето. Физическата работа успокоява достатъчно психиката. А чистият въздух и изразходената енергия не позволяват човек да стои гладен. Като поработиш под някаква форма няколко месеца на полето по 8-10 часа дневно, пак ми се оплачи, че нямаш апетит.
 
От: Кога сте гладували за последно?

nali notrant temata e ubava no kasite nali e platen trol q razvali

нали нортране темата е убава , но касиса нали е платен трол я развали
колко био убаво да си беден и гладен :twisted:

Къде съм написала, че е хубаво да си беден и гладен?

Обяснявах, че е тъпо да вменяваш отговорността за живота на всеки човек и обвиняваш Държавата, а не самите хора, които имат някакви възможности. Не ми отговори на въпроса ... относно едно от клишетата ти. Къде няма мизерия, глад и кражби ... и съответно държавата ще ме издържа? Чувала съм за Швейцария и в Канада било готино, но езика е кофти бариера и пак няма такива идеални места.
Интересно е трол да ме оцени като трол. Направо си е като посвещаване в рицарство 8)
 
От: Кога сте гладували за последно?

Права си, няма смисъл. 6 Години съм работил на полето...

Ми на мене точно няма нужда да ми обясняваш как е на полето. Физическата работа успокоява достатъчно психиката. А чистият въздух и изразходената енергия не позволяват човек да стои гладен. Като поработиш под някаква форма няколко месеца на полето по 8-10 часа дневно, пак ми се оплачи, че нямаш апетит.
 
Последно редактирано:
От: Кога сте гладували за последно?

Относно родителите които пушат/пият въпреки, че нямат пари: аз донякъде ги разбирам защото може би това е единственото средство с което да се отпуснат :shock: Не казвам, че е правилния..но на чужд гръб и сто тояги са малко :wink:

Не трябва да се обвинява за всичко Държавата, но хората от които зависи средата в страната - да. Средата оказва голямо влияние и когато тя не е добра (или най-лоша :?) - всичко е по-трудно.
 

Горе