Нова партия се зародила: ГОРД.

От: Нова партия се зародила: ГОРД.

От устава на ГОРД става ясно, че тази партия няма ясни цели (освен общи неща като демокрация и подобни, които се споделят от всяка партия).

Това го копирам специално за тези, които не четат дълги мнения.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Мъка, мъка за България, щом стигнахме до алтернатива за управленци от каратист, бившо шефче на БФС, настоящ ММА борец и още един бизнесмен...

Но това е.. не оставиха избор на нормални хора да си вдигнат главите, а и то можещите и знаещите отдавна са напуснали България и си живеят спокойно някъде в чужбина.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Хепи, колкото и да не го харесвам Костов заради приватизирането на кг преди години, доста верни неща говори. Аз това не съм го чул от никой - БСП крайно за субсидиране, ГЕРБ и те не знаят къде са, Кунева видимо ни е натресила. Та кво остана ГОРД на човек с доказани престъпни връзки, найс. Бях му гледал преди интервю при Диана Найденова той през 1 мин казваше това което го говря може да доведе до големи проблеми на вашата ТВ и че и той ще пострада.Това което си спомням бяха пълни общи прикази.
 
От: От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Мъка, мъка за България, щом стигнахме до алтернатива за управленци от каратист, бившо шефче на БФС, настоящ ММА борец и още един бизнесмен...

Но това е.. не оставиха избор на нормални хора да си вдигнат главите, а и то можещите и знаещите отдавна са напуснали България и си живеят спокойно някъде в чужбина.

Без обиди моля!
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Хепи, колкото и да не го харесвам Костов заради приватизирането на кг преди години, доста верни неща говори.

Про-пазарната песен за субсидиите я пее от скоро, преди партията му обещаваше как ще има големи субсидии, ако гласуваме правилно (т.е. песента му беше анти-пазарна).
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Евала му правя на шамара :shock:
 
От: От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Каква обида пък ти?


а и то можещите и знаещите отдавна са напуснали България и си живеят спокойно някъде в чужбина.

Аз мисля, че малко или много съм можещ и знаеш, не съм напуснал България. Програмирам на 5 езика, мога да правя и дизайн, мога да правя и пред печат, мога да изградя сайт от началото до края без помощ, имам понятие малко или много от сео и социаллен маркетинг. Това братле имах предвид под обида, защото както и аз така и много други колеги в форума, както и други в България още се борят тук. Затова не казвай, че всички "можещите и знаещите отдавна са напуснали България".
 
От: От: Нова партия се зародила: ГОРД.

А дали обещават преход към пазарна икономика? Съмнявам се. Ще се мъчим с планово-пазарната лудост на Европейската империя на злото...
ЦЕЛИ

Чл. 4 Основни цели на сдружението са: охраняване на ценностите на демокрацията като единствена възможна организация на обществото, предполагаща устойчиво развитие, зачитане мнението на малцинствата - ето ви по две кебапчета да гласувате за нас!,
Нанайси пазарна икономика. Пък и ако я въведат, няма да има субсидии за пренасочване.


Хе-хе, Слави Бинев! :lol:
По-лесно Ив.Кост. ще ме навие да гласувам за него. :lol:
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

:D И бойко каза Босфор махнете туй видео да не ви преместя на дарданелите :lol:
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Мисля, че на каратистите и таекуондистите мястото им е в залата, а не в парламента.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Линка с видеото нещо го няма май!
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Дано повече хора са го видяли , че няма да го видим вече явно. :D
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Линка с видеото нещо го няма май!

Блеки, аз го изгледах два пъти направи го на две стотинки бойко и за това го няма видеото вече.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Значи сега гледам клипчето.. и от това, което се шумеше преди това.. аз лично оставям с впечатлението, че това е умишлено създадена ситуация.
Насочват вниманието, че е политическо насочено, заради фразата "не обичам герб, но обичам герба", а то проблема беше, че говори за бяло зелено червено - един вид трибагреника.

И естествено сега мишо го впрегнаха в политическата игра от страна на Станишев, сега и Бинев. :)

Чак човек да си помисли, че верно има разделение на властта, а не просто приятелско предаване на шафетата.

клипчето го има в тубата - http://www.youtube.com/watch?v=uBNtj0uVl-o

не му ли е неудобно на тоз да стои с очила.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Каква е тази връзка към Voyo?

Българинът харчил по 2100 евро за туризъм през 2011 година
Неблагодарници! Тайно харчите пари да обикаляте по света, пък после псувате управлението на държавата!?
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Значи сега гледам клипчето.. и от това, което се шумеше преди това.. аз лично оставям с впечатлението, че това е умишлено създадена ситуация.
Насочват вниманието, че е политическо насочено, заради фразата "не обичам герб, но обичам герба", а то проблема беше, че говори за бяло зелено червено - един вид трибагреника.

И естествено сега мишо го впрегнаха в политическата игра от страна на Станишев, сега и Бинев. :)

Чак човек да си помисли, че верно има разделение на властта, а не просто приятелско предаване на шафетата.

клипчето го има в тубата - http://www.youtube.com/watch?v=uBNtj0uVl-o

не му ли е неудобно на тоз да стои с очила.

Въобще не става на въпрос за клипчето което споделяш!
 

Горе