Нова партия се зародила: ГОРД.

От: От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Абре дека са ни хаватарите? Само на мен ли не ми зареждат? :)

И на мен ама ще се оправят, освен ако Бойко не ни ги е краднал. :D
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

хахахахха направо умрях от смях хахаххахахахахахаха, ебаси и хранилката от мишо :D

Не че не съм съгласен какво говорят, ама крайно емоционално - слави бинев ще сваля прав. и единствената заплаха хаха леле умрях от смях - политик лелеле. Ни в миткини ни в раткини, нищо не разбрах :D

П.С. Само не знам чии политически интереси защитават, ако толкова просташко ще ми сваля правителство то не знам.....

П.С. 2 Гледайте го че и от там да не го спрат. Такова нещо аз не съм гледал по нац. ТВ честно - браво на Мишо, дано да е пресметнал правилно това което говори.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Изгледах клипчето:) Ми браво на Мишо... На мен ми е идвало да крещя така след всяка безумица, която срещна в ежедневието. Само дето няма кой да ме чуе, за разлика от михаля... Дано повлече крак и други популярни личности да си изкажат мнението за положението, до което ни докара днешното правителство.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Пълен клоун е Big taSHA :lol:
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Бинев му е осигурил гръбче.

Бе да минем на конспирация малко.
Значи на народа му омръзна да се "сменят" управляващите и все едно и също. На всички им стана ясно, че 45 години са пуснали сериозни лапи и никой не може да се намърда.

Те това го знаят и да предположим, че ги е шубе народа да не полудее и да не "избие кочината", както се вика.
Правят цирк - точно това е цирк в момента, в който повечето си викат.. "Глей, глей, тоя как говори за Борисов, как ще му смъкнат правителството, заради един Мишо шамара."
Хората си мислят, че явно не всичко е едно и също и отново нещата си продължават.
Идват избори - едните си гласуват за ГЕРБ, други за БСП.. а накрая ГОРД печелят изборите.

Да, ама то същата работа.

Дали ни играят такъв филм, а? :D
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Абе ако по такъв начин Бинев мисли че ще влезе в парламента, че и правителство ще съставя просто не знам ....... цирка е пълен
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Този филм вече сме го гледали на миналите избори. Прави се бутафорна партия и се купуват гласове за нея. На миналите избори по тази схема една партия ЛИДЕР малко остана да влезе в парламента.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

За мен не става въпрос за партията, темата беше пусната защото исках да се информирам. За видеото правя евала, на шамара щото никой не си позволява да говори така за Генерала, и самия факт, че видеото бе изтрито за нула време от бунак тв. говори за диктаторския режим във който живеем.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Щом искаш да се информираш... то положението в България от управници е зле, обаче ако стигнем до тези:

Учредители

Слави Бинев - бизнесмен и действащ евродепутат
Валентин Михов - бизнесмен, бивш футболист
Станислав Недков-Стъки - боец по смесени изкуства
Поли Карастоянова - бизнесдама
Никола Коцев
Емил Панков



Вече ще е жалко...
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Щом искаш да се информираш... то положението в България от управници е зле, обаче ако стигнем до тези:

Учредители

Слави Бинев - бизнесмен и действащ евродепутат
Валентин Михов - бизнесмен, бивш футболист
Станислав Недков-Стъки - боец по смесени изкуства
Поли Карастоянова - бизнесдама
Никола Коцев
Емил Панков



Вече ще е жалко...

Ами който и да е да не е Болко.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Интересното е че се твърди, че всички отцепили се от АТАКА са спонсорирани и предизвикани от ГРОБ. Сега Бинев да се обърне срещу човека, който го е създал и хранил е малко странно...
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Това го твърди Сидеров, но ти какво очакваш да каже? "Дадоха ми едни пари, аз ги направих депутати и сега ме зарязаха." Естествено, че няма да признае истината. И двете страни не биха казали какво е станало, а ще плямпат измислиците, които им изнасят в текущия момент.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Това го твърди Сидеров, но ти какво очакваш да каже? "Дадоха ми едни пари, аз ги направих депутати и сега ме зарязаха." Естествено, че няма да признае истината. И двете страни не биха казали какво е станало, а ще плямпат измислиците, които им изнасят в текущия момент.

Каква истина има да се признава при положение, че това е абсолютно стандартна практика. Единия с парите, другия с политически възможности. По цял свят е така. Факт е че нещо е накарало Бинев да се отцепи. Едва ли си е мислел, че ще може да влезе с измислената си партия в парламента.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Изобщо не е важно дали ще влезе в парламента или не. Ако събере 1-2% на изборите ще спечели сериозна държавна субсидия и ще си живее живота поне още 4 години. Няма да се налага да прави нищо друго, освен от време на време да участва в някое предаване по телевизията. Нещо като сегашната му "кариера" в Европарламента.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Бе да минем на конспирация малко.
Значи на народа му омръзна да се "сменят" управляващите и все едно и също. На всички им стана ясно, че 45 години са пуснали сериозни лапи и никой не може да се намърда.

Те това го знаят и да предположим, че ги е шубе народа да не полудее и да не "избие кочината", както се вика.
Правят цирк - точно това е цирк в момента, в който повечето си викат.. "Глей, глей, тоя как говори за Борисов, как ще му смъкнат правителството, заради един Мишо шамара."
Хората си мислят, че явно не всичко е едно и също и отново нещата си продължават.
Идват избори - едните си гласуват за ГЕРБ, други за БСП.. а накрая ГОРД печелят изборите.

Да, ама то същата работа.

Дали ни играят такъв филм, а? :D

Това е жестоката действителност. Не е конспирация.
Партии и партийки, всички сучат от една свиня майка бившото БКП
Властта се държи още от старите червени шопари и те пишат сценария на този филм.

Ето това е мирния преход към демокрация
d27762dfee7e.jpg
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Малко ми прилича на тактиката на Янев. Ако си спомняте преди изборите плю и изкарваше факти против всички и нахъсваше народа емоционално
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Янев е минало вече. Но и той ще събере някой друг заблуден процент на изборите, който да му осигури охолен живот. За влизане в парламента не може да става и дума.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Да Снукс, чудех се точно кой го игра така - дори щях гласувам в началото за тях ама веднага след това се разбра на къде духа вятъра.

6 – Да се атакуват емоциите на човека в по-голяма степен, отколкото мисленето му
Въздействието върху емоциите е класически метод, който има за цел да гарантира, че ще се блокира способността на хората да правят рационален анализ, а в крайна сметка дори и на способността им за критично осмисляне на събитията. От друга страна, използването емоционалния фактор може да отвори вратата към подсъзнанието, за да се вкарат там мисли, желания, страхове, притеснения, принуждения или устойчиви модели на поведение …

http://nepoznato.energetika-bg.com/2011/06/deset-metoda-na-matritsata-da-vi-iztrie-mozaka/
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Нета гръмна зареди цензурата на Бунак тв. :D
 

Горе