Украйна - Русия какво ви е мнението

Нещем да гледате руска телевизия - врът, просто ви спираме достъпа. Искаме да ви направим една мега инфлация - правим ви я. Нямате пари за бензин - няма да карате коли. Купете си ел. мобил. А вие нямате пари? Имате ли? Добре, ама не може да си плащате тока? Нямате ток? Ами съчувстваме ви, но твърдите горива замърсяват околната среда и не може да ги ползвате. А, ама вие и дърва нямате? Поне хляб нали имате? Нямате вече и хляб? Ами яжте пасти.
 
Революция на Шипка. Във възторг съм. :p

Киро тъпото отнесе няколко снежни топки в сервилната кратуна и не може да си каже глупостите, които му бяха написани. Буквално го изгониха с викове Оставка. Освиркаха и Радев заслужено, при неговото споменаване.

Страхотно беше. Оптимист съм.
 
Отгоре на всичкото руски телевизии не съм гледал може да се каже изобщо, само някой мач на стрийм. И когато искам да видя там какво предават не може, това си е абсолютен път към диктатура... Това също по-скоро ме убеждава че е многостранен заговор. Искам да видя те какво казват, като ги гледам на живо примерно и репортажи ще преценя лъжат ли и те, не лъжат ли, в малки детайли мога да видя и да си направя извод, но не ми дават. Щото просто ей така. Под предлог. Могат вече да си измислят какъвто си предлог искат... за каквото си искат.
 
Ниска топка си ми, за малко по-интересни неща бих дебатирал :)
Каквото и да означава "по-интересни" за теб. Виждаш ли, можем да си играем с думите цял ден и да наричаме разни неща по начина, по който лично ги усещаме. В крайна сметка думите са просто поредица от букви, въпросът е кой как ги усеща.

Да, технически този К.У.Р. (Конфликт Украйна-Русия) може да се нарече и война, все пак участват военни. Размерът на този... конфликт... обаче има значение. Аз казвам да гледаме реалистично. Реалистичното е, че между Русия и Украйна си има стар конфликт, който е бил на пауза за известно време, и който сега са подновили. Този конфликт обаче не е бил световна война, нито в момента е. Можем денонощно да се плашим, че е, но практически все още не е. Може да се превърне в световна война, но важното е, че в момента не е такава. Това е което аз казвам - няма световна война към момента. Има само локален конфликт, който медийте всячески се мъчат да ни вкарат убеждението, че е с размерите на цяла световна война.
 
Каквото и да означава "по-интересни" за теб. Виждаш ли, можем да си играем с думите цял ден и да наричаме разни неща по начина, по който лично ги усещаме. В крайна сметка думите са просто поредица от букви, въпросът е кой как ги усеща.

Да, технически този К.У.Р. (Конфликт Украйна-Русия) може да се нарече и война, все пак участват военни. Размерът на този... конфликт... обаче има значение. Аз казвам да гледаме реалистично. Реалистичното е, че между Русия и Украйна си има стар конфликт, който е бил на пауза за известно време, и който сега са подновили. Този конфликт обаче не е бил световна война, нито в момента е. Можем денонощно да се плашим, че е, но практически все още не е. Може да се превърне в световна война, но важното е, че в момента не е такава. Това е което аз казвам - няма световна война към момента. Има само локален конфликт, който медийте всячески се мъчат да ни вкарат убеждението, че е с размерите на цяла световна война.
Абе, каквото и да има не го предават никъде !!! Този факт е достатъчен за някакви изводи. Репортерката Ризова се мести от град на град, долу ти яървят някакви надписи от центъра на атаките, от епицентъра на събитията, отзад гледаш просто градска среда. Някава по новините бърбори на фона на колажи, бамкат някакви кратки видеа кой знае откъде и от кога, някъв го включват от дома му в Киев по два пъти на ден, но един път не отиде до прозореца да покаже нещо. И разни такива.
 
Немците са изобретателни. Купете си украинчета :)
Щели да дарят 1 евро на Украйна от продажбата на всяко украинче :)
В този ред на мисли, толкова пари им изпращат, че май ще са на печалба след като всичко свърши :rolleyes::p


275183584_2052643054916932_1555685699210786576_n.png
 
А негърчетата ги забраниха :D
 
Немците са изобретателни. Купете си украинчета :)
Щели да дарят 1 евро на Украйна от продажбата на всяко украинче :)
В този ред на мисли, толкова пари им изпращат, че май ще са на печалба след като всичко свърши :rolleyes::p


275183584_2052643054916932_1555685699210786576_n.png
Обърка се нещо. Толкова пари се окрадоха, че всички идиоти които даряват са толкова зомбирани... Вчера гледах един сайт за дарения за Украйан (С СЕДАЛИЩЕ САЩ) и имаше биткойн адрес закачен за дарение. Имаше към 250 Биткойна преминали (и останали само 165) и адреса се ползва от 7 години (какво са дарявали преди 7 години един бог знае)... И от това почнаха да печелят хората.....
 
Обърка се нещо. Толкова пари се окрадоха, че всички идиоти които даряват са толкова зомбирани... Вчера гледах един сайт за дарения за Украйан (С СЕДАЛИЩЕ САЩ) и имаше биткойн адрес закачен за дарение. Имаше към 250 Биткойна преминали (и останали само 165) и адреса се ползва от 7 години (какво са дарявали преди 7 години един бог знае)... И от това почнаха да печелят хората.....
Това е тъп скам... жалко че хората им се връзват.
 
Обърка се нещо. Толкова пари се окрадоха, че всички идиоти които даряват са толкова зомбирани... Вчера гледах един сайт за дарения за Украйан (С СЕДАЛИЩЕ САЩ) и имаше биткойн адрес закачен за дарение. Имаше към 250 Биткойна преминали (и останали само 165) и адреса се ползва от 7 години (какво са дарявали преди 7 години един бог знае)... И от това почнаха да печелят хората.....
Хелпкарма? :D
 
Кирил Петков: България над всичко!

Кирил Петков: Честит празник, Българи!

Граждани веещи руски знамена: Уууууу!


Толкова по темата...
Падам...

Подведоха я.
 

Горе