Украйна - Русия какво ви е мнението

Бате, ти луд ли си, кой ще ти чете това? :) Хората имат живот да живеят.
Да не съм те карал да го четеш, недей, немам против. Но, докато питаш учудено "кой ще го чете", Крумов вече го прочетe и оцени. Има трейнинг и акъл може би, а също така си и живее живота. И имам чувството, че някак си животът на по-умния е малко по-хубав. Но тва си е само мое усещане:)
 
Последно редактирано:
Да не съм те карал да го четеш, недей, немам против. Но, докато питаш учудено "кой ще го чете", Крумов вече го прочетe и оцени. Има трейнинг и акъл може би, а също така си и живее живота. И имам чувството, че някак си животът на по-умния е малко по-хубав. Но тва си е само мое усещане:)
Само си губиш времето. ;) Еми който е с пилешки мозък и много свободно време ще го прочете. Съмнявам се, че точно Крумов ще седне да го чете, камо ли да го коментира. Всъщност не си прав, глупавите живеят по-безгрижно. ;)
 
В момента стрелят в най-голямата атомна централа на Европа, истински хорар е да го гледаш това на живо и да се надяваш, че няма да оплескат нещо и утре в Б-я да е ужас с опасност от радиация....
 
В момента стрелят в най-голямата атомна централа на Европа, истински хорар е да го гледаш това на живо и да се надяваш, че няма да оплескат нещо и утре в Б-я да е ужас с опасност от радиация....
Дай някакъв линк да го видя?
 
Само си губиш времето. ;) Еми който е с пилешки мозък и много свободно време ще го прочете. Съмнявам се, че точно Крумов ще седне да го чете, камо ли да го коментира. Всъщност не си прав, глупавите живеят по-безгрижно. ;)
Не ти се вярва да чета неща над две изречения а :)
 

В ляво са реакторите в дясно са уж други помощения незнам но стрелят безбожната им мамица в атомна централа...
 
Тва изстрели ли са не мога да разбера? И Кои олигофрени стрелят даимеба майката?!?!?

Макър че, ако е това, което изглежда (което аз не мога да преценя, щото не разбирам), тва точно ми се вписва в прогнозата за желанията на 'обединените сили', за съжаление..
 
Руснаците (машините са с Z) искат да я превземат ония я вардят явно добре и стрелят с танкове малумните педали прости и сега гори нещо там

Това нещо е на 1000км само от нас и е най-голямата в Европа атомна централа...
 
Последно редактирано:
Не мога да си представя подобна простотия: руснаците атакуват, стреляйки без да разбират последствията?! Нищо не казвам, не знам и не споря. Но ако става това, което се вижда, е предварително помислено какви ще са последствията. (Нямам представа какви и колко ограничени ще са/биха могли да бъдат щетите. Познавам един специалист в областта, но му загубих координатите отдавна, да го питам къв кур може да се очаква) Със или без Зет, руснаци или украинци, ако тва е, което изглежда...мамата си трака. (Не споря и няма да споря с теб кой го прави, елфлейме, казвам, че аз не знам.)
 
Не мога да си представя подобна простотия: руснаците атакуват, стреляйки без да разбират последствията?! Нищо не казвам, не знам и не споря. Но ако става това, което се вижда, е предварително помислено какви ще са последствията. (Нямам представа какви и колко ограничени ще са/биха могли да бъдат щетите. Познавам един специалист в областта, но му загубих координатите отдавна, да го питам къв кур може да се очаква) Със или без Зет, руснаци или украинци, ако тва е, което изглежда...мамата си трака. (Не споря и няма да споря с теб кой го прави, елфлейме, казвам, че аз не знам.)
Пожарните си тръгнаха балоси мамата, какъв спор няма спор надявам се да го изгасят това нещо... без значение коя страна!

Няма информация за повишена радияциа към момента там! Но има инфо, че не е спяна централата

Ляво са реакторите на камерата

Успелиса да ги спрат мисля... Баси изживяването да гледаш на живо опит да направят Чернобил 2
 
Последно редактирано:
Да се надяваме, че си прав и утре няма да се събудим с поредното за последните 2 години "ново 20".
тъкмо това си мислех баси как да легна да спя като утре като стана към 10 това а ако е гръмнало всички вече бягат аз още спя а съм го видял от първите.... хахахах (малко хумор без значение от ситуацията, колкото и да е тежка че и май няма вече йодни таблетки по аптеките)

Има много малко инфо към момента има радияция засечена малко но се надяват да е от екстремното спиране на блоковете (при което се отделяло радиация ли или от ядреното гориво неразбирам особенно от тези неща) но има и инфо че отсколка е хакнала единия блок...

Дано има утре ден без радиация, и да ни се хилят на коментарите но в началото на атаката и при тези изтрели с танкове и пожарите си еба майката направо...
 
За разлика от някои аз имам живот и ангажименти в него, за да четя всяка тъпотия, която ти още двама трима пускате тук. Личен съвет - напревете същото. Излезте и вижте живота навън. Ти и извиняване няма в едно изречение. Вече си го доказала това в не една тема.
Аз не знам на какво основание изобщо се включваш в темите, като многократно си се провалял в опитите си да обориш опонента с аргументи.

Бате, НЕ можеш да даваш квалификации при положение, че те е страх да прочетеш 3 реда. Тъп си, ама нЕма лошо. Ние си те обичаме и такъв. Проблемът е, че се пънеш да излезеш много умен, но нито в темата за ваксините, нито тук успя да защитиш тезата си с едиин смислен, достоверен аргумент.

Идеята на анонимността във форумите е да се реагира на изложените тези, а не да се разглеждат личностните характеристики на опонентите. Наричащ Асеас "косата", понеже има наглостта да има коса. Ако беше плешив как щеше да обориш тезата му? Промит мозък или в твоя случай - промита празна мозъчна кутия.

Е-графикса и той. Вика, "ееей, тая историчка е член на БСП. Ама не пуска опровержение на изнесените от нея исторически факти. Ми дай, бе. Докажи ни, че военните структури Азов и Айдар са благотворителни организации, а не неофашистки структури, които избиват мирни хора по изключително жесток начин.

Посочват се данни за дискриминационни закони. Ми, опровергай ги с линк към конституцията на украйна, който доказва, че това е лъжа.

Същата работа и с дНевалний - искараха го герой, а той е див ксенофоб и фашист. ЕС ЕС го наградиха за някакъв принос, ама рипнаха на вдигнатата ръка на Джамбазки, нали. ЕС ЕС е най-фашистката структура на земното кълбо в момента - доказаха го с пандемията, доказват го и сега, спирайки достъпа до каквато и да е, противоречаща на пропагандата им информация.

Франция заличава Румъния от картата на Европа, позволявайки ни да граничим с Молдова - ма това са правилните/леджит медии. Па разбира се.

И последно - жена съм. И по първични/вторични полови белези, и по самоопределяне. Има двама-трима човека във форума, които са ме виждали на живо и няколко, с които съм говорила по телефона. Който се съмнява в половата ми идентичност, давам телефон на ЛС да се чуем, но товаа каква съм няма никакво значение.

Когато си тотално безсилен да обориш изнесените аргументи, се фокусираш върху личността на опонента, а това е най-голямото доказателство за мозъчна немощ.

Хубав ден на всички.
 
Отиваме вчера смейството да се разходим. Като май повечето се бутаме до след 8:30 преди да тръгнем към Шипка.

Около 10:00 спираме на една бензиностанция точно преди село Шипка. Ще питаме за вериги и малко да починат децата. 5мин по-късно 3 черни Тойота джипки спират на всички колонки на въпросната бензиностанция, баДки с костюмчета и слушалки тип свинска опашка навряна в ухото се пръскат веднага по периметъра. Главен баДка координира (тй е със синьо сукманче), явно като отличителен белег за ранга.

Починаха децата и тръгваме да излизаме, лоша поличба в момента, в който аз решавам да изляза от бензиностанцията един от черните големи автомобили излиза срещу мен. Човека със синьото фракче изпадна в истерия, започна да крещи давай давай, аз от своя страна "къде да давам той е срещу мен, да летя ли...". М-у другото това е частна бензиностанция :) и баДката се разпорежда вътре, все едно му е бащиния.

Та накрая за управляващите. Явно е, че текущата утайка не е по-добра от отминалата такава. Ако нямат време да четат, то поне да си пуснат малко БГ кино, "Господин за един ден" не е само комедия... но за жалост има по-високи приоритети в този живот!
 
Отиваме вчера смейството да се разходим. Като май повечето се бутаме до след 8:30 преди да тръгнем към Шипка.

Около 10:00 спираме на една бензиностанция точно преди село Шипка. Ще питаме за вериги и малко да починат децата. 5мин по-късно 3 черни Тойота джипки спират на всички колонки на въпросната бензиностанция, баДки с костюмчета и слушалки тип свинска опашка навряна в ухото се пръскат веднага по периметъра. Главен баДка координира (тй е със синьо сукманче), явно като отличителен белег за ранга.

Починаха децата и тръгваме да излизаме, лоша поличба в момента, в който аз решавам да изляза от бензиностанцията един от черните големи автомобили излиза срещу мен. Човека със синьото фракче изпадна в истерия, започна да крещи давай давай, аз от своя страна "къде да давам той е срещу мен, да летя ли...". М-у другото това е частна бензиностанция :) и баДката се разпорежда вътре, все едно му е бащиния.

Та накрая за управляващите. Явно е, че текущата утайка не е по-добра от отминалата такава. Ако нямат време да четат, то поне да си пуснат малко БГ кино, "Господин за един ден" не е само комедия... но за жалост има по-високи приоритети в този живот!
Хахахаха, "Христонев - в Окото на екшъна", било е чудно:). И аз вчера - първо тролска, после ядрена атака преживях. Абе не ни беше ден/нощ...:)
 
Аргументи? Така ли наричаш пусканите линкове от странни сайтове със симнителен монтент и преценката си на база това и лекото незнание на темите политика, история, дипломация и прочие. Много ми се иска да споря и тук с теб, но няма какво да ти обоврвам, защото нямам позиция, поради простия факт, че съм българин и гледам единствено от тази камбанария нещата. Исторически и стратегически. Едно ще ти кажа от моите познати, които уж са с всякакви позиции, а именно - не биха отишли да се бият с руснаците, но ще го направят с турците. Кажи ми това какво е?

Не се пъна да бъда какъвто и да е. Тук ще е последното място, на което ще искам да докажа каквото и да е. Който за колкото тъп има правото да ме мисли, не ми купа кой знае колко. Всеки има право на мнение. Но да ти кажа честно, тъпотата на един човек проличава в това, когато става прекалено компетентен по всички теми. Рано или късно му намират пробойните, което е и нормално.

Трябва ли точно аз да чета дори тези 3 реда като видях какво сте изсипали преди това. Прекалено крайни мнения се пускат тук да не говорим зад какви мисли и предубеждения стоят. Проблемите, които имат в Украйна не са от вчера, първо, второ - там има различни настроения, както е тук. Отворете и другите форуми и социални прежи - там са не само два, но три щаба, и бих влязал в един от тях - този, в който се защитават българските интереси, а те не са нито НАТО, нито Русия. ;) Ето ти позиция, ето ти правилно мислене, ето ти какво е редно, @nandibandi . Както писах, всичко друго може или да навреди или да ни докара по ситуацуия, в който няма да има правлен изход. Снежните топки, които получи премиера са именно това, което говоря - взимане на позция, която не е благоприятна за нас, да не пиша пребързана и недипломатична.

Не ми е готино въобще. Със всяка изминала година, българите ставаме все по-разединени. По ред причини. Като една от основните е опростачването ни.
 
Последно редактирано:
Трябва ли точно аз да чета дори тези 3 реда като видях какво сте изсипали преди това.
По принцип трябва, ама всеки сам си преценя... ;)

И само да вметна, че да определяш съдържанието на база сайтовете, без да си го видял и опровергал с по-достоверна информация, е чиста форма на предубеденост.

Защитавайки Русия в тоя конфликт, ние не сме срещу България, напротив. Западната позиция, към която официално се придържа страната ни, е тази, която е ТОТАЛНО АНТИБЪЛГАРСКА. Вярвам, че с това си съгласен?

И последно: Кажи ми ти как би постъпил на мястото на Путин? Не, по-добре ми кажи как би постъпил всеки щатски президент, ако в продължение на години Путин стоварваше военна техника по границите на неговата държава? Как би постъпил джо-деменцията, обама или дори Тръмп, ако в продължение на 8 години срещу щатското население в даден район (жени, деца и старци) се извършваше геноцид от страна на неонацисти?

Хубав ден. :)
 
Защитавайки Русия в тоя конфликт, ние не сме срещу България, напротив. Западната позиция, към която официално се придържа страната ни, е тази, която е ТОТАЛНО АНТИБЪЛГАРСКА. Вярвам, че с това си съгласен?
Да, съгласен съм. На никой не му пука за нас. Факт е и, че в много случаи сме просто "инструмент", който големите ползват за решаване на техните си проблеми и постигане на тяхната си изгода. Поддържаме такава позиция, защото уж се водим Европа. Сори, ама аз не се чувствам Европа. Който се чувства, добре, но нека се сравни с някой по на запад.

Виж, @nandibandi , не е нужно да се постъпва така. Всичко е въпрос на преговори и договорики между големите сили. Ако толкова им пречи САЩ, да си го мерят на тяхна територия. Лошото е, че САЩ и Европа вече се водят почти едно и също нещо. Толкова са зависими, колкото САЩ от Китай. На мнение съм, че ако някоя от великите сили има претенции към друга в реме да седнат и да си го кажат в очите, без да влизат страни по техните въпроси.
 
Значи след руските телевизии, бензина, колите, сега ни отнемате и надеждата, че @nandibandi е жена така ли?
 

Горе