Bitcoin / Биткойн

Някой ще ми подари ли 1 биткоин? Ще му направя подарък свързан с биткоин но ще струва повече. И не се ебавам, съвсем сериозен съм.
 
От тука нататък мисля, че всеки който не чака цената да стигне 200к, 300к и тн. трябва да си сложи alert за резки спадове, а може би директно и ордер за stop-loss. Има реален шанс да паднеме по нос, особено ако тръгне надолу и всички where Lambo хора се панират и почнат да продават.
 
Чакаме сега тираджията-финансист, с нов клип по въпроса. Но най-вероятно ще си мълчи чак до НГ, като тръгне пак всичко надолу. Тогава ще бърбуляка.
Догитата още си бърбулякат, пък като спихне БТК да видиш тогаз какво чудо ще е.
Не е излъгал тираджията. Типична понци схема и идиотия.
 
Догитата още си бърбулякат, пък като спихне БТК да видиш тогаз какво чудо ще е.
Не е излъгал тираджията. Типична понци схема и идиотия.
Прочети малко повече какво е понци схема.
 
Догитата още си бърбулякат, пък като спихне БТК да видиш тогаз какво чудо ще е.
Не е излъгал тираджията. Типична понци схема и идиотия.
Ти тъп ли си? Всичко искаш да е на върха и да не пада никога под него ли? Като стане догито 1 долар и после стане пак 20 цента пак ще е понци нали :)
 
И турската лира е понци, а тия, които я притежават, откакто е на 18 стотинки са се набърболяцали, щото преди 5 години е била 55 стотинки - 300% надолу. :D
Да не говорим пък за покупателната способност на долара:
1634816076357.png

Ванката просто не е наясно с основни правила и закони на свободния пазар. И сега ще ми изскочи пак с някаква шано криптовалута, която е бъмпена от самия и създател и никой не я е чувал. :D
 
Догитата още си бърбулякат, пък като спихне БТК да видиш тогаз какво чудо ще е.
Не е излъгал тираджията. Типична понци схема и идиотия.
Темата се казва биткойн. За 200 страници тука изписани не знам някой да споменава догита, освен ти.
 
Понци е да купиш нещо ненужно, с единствената идея е после да го продадеш на друг.
В Биткойн не може да си возиш гъза, не може да живееш в него, може само да го шитнеш на някой друг, с идеята и той да го шитне.
Като не е понци какво е?
Темата се казва биткойн. За 200 страници тука изписани не знам някой да споменава догита, освен ти.
Айде от мен да мине, да не са догита, 10000 алткойна да са.
Предполагам на повечето от тях са им угасили и мрежата, че тъй само хабят ток.
 
не може да си возиш гъза

не може да живееш в него

Даже и по българските базари все по-често се наблюдава BTC като опция за закупуване на нещо. Примерно имаше някакъв парцел в Шуменско.
 
Е то нали пари наливат за него, от будали към още по-големи такива. Докато върви схемата вървят и пари.
Сам по себе си биткойнът в портфейла ти не ти върши работа, ако пирамидата не пълзи нагоре.
Чудя се дали да писна lightning network само че на база на дърва и въглища. Сега иде зима, те имат повече стойност от Биткойн.
 
Е то нали пари наливат за него, от будали към още по-големи такива. Докато върви схемата вървят и пари.
Сам по себе си биткойнът в портфейла ти не ти върши работа, ако пирамидата не пълзи нагоре.
Човек само се излагаш с ниско инвестиционно ниво... IPO-to при акциите, какво го правиш караш ли го :) живееш ли в него?
Като го разбираш удряй Шорта и ни пиши като се настаниш из карибите :)
 
Човек само се излагаш с ниско инвестиционно ниво... IPO-to при акциите, какво го правиш караш ли го :) живееш ли в него?
Като го разбираш удряй Шорта и ни пиши като се настаниш из карибите :)
Какъв шорт, като нищо може да чукне милион. Оназ простотия на Ружа май повече беше, кой издухал издухал.
Имаше една приказка за маймуняците дето си ги препродавали, ама в северозападен диалект. Та накрая свършваше - и се огледали, всичко около тях се маймуне!
 
Какъв шорт, като нищо може да чукне милион. Оназ простотия на Ружа май повече беше, кой издухал издухал.
Имаше една приказка за маймуняците дето си ги препродавали, ама в северозападен диалект. Та накрая свършваше - и се огледали, всичко около тях се маймуне!
Е ти последно тоя Биткойн май го гледаш като първобитен както гледа голям камък :) С две думи нямаш си и идея какво е това нещо :)
 
Е ти последно тоя Биткойн май го гледаш като първобитен както гледа голям камък :) С две думи нямаш си и идея какво е това нещо :)
Точно сравнение. Първобитния гледа камък и вижда камък. Аз гледам софтуер дето всеки може да си дръпне и подкара. И едни истерици си препродават цифрички в база данни, само с идеята утре да има по-голям балък. Засега им се получава.
Барем дрога да можеше да се пазарува с Биткойн, пък то цял свят ти гледа транзакциите в реално време!
Тъпото е, че къде по-смислени и използваеми проекти потънаха.
Даш койн беше непроследим, пък от 1550 $ сега е 200 $.

Инвестиция и чудо!
 
Последно редактирано:
Точно сравнение. Първобитния гледа камък и вижда камък. Аз гледам софтуер дето всеки може да си дръпне и подкара. И едни истерици си препродават цифрички в база данни, само с идеята утре да има по-голям балък. Засега им се получава.
Барем дрога да можеше да се пазарува с Биткойн, пък то цял свят ти гледа транзакциите в реално време!
Тъпото е, че къде по-смислени и използваеми проекти потънаха.
Даш койн беше непроследим, пък от 1550 $ сега е 200 $.

Инвестиция и чудо!
Ами останиси първобитен :) Не се сърди на нас, че евоюлираме и ползваме камъка като материял с които да подобрим средата, която ни заобикаля :)
 
Ами останиси първобитен :) Не се сърди на нас, че евоюлираме и ползваме камъка като материял с които да подобрим средата, която ни заобикаля :)
Koга за последно си купи нещо с Биткойн?
Само разпъвате лакърдии как цената щяла да върви нагоре.
 
Koга за последно си купи нещо с Биткойн?
Само разпъвате лакърдии как цената щяла да върви нагоре.
Ти разпъваш локуми! Каза, че цената му ще стига 1 милион. Вземи се разбери пред огледалото, ще разтели или не тая цена.

Биткойна си е дигитален асет така е класифициран и от регулаторните органи. Всеки вече може да си мисли и надява на каквото си иска.

Има си пазар и си се търгува, ако искаш търгуваш! Ако не искаш не търгуваш! Това е борса не е магазин за сирене :) Ако искаш сирене върви в бакалията...
 
Ти разпъваш локуми! Каза, че цената му ще стига 1 милион. Вземи се разбери пред огледалото, ще разтели или не тая цена.
.
Като резултат от масова идиотия - цената е рандом. Може и милион, може и долар да струва след години.
И аз не вярвах, че само след няколко години ДАШ ще падне 8 пъти, ама ето на.
 
Заебете тези глупости на Ванката ама върнете темата към живота :)
-
Има време цената да се развие до 150к поне :) в следващите 2 месеца. Имали трайдъри тука или само държите?
 

Горе