chatGPT дискусии / въпроси

Искам да въвлека форума в дискусията, която водим относно ChatGPT и по- специално, на колко време трябва да се сменя профила?
 
Ще има тесла за някои:


Ама то след време кой ли пък ще използва Google, за да си търси отговорите. :)
 
С мен не иска да говори този AI. Сайта все е недостъпен. Четох някъде, че вече има абонамент за постоянен достъп.
 
С мен не иска да говори този AI. Сайта все е недостъпен. Четох някъде, че вече има абонамент за постоянен достъп.
Ще налочат такъв, да ще има. Нещо май беше около $20.

 
Ще налочат такъв, да ще има. Нещо май беше около $20.


Да, точно тази статия бях чел.

Прати ако намериш.

Какво да пратя? Ще си е през сайта абонамента, но в момента е за САЩ.
 
Тествам го и аз ChatGPT, на англ. ми отговаря добре, а на бг е забавно определено. Аз му пиша на бг, той ми отговаря на английски понякога, та му се скарах вчера:

отговаряй ми на български



Ок, добре! В този случай мога да отговарям на български.
и така ми написа общо взето това, което го питах в предния въпрос на бг.

Иначе на бг трябва да се редактира текста и става за части от статии + допълване.
 
Не мисля, че си заслужава 20-те долара, или поне не за сега. Тъй или иначе събират дейта, както комбайна нова реколта, ами и $20 :rolleyes:


The new subscription plan, ChatGPT Plus, will be available for $20/month, and subscribers will receive a number of benefits:


  • General access to ChatGPT, even during peak times
  • Faster response times
  • Priority access to new features and improvements
 
Интересно какво казва ChatGPT по въпроса

Screenshot_20230205_215400.jpgScreenshot_20230205_215533.jpg
 

ChatGPT Comes to Microsoft Word With New Ghostwriter Add-in :eek:


Ghostwriter ChatGPT за Microsoft Word – революционният асистент за писане, който ви помага да записвате идеите си на хартия бързо и точно. Ghostwriter ChatGPT се захранва от усъвършенствана технология за обработка на естествен език и машинно обучение, което ви позволява да обмисляте, планирате и създавате съдържание по-бързо от всякога.

 
Оправено е. Ако се продължи, ще се трие и ще се стигне отново до бан. ;)
Първо, темата е в неправилния раздел. Правилното ѝ място е в раздел off-topic. При това положение не разбирам строгата модерация?

Някой направи ли пари с помощта на изкуствения интелект или просто си споделяте каква е цената на приложението? Разбирам, разглежда се въпроса как разработчиците на AI правят пари онлайн от хора, които не могат сами да извършат някакви все още прости операции като писане на текст.
 
Първо, не си много права. Вече имаме потребители, изкарващи пари с този AI. Порови се назад в темата, другите се опитват по един или друг начин да се възползват от това. Генериране на съдържание, като това е само една от функциите, които могат да се приложат. За целта е нужен бизнес нюх, за да се видят опциите и възможностите му. Второ, не си спомням някъде в правилата да сме писали, че модерацията в офтопика трябва да е по-разхлабена, граничеща с анархия, в което се превръщат някои теми. Трето, ако наистина одобряваш офтопика и цапането на темите с лични обиди, значи не сме на един език въобще. ;)
 
Порови се назад в темата, другите се опитват по един или друг начин да се възползват от това.
Следя темата от самото начало. Мислех да не пиша, ама сърце не трае... :)
Не видях някой да споделя, че прави пари с помощта на бота, но може да съм го пропуснала. За сметка на това видях упадъчно консуматорство, стигащо до там, да се иска от бота да даде наготово отговорите за "живота, вселената и всичко останало". Изкуствения интелект би трябвало да ни ''избави'' от философията - най-фундаменталното изкуство, формиращо човешкия разум. Аз в такъв свят не искам да живея... :confused:

Колкото до леките подритвания по кокалчетата, те си имат предистория, но тук е модно и престижно да се вижда гледната точка само на едната страна. Типично по джендър-либерастката идеология.

Хубав и спорен ден на всички. :)
 
Пробвах да вляза няколко пъти, ама все е натоварено, та, ако някой успее да се докопа до него, нека го пита какви са му прогнозите за мачовете от Шампионска лига да видим дали ще има успеваемост хахахах
 

Горе