DropShipping ( Дропшипинг ) - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

та за българия ми беше въпроса дали има алтернатива на "български пощи"?
 
Последно редактирано:
pavelinvarna каза:
Извинявам се аз продуктите ги пращам аз лично от българия,
та за българия ми беше въпроса дали има алтернатива на "български пощи"?

Аха . Разбирам. За съжаление не мога да те посъветвам за алтернатива в БГ.
 
Tsanko каза:
InTime работят с USP :) Незнам как са цените, но според мен качеството е добро.

Има и FedEx. Сега се сетих че съм ги ползвал. Уникално бързи. Бях в офиса да давам пакета и казаха че вдруги ден ще е получен и така стана. И това до USA
 
Здравей-темата ти е прекрасна и мога да гарантирам лично че това което е написано е 100% вярно!!Въпреки,че не съм се занимавал с това знам някои неща-примерно:Това което не е написано в темата като доказателство за това което казвам-тази професия изисква специален ражим на работа-съобразен с американската активност и часовия пояс там в две точки-източното и западното краибрежие-което е от обяд тук до 04 сутринта тук-това е само допълнение към всичко казано-но се явява съществен фактор.аз лично имам афинитед към тази дейност и я оценявам като отлична переспектива за бизнес-въпреки че се занимавам с друго за момента.Поздрави за супер темата!!!
 
Здравей-темата ти е прекрасна и мога да гарантирам лично че това което е написано е 100% вярно!!Въпреки,че не съм се занимавал с това знам някои неща-примерно:Това което не е написано в темата като доказателство за това което казвам-тази професия изисква специален ражим на работа-съобразен с американската активност и часовия пояс там в две точки-източното и западното краибрежие-което е от обяд тук до 04 сутринта тук-това е само допълнение към всичко казано-но се явява съществен фактор.аз лично имам афинитед към тази дейност и я оценявам като отлична переспектива за бизнес-въпреки че се занимавам с друго за момента.Поздрави за супер темата!!!

мерси много. прав си :)
 
Извинявам се аз продуктите ги пращам аз лично от българия,
та за българия ми беше въпроса дали има алтернатива на "български пощи"?
Освен Бп-Fedex,DHL-spidi i ekont предлагат от скоро по цел свят-но цените им не сам ги разглеждал за тия им услуги.
 
Извинявам се аз продуктите ги пращам аз лично от българия,
та за българия ми беше въпроса дали има алтернатива на "български пощи"?

Най-евтините куриерски услуги от България (например за САЩ) са Булпост, които са пак собственост на български пощи, но все пак са си куриери
 
защо не ползвате и DHL в повечето градове в БГ имат офиси... и гугъл ги ползва..
 
За да се уверите дали даден ДропШипър е редовен ( в смисъл е в бизнеса) е редно да му поискате актуален Business License. Както и те са в правото си да ви поискат Business License. Нямат основание да ви отказват на такоква искане ако са редовни
 
защо не ползвате и DHL в повечето градове в БГ имат офиси... и гугъл ги ползва..

защото са много скъпи, иначе услугата им е с много добро качество
 
Sujalqvam 4e nemoga da pi6a na kirilica ama sum na komp koito nqma a i nqmam dostup da sloja. Vuprosite mi sa kum E-business.

1. Mislil li si za affiliate marketing na tvoq sait?
2. Vuzmojna li e takava turgoviq, primerno pravq si edin sait kato na "Proactol" kato razbirase imam dogovorka s nqkoi prozivoditel (na kakuvto i da e produkt tova e prosto primer) i da go pusna v affiliate mrejite na GB MN MH i mnogo mnogo drugi?
3. Kakvo 6te kaje6 za spisuka proizvoditeli koito moje da se nameri v saita na alibaba? Dali moje da se raz4ita na tqh?

Blagodarq predvaritelno.
 
Sujalqvam 4e nemoga da pi6a na kirilica ama sum na komp koito nqma a i nqmam dostup da sloja. Vuprosite mi sa kum E-business.

1. Mislil li si za affiliate marketing na tvoq sait?
2. Vuzmojna li e takava turgoviq, primerno pravq si edin sait kato na "Proactol" kato razbirase imam dogovorka s nqkoi prozivoditel (na kakuvto i da e produkt tova e prosto primer) i da go pusna v affiliate mrejite na GB MN MH i mnogo mnogo drugi?
3. Kakvo 6te kaje6 za spisuka proizvoditeli koito moje da se nameri v saita na alibaba? Dali moje da se raz4ita na tqh?

Blagodarq predvaritelno.

Здравей, директно по въпросите:
1. Имам възможнос да работя с афилиейти. Имам го като опция. Но тъй като искам да съм конкурентноспособен на USA пазара съм решил да продавам на минимални цени. Гледам печалбата ми да не надхвърля 20-25% от цената на продукта. В този случай излиза че мога да предложа на евентуални афилиейт партньори много нисък процент което означава много малка печалба за тях и напрактика никой няма да му се занимава с мен. За момента съм преценил така. Афилиет могат да си позволят производителите защото могат да дадат добър процент.
2. В афилиет мрежите може да пискаш каквото си искаш. Проблема е дали процента който ще даваш ще устройва и теб и афилиейт партньора ти.
3. Списъка с производители на АлиБаба е чудесен. Но като се свържеш с някой ще установиш че не продава по малко от 2-3 КОНТЕЙНЕРА. а да не говорим въобще че ще се съгласи да ти опакова 1 бройка и да я праща на някой си. Другия проблем е че 90% от производителиет в АлиБаба са от Кйтай и други места извън USA. Съвета ми към начинаещите в този бизнес е да не се захващате с производители от самото начало а с дистрибутори. Дистрибутора вече е купил тези 2-3 и повече контейнера , стоките си стоят в складове в USA и чакат продавача. Това е най-лесния вариант като за начало.
 
Здравей, директно по въпросите:
1. Имам възможнос да работя с афилиейти. Имам го като опция. Но тъй като искам да съм конкурентноспособен на USA пазара съм решил да продавам на минимални цени. Гледам печалбата ми да не надхвърля 20-25% от цената на продукта. В този случай излиза че мога да предложа на евентуални афилиейт партньори много нисък процент което означава много малка печалба за тях и напрактика никой няма да му се занимава с мен. За момента съм преценил така. Афилиет могат да си позволят производителите защото могат да дадат добър процент.
2. В афилиет мрежите може да пискаш каквото си искаш. Проблема е дали процента който ще даваш ще устройва и теб и афилиейт партньора ти.
3. Списъка с производители на АлиБаба е чудесен. Но като се свържеш с някой ще установиш че не продава по малко от 2-3 КОНТЕЙНЕРА. а да не говорим въобще че ще се съгласи да ти опакова 1 бройка и да я праща на някой си. Другия проблем е че 90% от производителиет в АлиБаба са от Кйтай и други места извън USA. Съвета ми към начинаещите в този бизнес е да не се захващате с производители от самото начало а с дистрибутори. Дистрибутора вече е купил тези 2-3 и повече контейнера , стоките си стоят в складове в USA и чакат продавача. Това е най-лесния вариант като за начало.
Здравей E-Business-едно теоретично предложение като добавка -имаш саитове и продаваш -към теб се свързват афф-20 примерно-(тва е само на теория,както казах)тогава ти спираш да продаваш-а само препрашташ-тоест спираш и да рекламираш-тоест имаш си ве4е договори с контагенти-ето от къде ще доиде %-та за афф-от съкраштаването на един голям разход-тва при условие -че продукта е с по-голяма стоиност и генерира добър % надценка от който остава прилична сума и за афф.Казуса в този случей е следния: ще имаш ли достатъчно много партниори-тоест афф-за да ти генерират с пъти по-високи обороти и от там се убеличат печалбите ти-вече не от надценката-а от "оборота" и надценката.Само при тези условия може-но те са трудно постижими-поради самия факт,че са няколко и зависещи от др.и продукт с много висока стойност-тоест -много по-висок капитал за участие по тази верига.Задача с повишена трудност! Поздрави!
 
Последно редактирано:
псни си още един сайт с по виоки цени и и стабилна комисиона за афилиетите ако върже върже само на афилиеит маркетинг да се разчита :) няма да ти качи много разходите :) още един хостинг и домеин ...
 
Последно редактирано от модератор:
Здравейте, от известно време чета темите за Drop Shipping, и трябва да кажа, че не е необходимо да имате регистрирана фирма, за да продавате. Аз от 6 месеца работя само това, и то без фирма. А продавам основно в САЩ. И досега никой от моите контрагенти не ме е попитал за никакви фирмени лицензи и нещо подобно. Не мога да разбера E-Business какво иска да Ви втълпи. Който желае да работи и да прави пари, няма проблеми. Май ми се струва, че в този форум има повече теоретици, отколкото практици. Всичко се свежда до CEO и правилно разпределение на ценовите равнища. Нищо не е постижимо без работа. Така че, не слушайте когото и да било, хващайте се за работа... А относно E_Business, не си мисли, че с твоите теории можеш да заблудиш някой, който е запознат с нещата...Все пак аз правя това от 6 месеца, нали?
 
Здравейте, от известно време чета темите за Drop Shipping, и трябва да кажа, че не е необходимо да имате регистрирана фирма, за да продавате. Аз от 6 месеца работя само това, и то без фирма. А продавам основно в САЩ. И досега никой от моите контрагенти не ме е попитал за никакви фирмени лицензи и нещо подобно. Не мога да разбера E-Business какво иска да Ви втълпи. Който желае да работи и да прави пари, няма проблеми. Май ми се струва, че в този форум има повече теоретици, отколкото практици. Всичко се свежда до CEO и правилно разпределение на ценовите равнища. Нищо не е постижимо без работа. Така че, не слушайте когото и да било, хващайте се за работа... А относно E_Business, не си мисли, че с твоите теории можеш да заблудиш някой, който е запознат с нещата...Все пак аз правя това от 6 месеца, нали?

Аз го правя от 6 години почти. Не забравяй че във форума говорим само за честен бизнес. Не за измами. как в България можеш да спечелиш ЧЕСТНО 1 лв без да си фирма? илид а работиш по трудов договор. Супер интересно ми е как си плащаш данъците с USA като нямаш фирма. Иначе измамници в нета колкото искаш.
Интересно ми е какво с USA продаваш (реторичен въпрос не искам да знам какво продаваш), на кого го продаваш и най интересното е от кого те го купуват (демек кой си ти?) Фирмата ми е вече марка на американския пазар и всички в тази ниша се съобразяват с мене. А В твоя случай.... абе несериозна работа.
 
Здравейте, от известно време чета темите за Drop Shipping, и трябва да кажа, че не е необходимо да имате регистрирана фирма, за да продавате. Аз от 6 месеца работя само това, и то без фирма. А продавам основно в САЩ. И досега никой от моите контрагенти не ме е попитал за никакви фирмени лицензи и нещо подобно. Не мога да разбера E-Business какво иска да Ви втълпи. Който желае да работи и да прави пари, няма проблеми. Май ми се струва, че в този форум има повече теоретици, отколкото практици. Всичко се свежда до CEO и правилно разпределение на ценовите равнища. Нищо не е постижимо без работа. Така че, не слушайте когото и да било, хващайте се за работа... А относно E_Business, не си мисли, че с твоите теории можеш да заблудиш някой, който е запознат с нещата...Все пак аз правя това от 6 месеца, нали?
момче ти се обърка нещо ми се струва - ебизнес е един от най-сериозните практици и за 5-6 години е постигнал адски много и то на американския пазар. незнам ти за 6 месеца кво си мислиш че си направил и то без фирма но съм убеден че ще бъде тип "всяко чудо за 3 дни" - просто такава ти е нагласата на мислене...
 

Горе