Facebook - промени и новости

Такова животно няма...пробвай през съпорта за facebook ads, амааа може би ще те отрежат, ако не става дума за нещо с рекламите.
 
Имам въпрос: Има ли опция да таргетираме хора, които са на почивка в дадена локация с Фейсбук Ads?
 
Имам въпрос: Има ли опция да таргетираме хора, които са на почивка в дадена локация с Фейсбук Ads?
Таргетирай ги по заведения, барове, плажове и подобни места. Може да се добави и интерес “пътувания”.
 
Таргетирай ги по заведения, барове, плажове и подобни места. Може да се добави и интерес “пътувания”.
Нещо по - добро ми се искаше, благодаря все пак за съвета!
 
Съвет от опит - не таргетирайте по заведения/страници/интереси - само си намалявате аудиторията, която за БГ така или иначе е доста малка. ФБ алторитъма много добре знае на кой да ви покаже рекламата.
 
Possible problem with this link забелязвате ли това съобщение под телефон след като кликнете на някой линк, на по кофти новини го показва
 
Possible problem with this link забелязвате ли това съобщение под телефон след като кликнете на някой линк, на по кофти новини го показва
Забелязах го на някои сайтове, но не мои и не от телефон, а от компютър. Ако ми кажеш какъв е сертификата на сайта ти ще го сверя с моите.
 
Здравейте! На някой излиза ли му това съобщение, след като кликне на даден линк ? Някакъв вид ново наказание ли е?
Possible problem with this link
We have detected that this link:
 
На какво се дължи и как мога да си върна сайтовете ? Не съм пускала на политическа тематика, понеже ми казаха, че може да са троловете на ГЕРБ, но аз публикувам предимно на здравна тематика и рецепти
 
Да видях го и при мен най-после, без никаква причина режат статиите на хората.
 
Кой прави шпатули на Нейно превъзходителство посланик Херо Мустафа ?! Отварям агенция Недялко и всичко си е ток и жица :hankey:
 
най странното е че дори на новини които не са свързани с политика, дори и да не си се логнал във facebook пак го има този проблем
 
Трябва да се докладва на фейса да си оправят и без това миризливия алгоритъм.
 
IMG_20210715_142519.jpgСподелете отзиви ако сте пробвали да свържете страницата си с Wi-Fi мрежата ви. За заведение може би ще има ефект.
 

Горе