Facebook - промени и новости

Обжалвам винаги ! В повечето случаи ми връщат ,че са допуснали грешка ! Тъпия ИИ незнае какво прави ...🤬
И като ти го върнат има ли смисъл?
 
И като ти го върнат има ли смисъл?
Е как да няма ,наказват ми даден профил защото съм качил еди какво си и като го оспоря връщат ,че е грешка и профила ми както е наказан и е в риск,пада наказанието и става зелено,същото е и със страниците и групите
 
А ако страницата вече е червена от толкова грешки на изкуствения им интелект? Има ли вариант?
 
В най-лошия случай чакаш една година...
Доста сурово наказание е при положение, че няма никаква причина за наказването на тази ми страница, но това е риска като работиш с фейсбук.
 
Случвало ми се е лично, даже не вярвах, че някога ще се оправи. Но точно на 365-ия ден стана зелена отново.
 
Някой успявал ли е да върне "депубликувана/изтрита" страница?
Следя ! На мен преди два месеца ми депубликуваха една ,както си беше зелена и изведнъж бумм, unpublished ,оспорих и върнаха ,няма да я върнем нарушавате стандартите и това е ...
 
Трудна работа.. писал съм си и със съпорта на фб за рекламите, където отговарят веднага през бизнес акаунта. Самите страници си седят като линкове и вероятно ги виждат, но ми пращат рандом отговори... предполагам, ако имаш директен контакт с по-висш съпорт, може и да станат нещата. Доколкото знам в България има офис, който отговаря за тая работа..
 
Точно от съпорта за Фб рекламите е цаката. Аз съм успявал да върна няколко, като последно мисля, че беше преди няколко месеца. И пак голям фактор играе причината за изтриването ѝ
 
Точно от съпорта за Фб рекламите е цаката. Аз съм успявал да върна няколко, като последно мисля, че беше преди няколко месеца. И пак голям фактор играе причината за изтриването ѝ
А как точно ги караш да задвижат нещата, какви са стъпките?
 
А как точно ги караш да задвижат нещата, какви са стъпките?
Не следвам конкретни стъпки... Обясняваш ситуацията и ги молиш да ти препратят случая към правилния отдел. След като го направят, чакаш имейли, ако имат още въпроси и чакаш развръзката.
 
От фейсбук продължават да трият яко публикации.Всеки ден от страницата ми трият по 1 или 2/причината е винаги СПАМ ,обжалвам и никакъв ефект.Най странното е,че в състояние на страницата ми е зелено и показва,че няма нарушения на правилата
 
Това или е някакъв бъг или го правят "профилактично". И при мен е така вече няколко месеца.
 
Това започва да се засилва и го прави дори за нормални публикации. Само не е ясно дали сваля рийча и за колко време го прави. И дали е ОК да ги обжалване или да ги трием. Чувал съм, че ако ги трием и те сваля надолу...ама дали е така...
 
От последния ъпдейт ИИ се е побъркал ,както казва колегата съвсем нормални публикации ги маркира като спам .....Дано някога се оправят тея ботове
 

Горе