Facebook - промени и новости

Имате голям късмет, на мен втора страница директно последно червеното предупреждение от нищото.
 
Кажи какво пусна, за да се стигне дотам?
Пенсии, зодии. Като флагнат няколко страници е 50 на 50 при обжалването при едни връщат статиите, а при други остават. Пълен абсурд.
 
Да, но на мен предупрежденията не са ми за спам, а за измами. AI просто е тотал щета.
 
Откъде пускате постовете: Meta Business Suite, директно от страницата, или насрочвате от някоя платформа?
 
Влошават се нещата...
То това се побърка, постоянно почна да предупреждава за всичко. Ако отидете на меню препоръка на страница и там ще видите още флагове...Трагедия са тия!!!
 
То това се побърка, постоянно почна да предупреждава за всичко. Ако отидете на меню препоръка на страница и там ще видите още флагове...Трагедия са тия!!!
Там даже не ги гледай, че е страшно. За да си добре с фейсбук изобщо не трябва да публикуваш нищо.
 
Ето ви един текст от Reddit, човек от поддрръжката на фейсбук дава обяснение:

Въпрос: If the page restriction review/appeal is rejected , do you have any means of escalating? or do you simply put a reply on a 24-48hr turnaround with a copy/paste response.

Отговор: It's generally Game Over then. We don't even have permissions or means to appeal that. And we will do all we can to them "avoid negative survey" because there's literally nothing we can do since the system is so limited, and our bonuses are paid based off all the "yes" surveys we get... It's very sad and stressful.

Накратко ще ви лъжат и мамят и пак няма да има никакъв ефект.
 
Аз обжалвах ...писах , обяснявам.
Накрая ми казаха , че изобщо нямат достъп до тези настройки да премахнат наказание и не ги виждат дори.
Това на 5 или 6 то писмо...Всичко е от ботове.
Да не говорим, че постоянно ми трият коментар към картичка защото бил измама за пари 🤔
 

Горе