Facebook - промени и новости

За един ден ми изтриха 12 публикации,с линк в коментара/Снимка с линк в първия коментар/ Всички са маркирани като спам.Обжалвах с неприемане на и маркирах ,че не съм съгласна с решението им но ефект никакъв .Стои си на етап Заявен е преглед вече 10 ти ден.В качество на страницата нямам нарушения и ми е на зелено,но рийча и трафика са трагични
 
Ботовете продължават и при мен за спам. Явно си харесват някои профил и не се спират.
При мен е абсолютно същото. Всеки ден и страниците ми не са зелени вече, просто сте в начален етап. Този спам при мен отмина и вече наказват със сериозните неща.
 
При мен е абсолютно същото. Всеки ден и страниците ми не са зелени вече, просто сте в начален етап. Този спам при мен отмина и вече наказват със сериозните неща.
Предупрежденията за спам ли са ти?
 
Дрънка за каквото му падне. Един пост си го пускам редовно, но вече ми го брои като опасен. Статията е за кръвната група, а снимката е на затворени епроветки - от pixabay. Прикачвам го.
Нямам опция за преглед или обжалване, само за изтриване. Но рийчът след подобно предупреждение спада за 24 часа. После тамън се пооправя и ме наказват за друго нещо, примерно някакъв въпрос в тайтъла.
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_2024-09-06-13-45-29-01_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg
    Screenshot_2024-09-06-13-45-29-01_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg
    397.9 KB · Преглеждания: 14
Иначе за спама ме държи жълт 11 месеца вече, това отделно сигурно реже рийча. Имам няколко предупреждения, но оттогава не съм имал за спам.
 
Иначе за спама ме държи жълт 11 месеца вече, това отделно сигурно реже рийча. Имам няколко предупреждения, но оттогава не съм имал за спам.
После аз съм бил спамер 🤣
 
Къде го е имало това?
Някаква статия бях мернал, но не съм сигурен в кой сайт. Явно е заради спама и обявите по групите, то от там се почна с тая мода 😂
 
Не, за измами. Всяка финансова статия я зачита като измама при мен, вкарам ли левове, евро или каквото и да е и съм с ред флаг директно.
И при мен в така ,даже сега ми наказаха една група ,както си беше зелена и изведнъж червена изложена на риск ,без никакви предупреждения ! Наказана заради един пост ,в който горе в описанието съдържаше милион ...(така предполагам) ! Сега ще видим ще се оправи ли въобще и ако да ,до колко време ! Няма оправия тъпия ИИ ,аман вече ,кво ще правим вече незнам
 
И при мен в така ,даже сега ми наказаха една група ,както си беше зелена и изведнъж червена изложена на риск ,без никакви предупреждения ! Наказана заради един пост ,в който горе в описанието съдържаше милион ...(така предполагам) ! Сега ще видим ще се оправи ли въобще и ако да ,до колко време ! Няма оправия тъпия ИИ ,аман вече ,кво ще правим вече незнам
Няма да се оправи, аз просто се отказах. Скоро всички ще са така ако не вдигнем някой скандал.
 

Горе