Facebook - промени и новости

Колеги , изключих изскачащата реклама на адсенс която се показва на цял екран докато статията се чете и спрях да получавам известия за спам.Според вас има ли вероятност да е от нея? Ще наблюдавам известно време дали ще получа пак някакви предупреждения и ще пиша
 
Колеги , изключих изскачащата реклама на адсенс която се показва на цял екран докато статията се чете и спрях да получавам известия за спам.Според вас има ли вероятност да е от нея? Ще наблюдавам известно време дали ще получа пак някакви предупреждения и ще пиша
Как се нарича тази реклама, какъв е формата, защото при мен излиза с автоматични.
 
Всичките ми профили, страници и групи имат предупреждения всеки ден.
Нямам никакви реклами.
Без причина ми скриват видимостта на страницата за 1 месец и вече не се занимавам с тях, то постоянно е невидима 🤔
Свети ми един жълт триъгълник всеки ден ...изтрили нещо от април месец.
И така все нещо намират старо или от деня за триене.
Сега известно време нищо няма да качвам, че ще ми замине и профила и всичко 😏
 
Някой има ли проблем с Messenger ? Каквото и да напиша ,стои на Sending и изчезва .Някой ако ми е писал,отварям чата и не го маркира като прочетено
 
при мен работи от телефона, от компа като си пиша с някого след ден два изчезва раговора - messages and calls are secured, на телефона си стоят, фейсбоклук това е
 
Как се нарича тази реклама, какъв е формата, защото при мен излиза с автоматични.
Оказа се,че няма никакъв ефект от изключването на рекламата.Днес имам нови 6 изтрити от фейсбук и маркирани като спам.Рекламата за която говорих се изключва от автоматични "
Междинни реклами
Реклами на цял екран, които се показват между зарежданията на страници"
 
Оказа се,че няма никакъв ефект от изключването на рекламата.Днес имам нови 6 изтрити от фейсбук и маркирани като спам.Рекламата за която говорих се изключва от автоматични "
Междинни реклами
Реклами на цял екран, които се показват между зарежданията на страници"
Пълна трагедия стана тоз фейс след последния ъпдейт юни, ИИ много си тъп ,да те е...а в г...а
 
Оказа се,че няма никакъв ефект от изключването на рекламата.Днес имам нови 6 изтрити от фейсбук и маркирани като спам.Рекламата за която говорих се изключва от автоматични "
Междинни реклами
Реклами на цял екран, които се показват между зарежданията на страници"
Дай скрийн шот да видим защо евентуално ги трие. На някоя подобна, скрий името на страницата и дай само публикацията.
 
Дай скрийн шот да видим защо евентуално ги трие. На някоя подобна, скрий името на страницата и дай само публикацията.
То и аз имам по 18-20 изтрити на ден, просто си те набелязва.
 
Да, доста тъпо, явно има някакви правила, които са доста стриктни и бота е настроен на тях. Но никъде не ги пише и ни прецаква.
 
Добре де няма ли начин да разберем защо така маркира като измама ! Заради някакви числа ли е? Заради някакви проценти ли? Заради думи ли ? Как да разберем ,защо се маркират като финансови измами ....?
 
Според мен е на база хора ,в смисъл ,ако за 1 месец ти я репортнат 2ма човека не е проблем ,обаче ако я репортнат 2000 човека за 1 час и АИ-то писка .
 

Горе