Facebook - промени и новости

То е така много отдавна. Вървят само и единствено тези, които плащат за реклама.
Аз плащам и изобщо не върви, на сериозна загуба съм и смятам да преустановя това. От Април месец се срина всичко и е тотална 0.
 
Вече не ти ли вкара страницата в препоръчани е много зле. Вървят само страници със сайтове към тях (със същото име). Спама умре 😁
 
Аз плащам и изобщо не върви, на сериозна загуба съм и смятам да преустановя това. От Април месец се срина всичко и е тотална 0.
Аз не съм казал, че ще е на печалба :D то е ясно, че е на загуба. И аз рекламирам и съм много на загуба, но само така изобщо някой ми вижда страниците и публикациите като цяло.
 
Вече не ти ли вкара страницата в препоръчани е много зле. Вървят само страници със сайтове към тях (със същото име). Спама умре 😁
много страници са така, и пак нямат рийч
 
много страници са така, и пак нямат рийч
Да, пак е на късмет. Аз за последната година имам само 1 силен месец...
 
Екранна снимка 2023-07-13 195200.png
Натискам Х или затваряне и презореца не иска да се махне :D
Някой друг има ли такъв бъг?
 
Ако рекламният бюджет е под 2000 лв. на месец, трудно се случват нещата. Какво остава за късите 5-10$ дневен бюджет за реклами. Горе-долу пари на вятъра. На фона на всички бъгове, както и калпавия и тромав съпорт си е за учудване как facebook продължава да е в топ 3 на най-предпочитаните платформи.
 
Имам проблем с една група за снимки ... Нарочно е отворена и споделянето не се одобрява - за да трупа хора за момента . Проблема е че ме налазиха някакви спамери ... постоянно коментари с реклами на някакви телеграм канали ... Блокирам х 15-20 акаунта на ден от близо два месеца и няма оправия ...

Има ли начин да задам такъв тип коментари да се филтрират от ФБ или тия асистенти за групите и ако да някой може ли да обясни от къде и как става това . Благодаря предварително !
 
Използвай авто асистента за администрация - задай ограничения на нови профили под един месец и такива без профилна снимка да им се отвърлят автоматично публикациите.
 
Здравейте, някой знае ли нещо за това
постоянно ми излиза известие за това аз го махам ама незнам до кога ще е така и каква е тая информация където ще я искат
 
Здравейте, някой знае ли нещо за това
постоянно ми излиза известие за това аз го махам ама незнам до кога ще е така и каква е тая информация където ще я искат
С динамично ип ли си?
 
Някой знае ли защо не ми зарежда снимката на статията във фейсбук...Като публикувам излиза само заглавието и самата статия ,но без снимка? Някой сблъсквал ли се е с това ?
 
Някой знае ли защо не ми зарежда снимката на статията във фейсбук...Като публикувам излиза само заглавието и самата статия ,но без снимка? Някой сблъсквал ли се е с това ?
Пробвай през тука https://developers.facebook.com/tools/debug/
 
Нищо не става,гледам днес масово сайтовете са така ,качват новини без начална снимка
В такъв случай може би проблемът не е при теб. Изчакай ден-два.
 
И при мен бъгнаха снимките на споделените статии във Фейсбук. Някой да е открил решение? Meta sharing debugger и опресняването от самата фб страница не вършат работа.
 

Горе