Facebook - промени и новости

Може ли да се обжалват няколко стари свалени публикации, като причина изтъкват СПАМ? Заради тях страниците светят в жълто и според мен това прецаква рийча. Като обаче цъкна на свалената публикация и ми дава бяла страница. Сега ми алертна пост, че е спам, аз веднага го обжалвах и ми го върнаха. Въпросът е как това да стане със старите. Знам, че след 12 месеца ще го изчистят, ама ми се ще да го направя по-рано

Надявам се да е някакъв бъг защото при мен за 2 ри път се получава това нещо със едни и същи публикации .Разликата е ,че при мен в качество на страницата ми е на зелено,там няма отразено нищо като нарушение на правилата
 
Какво се случва след най-новия ъпдейт ? Постоянно се трият коментари ,свалят се постове и то без никакви нарушения ,просто така си го тълкува ИИ ! Супер тъпня ,в повечето случаи оспорвам и връщат каквото и да било ...При вас така ли е ?
 
Защо няма файда ? А и като цяло като го обжалвам и падне рестрикцията,поне акаунта ми стой в зелено ,а не с предупреждение ....
И при мен е така, обжалвам всичко...
 
А стари подобни нарушения могат ли да се обжалват и как?
Може, но не знам до колко време ( години )...
Как? Когато влезеш в профила, направо ти пускат нотификация, не знам да има конкретен панел "раздел".
 
Може, но не знам до колко време ( години )...
Как? Когато влезеш в профила, направо ти пускат нотификация, не знам да има конкретен панел "раздел".
Пише си самите предупреждения, страницата е в жълто. Като влезеш в самата страница и пише какви наказания имаш. Само че явно е късно за обжалване. Иначе знам, че всичко стои макс година, после се изчиства.
 
Пише си самите предупреждения, страницата е в жълто. Като влезеш в самата страница и пише какви наказания имаш. Само че явно е късно за обжалване. Иначе знам, че всичко стои макс година, после се изчиства.
Да, бях забравил, че след 1г се махат.
 
Когато са свалени публикации от ботове не е проблем. Проблем е ако са докладвани и тогава са ви наказали. Всеки ден да обжалваш по 2-3 линка е безсмислено упражнение ;)
 
Колеги, как процедирате, когато ботове ви свалят през два три дни постове, които не са спам, а те твърдят, че са?
 
Колеги, как процедирате, когато ботове ви свалят през два три дни постове, които не са спам, а те твърдят, че са?
След обжалване връщат ли се или ти остават като наказание? Т.е. жълта или зелена ти е страницата?
 
Колеги, как процедирате, когато ботове ви свалят през два три дни постове, които не са спам, а те твърдят, че са?

Май нищо не може да се направи. Обжалването е безрезултатно, ако изобщо ти позволят да обжалваш
 
Обжалвам винаги ! В повечето случаи ми връщат ,че са допуснали грешка ! Тъпия ИИ незнае какво прави ...🤬
 

Горе