Facebook - промени и новости

На някой да му е изчезнала опцията за шерване от страниците? Не мога да си шерна пост от една страница в друга. Много странно... :rolleyes:
 
На някой да му е изчезнала опцията за шерване от страниците? Не мога да си шерна пост от една страница в друга. Много странно... :rolleyes:
Да, отдавна. Избирате да взаимодействате с поста, като себе си, не като страница. И тогава споделяте.
 
Може ли да насрочвате от телефона при мен до едно време и после не ми позволява да я насроча...
 
Ама тия "и6ават ли са бе" ?!
Новите идиотщини на (г)ейсбук........
Ariweeee.jpg
 
нямам идея, на мен вчера ми се появи
Верифицирай акаунта и няма да имаш проблеми, но за всеки случай добави и други админи.
 
Някой да е получавал подобна честитка?

Страницата ви е застрашена от депубликуване и има намалено разпространение и други ограничения заради продължаващи нарушения на Стандартите на общността.

И то на някаква супер безобидна страница за лафчета. :)

P.S. Постът е от 2017 и е супер шеговит. Оруел беше прав.
 
Последно редактирано:
Пичове, може да съм изостанал, ама може ли да ми кажета каква е тая "новост", групите ми да се превръщат автоматично в такива, в които всички потребители са одобрени и могат да публикуват. Имам разни групи с по 5-6000 чакащи одобрениe, щото има много спамъри и не искам и с тях да се случи това. В момента е станало с две по-малки групи. Имаха по 100-200 чакащи одобрениe и сега влизам и са одобрени всичките, даже 1-2 са публикували някакви простотии и ми излиза тоя скапан теск в дясно, как Фейсбук ми е направил добро :mad:

Има ли някакъв шанс това да се спре, щото ще ми се разкаже играта с всичките фалшиви профили, дето не искам въобще да се джойнват.
--------------------------------------

Changes to Public Groups​

Learn about key updates to your group​

Membership
People can join right away, but you control who can post.

Visitors
By default, people who haven’t joined can post.

New Tools
There are now more ways to keep your group safe.
 
Последно редактирано:
Ама тия "и6ават ли са бе" ?!
Новите идиотщини на (г)ейсбук........
Ariweeee.jpg
Преди 2 -3 седмици го изискаха и от мен. Последвах всички стъпки както трябва, и накрая след няколко дена ми изпращат известие, което гласи ''Не успяхме да потвърдим къде се намирате'' сега като се опитам пак да им дам необходимата информация, минавам през всички стъпки както трябва но тва известие не се маха. При теб оправи ли се всичко? Моля ако някой може, да помогне с нещо по въпроса.
Благодаря предварително!
 
Последно редактирано:
Смисъл при изпълнението на стъпките всичко е наред. Но след това проблема пак си е там, смисъл не е като да ми кажат че ще прегледат информацията която предоставих и т.н
 
Преди 2 -3 седмици го изискаха и от мен. Последвах всички стъпки както трябва, и накрая след няколко дена ми изпращат известие, което гласи ''Не успяхме да потвърдим къде се намирате'' сега като се опитам пак да им дам необходимата информация, минавам през всички стъпки както трябва но тва известие не се маха. При теб оправи ли се всичко? Моля ако някой може, да помогне с нещо по въпроса.
Благодаря предварително!
Трябва да активираш двуфакторното верифициране с гугъл приложението дето е - Гугъл Удостоверител. Тоест да изпълниш и дВЕТЕ изисквания, само с местоположението няма да стане
 
Пичове, може да съм изостанал, ама може ли да ми кажета каква е тая "новост", групите ми да се превръщат автоматично в такива, в които всички потребители са одобрени и могат да публикуват. Имам разни групи с по 5-6000 чакащи одобрениe, щото има много спамъри и не искам и с тях да се случи това. В момента е станало с две по-малки групи. Имаха по 100-200 чакащи одобрениe и сега влизам и са одобрени всичките, даже 1-2 са публикували някакви простотии и ми излиза тоя скапан теск в дясно, как Фейсбук ми е направил добро :mad:

Има ли някакъв шанс това да се спре, щото ще ми се разкаже играта с всичките фалшиви профили, дето не искам въобще да се джойнват.
--------------------------------------

Changes to Public Groups​

Learn about key updates to your group​

Membership
People can join right away, but you control who can post.

Visitors
By default, people who haven’t joined can post.

New Tools
There are now more ways to keep your group safe.
Виж си настройките на групите внимателно. По принцип вкараха некви нови опции за автоматично приемане, нещо като помощник на администраторите. Но има опции да се спре автоматичното одобряване
 
Трябва да активираш двуфакторното верифициране с гугъл приложението дето е - Гугъл Удостоверител. Тоест да изпълниш и дВЕТЕ изисквания, само с местоположението няма да стане
Двуфакторното верифициране е със зелено тикче че всичко е наред. Само местоположението е недовършено, въпреки че минавам през нужните стъпки. Сякаш е бъгнало. Някой ако знае къде мога да им пиша?
 
Двуфакторното верифициране е със зелено тикче че всичко е наред. Само местоположението е недовършено, въпреки че минавам през нужните стъпки. Сякаш е бъгнало. Някой ако знае къде мога да им пиша?
Опитай от лаптоп или друго устройство тогава. То вариант има да им пишеш в съпорт секцията, но... я отговорят, я не.
 

Горе