SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

От: SEO Olympics 2012

И аз рефрешвам през 3 минути, дебна само :D Има още 40 минути, ще видим :twisted:
 
От: SEO Olympics 2012

Айде честито, доказахме се като колектив, Българи юнаци ! Очаквам 2 първи места и едно 2-ро.

Тва тоя часовник на форума кво му има, сега е баш 5 не и 12 :D
 
От: SEO Olympics 2012

Айде честито, доказахме се като колектив, Българи юнаци ! Очаквам 2 първи места и едно 2-ро.

Тва тоя часовник на форума кво му има, сега е баш 5 не и 12 :D

При мен пише, че е 17:12. Явно е напред с 11 минути спрямо часовника ми на компютъра.

А как ще се определи кой взима айФоня?
 
От: SEO Olympics 2012

Състезанието уж свърши пък продължават да се записват, и към нас има 3ма след срока, норвежците ни минаха по растеж...
 
От: SEO Olympics 2012

как как? като не спряха регистрациите в 5 ... явно и ние не можем да изчисляваме часовите пояси :)
 
От: SEO Olympics 2012

Ам аз не съм и пробвал, писахте 5 и вярвам :D Може и те да въртят номера..
 
От: SEO Olympics 2012

Това стана ебаси пародията. Сега джураевците ще спамнат още 100-тина акаунта и аре.
 
От: SEO Olympics 2012

питах гошо (google) и той 17 часа каза... ако пак правят някакви задкулисни шмекерии ще е жалко..
 
От: SEO Olympics 2012

И албанците няма да са доволни, минаха ги.

П.п Според world clock-a на apple, ще приключи 6 наше време, т.е след 6 минутки.
 
От: SEO Olympics 2012

Да ама не ...само 1 златен...UK били отговорили на повече Geek задачи...та те са по-малко от 110 човека, а лично всеки тук сигурно е агитирал поне 5-10 човека и то с Geek отговор...Пълни глупости според мен...заслужавахме да вземе и втория...деам
 
От: От: SEO Olympics 2012

Да ама не ...само 1 златен...UK били отговорили на повече Geek задачи...та те са по-малко от 110 човека, а лично всеки тук сигурно е агитирал поне 5-10 човека и то с Geek отговор...Пълни глупости според мен...заслужавахме да вземе и втория...деам

няма такива мизерници!!! аз имах към 160 профила, винаги съм отговаряла на трудния въпрос..... както и да е, поредното нагласено състезание :cry:
 
От: SEO Olympics 2012

видях и ти лайквам постовете, но ми е малко нервно в момента и ако се включа ще ги нахраня брутално....
 

Горе