АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ти как си мислиш, Русия им дава хоп 15 милиарда ей така, е то може разбира те тези пари са ги взели от руснаците, те държавниците пет пари не дават за тях. Ок дават им 15 милиарда и как мислиш, без условия ли? Тогава ще станат просто на час по лъжичката от Русия. Ние като висим на Лукойл и Газпром монопола да не виждаме нещо хубаво, ако една страна разчита на друга за нейният дълг, то тя е тотално заробена!

Нали знаеш, че тези пари само в Москва ги виждат, щото и аз съм чел, колко взимат руснаците и цифрите други. Но да приемем и твоите 1,4к, Украйна да взима тези пари трябва да вдигне конкурентоспособността си 4-5 пъти, това няма как се случи с тяхното мощно задкулисие, пък хеле ако са под тоталните условия на русия, вярно е че са експорта им е към Русия, но да влезеш в 17 трилионен безмитен пазар не е зле за държава като Украйна, която е на глава от населението е много по-бедна от нас! Ние произвеждаме два пъти повече от тях на глава от населението.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От интервюто на Путин става ясно, че средната заплата в Русия в момента е
29700 рубли - 1167 лв, а в Украйна е 11000 рубли - 432 лева.
Само миналата година в Русия са отишли да работят 3 милиона украинци -
пак по негови думи.
В България е около 550-650 лв бруто според НСИ, тъй че сме по-близо до украинците, отколкото до руснаците.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От интервюто на Путин става ясно, че средната заплата в Русия в момента е
29700 рубли - 1167 лв, а в Украйна е 11000 рубли - 432 лева.
Само миналата година в Русия са отишли да работят 3 милиона украинци.
В България е около 550-650 лв бруто според НСИ, тъй че сме по-близо до украинците, отколкото до руснаците.

И в Русия имаш много по малко разходи за ток, вода, отопление, бензин. Аз живях няколко месеца в Санкт Петерсбург и с жена ми плащахме около 1500-2000 рубли общо на месец за ток, вода, отопление. А парното работи постоянно. Цените на храните са можеби малко повече отколкото в БГ, но не всичко има и по евтини неща. Единственото което е по скъпо са услугите и дрехите. Техниката е много евтина. Това е преди 2 години, сега незнам как е, но надали се е изменило много. Общо взето ако имаш жилище и нормална работа си ОК. Големия минус е престъпността. Просто не е спокоен живота там, по улиците виждаш всякакви гадни неща, които надали ще видиш в която и да е Европейска страна.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От интервюто на Путин става ясно, че средната заплата в Русия в момента е
29700 рубли - 1167 лв..
Ако Русия е Москва - да
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Уникално интервю на Путин, просто на един дъх го изгледах:).
Украйна и ЕС са две несъвместими неща. Щели ми ''интегрират'' Украйна....Как стават тези неща, като цялата й икономика е зависима от Русия...просто абсурд. Едно е уса да си разположат ''мироопазващите танкове'' в страни от сънтрална и югоизточна еуропа, а съвсем друго да налазват на изток.

И всичко се свежда отново до суровините - тези тръби са по-ценни от човешките съдби, умножени по енти път:)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Сега гледам Обама предложил на Путин да изпрати в Крим международни наблюдатели ( продажници хамерканци ) :lol::lol::lol::lol::lol::lol: , нямало да присъства на Г8- ами то Путин си каза, че въобще не го интересува кой ще присъства на Г8, ех тези американци нищо не става от тях, това като преди седмица казаха, тоест опитаха се да заплашат, че военни действия биха били "катастрофална грешка" - а?? ко рече? Така и не се научиха да плашат тези хамериканци, пък намерили и кого да плашат - Путин първо действа, а после слуша какво са казали и с какво го плашат :lol:

Този африканец въобще знае ли, че това е Путин, чак ми стана смешно, такива предложения точно на Путин да дава.



Както преди в тази тема някой каза - този път объркаха къде да се месят- при Путин тези номера не минават.
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Нефт и газ от Черно Море
На полуостров Крим обаче нещата далеч не се въртят единствено около политиката. Ако регионът действително се отдели от Украйна, това би нанесло непоправими щети на икономиката на страната. Досега полуостровът живееше предимно от туризма. Само че това може скоро да се промени. Експертите предполагат, че на полуостров Крим, а и в Черно море има големи залежи на природен газ. В края на 2013 година украинското правителство подготви споразумение с международен консорциум, ръководен от американския енергиен гигант Ексон Мобайл за добив на нефт и газ в Черно море. Споразумението обаче все още не е подписано.
Министерството на енергетиката в Киев предполага, че от 2017 година нататък от недрата на Черно море ще се добиват ежегодно до дест милиарда кубически метра природен газ. А това би могло да намали огромната зависимост на Украйна от руския газ.

http://www.dw.de/за-какво-е-сблъсъкът-в-крим/a-17466752

Цялата статия е интересна и прилежащите й!
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Айде, честитка на ЕС и САЩ! :) Знаете английски >> четете. За тия, които не знаят >> Украйнското ФБР/ДАНС/МОСАД/Ми-6 е хакнало разговора на Естонския външен министър Урмас Пает и се доказва, че снайперистите, които първоначално са стреляли по хората всъщност не са от правителството, а са наети от опозицията, за да направят протестите още по-кървави и да опетнят правителството! С едни и същи патрони /цев, калибър, нарези/ са стреляни и протестиращите и полицайте от Беркут! А новото правителство ОТКАЗВА ДА РАЗСЛЕДВА СЛУЧИЛОТО СЕ!

Officers of Security Service of Ukraine (SBU) loyal to the ousted President Viktor Yanukovich have hacked phones of Estonian Minister of Foreign Affairs Urmas Paet and High Representative of the European Union for Foreign Affairs and Security Policy Catherine Ashton and leaked their conversation to the web. The officials discuss their impressions of what's happening in the country after the revolution. The gist of it is that Ukrainian people have no trust in any of the leaders of Maidan.
However the most striking thing of all is the fact which concerns the use of force during the revolution, particularly the snipers who killed both protesters and officers of the riot police. Mr. Paet reveals astonishing information which confirms the rumours that the snipers were employed by the leaders of Maidan.
» RT ‏@RT_com · 1 min
LEAKED: Estonian FM to Ashton: Behind snipers was not Yanukovich but somedody from new coalition [link to on.rt.com] #Ukraine

» RT ‏@RT_com · 1 min
LEAKED: 'All evidence shows..people killed by snipers on both sides were killed by same snipers' #maidan #Ukraine [link to on.rt.com]

» RT ‏@RT_com · 41 seg
LEAKED: Estonian FM to Ashton: Disturbing new coalition doesn't want to investigate what happened [link to on.rt.com] #Ukraine

[video=youtube;ZEgJ0oo3OA8]https://www.youtube.com/watch?v=ZEgJ0oo3OA8[/video]
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

С едни и същи патрони /цев, калибър, нарези/ са стреляни и протестиращите и полицайте от Беркут![/B] А новото правителство ОТКАЗВА ДА РАЗСЛЕДВА СЛУЧИЛОТО СЕ!

Тези са уникално тъпи - на ниво от преди няколко века!
Нямало ли е кой да надпише с блажна боя: За Беркут, За протестиращи?
Много отдавна е изобретена технологията Сено-Слама - на неграмотните новобранци са връзвали на левия крак сено, а на десния - слама. И са ги командвали:
Хоооодом марш! Сено-слама-сено-слама...

Явно чичо Сам е бил много сигурен в успеха си...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това се очакваше да е.

Путин нали казва в интервюто си, че от Запад-а много са се постарали с обучението на въоръжените бунтовници.
Били са обучавани от западни инструктори в специални места в Литва, Полша и в Украйна.:rolleyes:

Справка - пресконференцията му в клипа.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Чичо Сам се насра за пореден път. С кеф установявам, че съм бил прав в предценката си на събитията.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Чичо Сам се насра за пореден път. С кеф установявам, че съм бил прав в предценката си на събитията.
Как няма да си прав, като един път не смениха сценария тези американци!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ами, явно не работи. Между другото, чувам че Асад бил смачкал ислямистките гниди междувременно :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Нещо, което работи не се сменя. :)
:) Така е, докато има наивници, които не знаят или ги мързи да търсят инфо в Гугъл.

Колкото и да е зловещо, даже за кулите-близнаци не им вярвам вече.:(

По този повод малко теории на конспирацията тук
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Препоръчвам Ви да гледате номинирания за Оксар тази години, документален филм "Dirty Wars". Там се разказва за специалната група JSOC - наемните убийци на Белия Дом. Как в такива размирни райони,като Украйна, действат без да искат разрешение от сенат, конгресмени и т.н. и правят каквото си искат. Убиват невинни хора, бомбардират села на държави, с които не водят никаква война. Като за пример мога да разкажа как убиват невинно семейство в Афганистан (2 бременни жени, деца и т.н.) и как роднини на семейството снимат тайно с телефона, докато американските войници махат патроните от мъртвите тела и си скалъпват набързо сценарии какво се е случило.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Айде, честитка на ЕС и САЩ! :) Знаете английски >> четете. За тия, които не знаят >> Украйнското ФБР/ДАНС/МОСАД/Ми-6 е хакнало разговора на Естонския външен министър Урмас Пает и се доказва, че снайперистите, които първоначално са стреляли по хората всъщност не са от правителството, а са наети от опозицията, за да направят протестите още по-кървави и да опетнят правителството! С едни и същи патрони /цев, калибър, нарези/ са стреляни и протестиращите и полицайте от Беркут! А новото правителство ОТКАЗВА ДА РАЗСЛЕДВА СЛУЧИЛОТО СЕ!








[video=youtube;ZEgJ0oo3OA8]https://www.youtube.com/watch?v=ZEgJ0oo3OA8[/video]

Гледах сега Капон и Агов по БТВ и според тях Русия прави пропаганда и нищо от това не е вярно. Не им ли писна да лъжат хората, се чудя само.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Как вика един познат: Путин е хитър. Изчака да минат зимните игри... и айде. Бау. :Д
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Гледах сега Капон и Агов по БТВ и според тях Русия прави пропаганда и нищо от това не е вярно. Не им ли писна да лъжат хората, се чудя само.

Аз съм по-склонен да вярвам, че снайперистите са руснаци. :wink:
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Аз съм по-склонен да вярвам, че снайперистите са руснаци. :wink:


Те може и белослатински цигани да са, ама е важно кой ги е пратил.

Чета из Фейса днеска цял ден тъпотии и се учудвам колко много глупави и заблудени хора. Продължава тъпия Бай Ганьо като чуе Русия и да прави асоциация с комунизъм.
 

Горе