БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Т.е. това ми звучи, като статус на кифла в фейсбук - "Всички мъже са еднакви". Не е сериозно да слагаш някакви определения за банка, на база experience-a си в един клон.
Тоест трябва да обиколя всички клонове на банката за да си дам мнението ли ? Служителка виждал ли си да вика на клиент ? Е аз съм виждал , в ДСК. Като влезнеш в ПИБ хората са усмихнати , гледат да ти обеснят ако нещо не си наясно - ония в ДСК те гледат все едно си им изял закуската.
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Т.е. това ми звучи, като статус на кифла в фейсбук - "Всички мъже са еднакви". Не е сериозно да слагаш някакви определения за банка, на база experience-a си в един клон.

Кво ме интересува как ти звучи ? Ти нали написа , че си много доволен от ДСК , всички клонове обиколи и със всички служители ли говори ? Или си пишеш като папагал колкото да се правиш на интересен ?
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Явно толкова си можеш, нищо и такива като теб трябва да има :) Все пак ще ти го обясня, като на идиот - За да кажеш, че банката Х не струва, трябва да имаш по-сериозни аргументи, от това, че в клона У, не са се отнесли добре с теб(макар, че като гледам, колко си дебилен... ми е доста въпросително, дали отношението не е било резонно). Аре сега, бягай да пасеш! :)
Кво ме интересува как ти звучи ? Ти нали написа , че си много доволен от ДСК , всички клонове обиколи и със всички служители ли говори ? Или си пишеш като папагал колкото да се правиш на интересен ?
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Явно толкова си можеш, нищо и такива като теб трябва да има :) Все пак ще ти го обясня, като на идиот - За да кажеш, че банката Х не струва, трябва да имаш по-сериозни аргументи, от това, че в клона У, не са се отнесли добре с теб(макар, че като гледам, колко си дебилен... ми е доста въпросително, дали отношението не е било резонно). Аре сега, бягай да пасеш! :)

Не схващаш. Ти нали казваш че банка Х е много добра и си доволен, за да го кажеш това трябва да имаш по-сериозни аргументи от това че в клон У са любезни с теб.

И не са се държали зле с мен , а с други клиенти - аз просто съм бил свидетел на това. За това кой е дебилен и кой трябва да пасе отиди и питай майка си защо не те е възпитала като човек , а като говедо.
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Всичко май опира до служителят, който те обслужва.
В ПИБ са се отнасяли много зле и много добре с мен. С ДСК до сега съм нямал проблеми със служителите, винаги са били много приветливи и отзивчиви.
Но като цяло банките в България са много зле. В Испания съм ползвал Santander и ING Direct, и когато ми се наложи да си имам вземане даване с БГ банка не можех да поварвам за какви условия става на въпрос(такса при теглене от техен банкомат, такса за теглене на по-голяма съм от гише, заявка за теглене на сума над 5000лв за един ден WTF :shock:)
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Глупако, аз не храня банката, че да излагам доказателства! С мнението си се опитах на малко по-високо ниво, което е неразбираемо за теб, да ти кажа, че всяко нещо си има 2 страни, и на база жалкото ти мнение, не можеш да заклеймиш една банка като лоша. За думите си в една по-бяла държава може да държиш отговорност, ще трябва да докажеш твърденията си и т.н., ама ти си тъпо говедо и дори начина по който слагаш запетайките го доказва. Както казах бягай да пасеш, не си ми на нивото! :)
Не схващаш. Ти нали казваш че банка Х е много добра и си доволен, за да го кажеш това трябва да имаш по-сериозни аргументи от това че в клон У са любезни с теб.

И не са се държали зле с мен , а с други клиенти - аз просто съм бил свидетел на това. За това кой е дебилен и кой трябва да пасе отиди и питай майка си защо не те е възпитала като човек , а като говедо.
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Време е да се направи раздел само за хейт: то ДСК били зле, то Суперхостинг били некъдърници, то Еконт били скъпи... Последните 2 години само "предриемачи" ревльовци ( че и 99% са на заплата някъде... )
 
От: От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Глупако, аз не храня банката, че да излагам доказателства! С мнението си се опитах на малко по-високо ниво, което е неразбираемо за теб, да ти кажа, че всяко нещо си има 2 страни, и на база жалкото ти мнение, не можеш да заклеймиш една банка като лоша. За думите си в една по-бяла държава може да държиш отговорност, ще трябва да докажеш твърденията си и т.н., ама ти си тъпо говедо и дори начина по който слагаш запетайките го доказва. Както казах бягай да пасеш, не си ми на нивото! :)

По-високо ниво ? Хубаво е че си вярваш.. Както казах майка ти и баща ти са виновни , че не са те били навреме да станеш човек.

Аз твърдението си лесно мога да го докажа. Бил ли съм в банка ДСК - бил съм (имат камери , сигурно може да се провери) . Видял ли съм некомпетентно отношение по това което съм питал - видял съм. Видях ли на съседно гише да викат на една възрастна жена - видях го. Ама било един клон , не била цялата банка - кво ми пука? Този клон нали е част от банката....

Пък и не мога толкова да разбера какво се репчиш - като си я харесваш , стой си. Аз съм си избрал по-добра за мен , нито ти ще ме убедиш да мина към ДСК нито аз в обратното.

Отивам да паса и дано никога не ти стигна "нивото"= Форумен смешник без покритие.
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

:) Гледай си смешния "бизнес" и ме остави мен "форумния смешник", научи се първо да пишеш, после претендирай за нещо друго. Толкова си прост, че няма смисъл да си правя труда да ти обяснявам, какво съм искал да кажа и за какво. Ти си знаеш твоята, самия факт, че намесваш на няколко пъти майка ми и баща ми, ясно говори колко си простичък. Айде пътувай пишман предприемачо :)

Btw гледам, че пишеш за бой като начин на възпитание, я си кажи мъката, теб мама и тате много ли те биха, когато беше малък? :)
 
Последно редактирано:
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

В какви банки ходите бе хора?
Какви викане и некомпетентно отношение?
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Именно! То и за това всичко е това което е, защото хората не виждат проблем в себе си, държанието си и т.н., те го търсят винаги в другите. Винаги някой друг е виновен!
Време е да се направи раздел само за хейт: то ДСК били зле, то Суперхостинг били некъдърници, то Еконт били скъпи... Последните 2 години само "предриемачи" ревльовци ( че и 99% са на заплата някъде... )
 
От: От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

:) Гледай си смешния "бизнес" и ме остави мен "форумния смешник", научи се първо да пишеш, после претендирай за нещо друго. Толкова си прост, че няма смисъл да си правя труда да ти обяснявам, какво съм искал да кажа и за какво. Ти си знаеш твоята, самия факт, че намесваш на няколко пъти майка ми и баща ми, ясно говори колко си простичък. Айде пътувай пишман предприемачо :)

Btw гледам, че пишеш за бой като начин на възпитание, я си кажи мъката, теб мама и тате много ли те биха, когато беше малък? :)

Хаххахах стига с тия запейти бе келеш, да не си учителка :D Мен не е трябвало да ме бият , но на теб определено е трябвало - сега можеше да се държиш като нормален човек , не като селяндур . Първо ме прати да паса , после да пътувам , пък аз ще продължа да се гавря с жалкото ти самочувствие, че си нещо повече от мен, :)
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Много консуматорски фенбоизъм и в тая тема.

Интернетят заринат от мнения тип:
"Тая марка дамски превръзки са най-добрите - от 10 години само тях ползвам и съм много доволен!"
:rolleyes:
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Време е да се направи раздел само за хейт: то ДСК били зле, то Суперхостинг били некъдърници, то Еконт били скъпи... Последните 2 години само "предриемачи" ревльовци ( че и 99% са на заплата някъде... )
Еми да не може всички са сме с "милиони" като тебе. Ти ПедоБеар верно ли си мислиш, че ще тръгнем да се хвалим именно тука кво имаме и нямаме. Колко тъпи хора имало в този форум!
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Много яко - особено мъжкият род :)
Горе долу като онези от бгдев дето си викат сами на себе си "програмисти" :)
ДСК ги заебах още преди 25 години като млад бизнесмен :) - преди две години ходих да ги питам дали не искат да ми издадат кредитна карта - а те ми викат ти не работиш никъде - значи си никой. Ние на такива като теб пари не даваме. След един ден в ПИБ не само че ми дадоха карта ами и кафе черпиха :)


Много консуматорски фенбоизъм и в тая тема.

Интернетят заринат от мнения тип:
"Тая марка дамски превръзки са най-добрите - от 10 години само тях ползвам и съм много доволен!"
:rolleyes:
 
От: От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

Еми да не може всички са сме с "милиони" като тебе. Ти ПедоБеар верно ли си мислиш, че ще тръгнем да се хвалим именно тука кво имаме и нямаме. Колко тъпи хора имало в този форум!


Какво хвалене те гони драги "предриемачо"? Или те човърка нещо да се похвалиш пък не ти стиска? А сега да ти поясня смисъла на предния ми пост. Големи мъже уж интелегентни, уж предриемчиви през 2-3 дни се жалват и хейтват като ученички.

За тъпите хора съм съгласен във форума. Много сте. Лошото е,че и бавноразвиващи се навъдиха.
 
От: БАНКА ДСК - СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ, ПЪЛНА МИЗЕРИЯ, КОШМАРНА РАБОТА

О да....тея са скапаняци до кръв.
И аз така имах една сметка от 2009та и заем, теглен година по-късно.
Сметката не я ползвах, а те не я закриха... беше стигнала -20лв.
И накрая като отказах да я платя и оная идиотка на гишето, макар че я предупредих, ми прехвърлила част от вноската по кредита в тая разплащателна сметка. После ми звъни тая мишкарска банка да ми обясни, че съм нередовен платец по кредита.
Такъв скандал им вдигнах, че не остана човек в клона им, който да не разбра цялата история. Обаче, забелязах, че служителите въобще не им пукаше. Общо взето, още тогава си дадох сметка, че това го правят на много други.

Накрая отидох в един клон... закрих депозити, кредит, сметки... всичко що имах там. НА касата жената ме пита "Ама що" (голяма грешка) и като ги наредих и оная мигаше на парцали.:twisted:

Няма такава долнопробна банка.
Така ще направя и аз. Съгласна съм с всичко написано. Искаш да си даваш парите някъде, а те не искат. Защо съществуват???
 
Хм, пропуснала съм темата лани, но споделям изцяло мнението на Бърни - ДСК е пълна скръб и обратното на добра банка (да не се засегнат лобистите, ако кажа, че е лоша ;) ). Бях им клиент преди години и служителите бяха някакви сенилни лелки, които, като видеха клиент на гишето се обръщаха на другата страна и бягаха като обгазени. Понеже там си внасях осигуровките, постоянно имаше объркване и закъснение на вноските, за което НАП ми начисляваше лихви. Давали са ми и излвечения на други фирми и следователно - моите на други техни клиенти.
В момента мога да споделя, че ЦКБ е голяма конкуренция на ДСК по отношение на идиотизъм. Имам предвид политиката на банката, а не отношението в клона, който посещавам. Там служителката е супер и всеки път виждам как се черви заради идиотските правила, които е длъжна да следва.
Казусът е следният: откривам сметка в ЦКБ и чакам цял месец (28 календарни дни, за да си получа дебитната карта. Звъня в централата на банката, за да проверя за постъпил превод, а възмутен оператор ми обяснява, че политиката им не включва даване на такава информация по телефона - от съображения за сигурност, разбира се. :)
Отивам отново на място в местния клон и след 30 минутно писане и подписване активирам услуга изестяване с SMS. На следващия месец знам, че имам постъпил превод, но смс - тцъ! Звъня отново, за да питам за превода - информация по телефон не даваме! Е, добре, ама нали имам смс-известяване? - Да, ще получите смс-а. Е, ми то пак е по телефона, само че не вербално, а текстово?! - Г-жо това е политиката на банката... Лудница! :) Смс така и не получих, изтеглих си парите на другия ден, но пътувах на риск до най-близкото населено място, в което има банкомат - ако стане - стане, то пък взе, че стана.

На следващия месец - алилуя! - получавам заветния смс. Час по-късно съм на банкомата и ръчкам, ама не дава. Парите са постъпили по сметка, но мога да ги изтегля най-рано след 3 часа. Казвам: ок, ще ги взема на каса. Да, ама трябва отново да пишем и активираме такава опция, срещу минимална годишна такса, разбира се.

Честно, толкова куца банкова политика не вярвах, че може да има в 21-ви век в една страна член на ЕС. При толкова банки в страната, вместо да се борят за клиенти, те се чудят как да ги тормозят.

Сори за дългия пост. Пострах се да опиша ситуацията възможно най-кратко. :)
 
Не съм сигурна, че имат клон в Своге, Бърни. Иначе, последния път казах на любезната служителка в ЦКБ, че ако още веднъж се наложи да посетя клона им в делничен ден, ще бъде, за да закрия сметката.
 
Последно редактирано:

Горе