Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Как днес си почесах гъза
Колко ли начина има? :hankey: без да го стигнеш.

ПП сега видях що съм написал и как изглежда. Идеята беше да дам на дефф насока за новата тема... @nandibandi извини ме :love:
 
Последно редактирано:
Добре чети :) В България ще има два зелени сертификата!
Въпроса беше по чия идея или нареждане въведоха такава мярка нашите хубавци. Това какво са се усетили след два дена не променя същността на тези QR кодове. А тя е, че те се пробутват от едни по-високи политически етажи. Нещо не го виждам Кацарката да си седи такъв притеснен за народа и изведнъж да му хрумне "Аха, Европа не дава достатъчно кураж за сертификатите, но аз съм им луд фен и затова ще ги наложа още преди да са ми наредили". Не се правят така тия работи. Има си координация на процесите, което се видя още в първите седмици на 2020. За това е говорено още на Event 201 през 2019.
 
Аз обаче пускам в офтопик и то общи теми и ако спамя, спамя там, не спамя в сериозни теми и в теми-обяви.
Не ми пука къде и какво пускаш. Мисълта ми е, че започна да се изживяваш като квестор на форума. За къв ой да пускаме 100 теми, които са част от един общ проблем? Това е твоят маниер, няма лошо, но за нас е по-удобно да обсъждаме всички аспекти на глобалния проблем "ковид" на едно място - също в оф топик раздела. Недей да ни казваш за какво да си говорим и към какво да се придържаме. Малко в повече ни идват пъдарите на всички. Дай поне тук да не налагаме цензура. Това му е най-хубаво на тоя форум - свободата да говориш за каквото си искаш със съмишленици и да изложиш тезата си пред опоненти.

Имаш и свободата да подминеш каквото не те кефи. :)
 
Въпроса беше по чия идея или нареждане въведоха такава мярка нашите хубавци. Това какво са се усетили след два дена не променя същността на тези QR кодове. А тя е, че те се пробутват от едни по-високи политически етажи. Нещо не го виждам Кацарката да си седи такъв притеснен за народа и изведнъж да му хрумне "Аха, Европа не дава достатъчно кураж за сертификатите, но аз съм им луд фен и затова ще ги наложа още преди да са ми наредили". Не се правят така тия работи. Има си координация на процесите, което се видя още в първите седмици на 2020. За това е говорено още на Event 201 през 2019.
Към момента, който и да е няма да направави нещо кой знае какво различно. Това не е просто Ес политика, а общоглобална политика, но аз това казвам, колкото и да не ви е интересно и да ви вгорчава спора, че според мен никой не знае реално кое какво е. Виждате, че това отношение е навсякъде. Глобално е, отвъд някакви геополитически лагери.

На мен ми се струва, че хейта към Кацаров не е заслужен.
 
На мен ми се струва, че хейта към Кацаров не е заслужен.
А всъщност е. Достойният човек казва "аз съм до тук", обяснява на народа как стоят нещата и хвърля оставка. Той сам си плю на авторитета. Не може две години да си анти тая безумна политика (защото е именно политика, а не медицински проблем), и послед да седнеш на хранилка и да заблееш в овчия хор. Когато си безпринципен, получаваш презрението, което заслужаваш.

Ужасно ме разочарова тоя човек.
 
Не ми пука къде и какво пускаш. Мисълта ми е, че започна да се изживяваш като квестор на форума. За къв ой да пускаме 100 теми, които са част от един общ проблем? Това е твоят маниер, няма лошо, но за нас е по-удобно да обсъждаме всички аспекти на глобалния проблем "ковид" на едно място - също в оф топик раздела. Недей да ни казваш за какво да си говорим и към какво да се придържаме. Малко в повече ни идват пъдарите на всички. Дай поне тук да не налагаме цензура. Това му е най-хубаво на тоя форум - свободата да говориш за каквото си искаш със съмишленици и да изложиш тезата си пред опоненти.

Имаш и свободата да подминеш каквото не те кефи. :)
За да се разделят поне малко нещата. В отделни теми, те иначе са свързани. Проблема е общ, но така става наистина буламач. Мислиш ли, че някой ще помни от само досега 180 страници, кой какво е казал, освен някое и друго мнение, което най-вероятно ще е лично засягане.

Затова подкрепям @dimitur7 защото човека си казва мнението и има притеснения като всички ни и се опитва да намери отговор и според мен не е някакъв анти или про по принцип, @Krumov също.
 
Ех, как един от вас не си призна, че служебното правителство се е издънило. Пак само ГЕРБ та ГЕРБ. Ама ГЕРБ сега ги нямаше, те самите си го набутаха. Нанди, объркана ли си или си твърдо за Юмрука все още? То е перверзия, ако го подкрепиш.
Между другото Възраждане ще прескочат бариерата според мен този път.
 
Тединце, да според мен се издъниха. За пореден път предадоха собствения си народ. След като има 20% ваксинирани то мнението на 80% е против. Това, което направиха е това от което се опасявах, че ще дойде и при нас. Е не закъсня. Тъпото е че стадото тръгна да се реди на опашки за игла.
 
"Данните за разпространението на инфекцията никак, ама никак не кореспондират с мерките, приложени от Правителството. Към днешна дата, ние имаме потвърдени 243 случая на коронавирус. Починали са 3 души, като поне при двама от тях инфекцията е по-скоро не е истинската причина за смъртта.
Този брой на инфектирани хора не е достатъчен дори за вестникарска публикация, камо ли за обявяване на епидемия. Според медицинската наука за епидемия може да се говори, ако броят на заразените надхвърля 200 души на 10 000 население. Нашите случаи са 700 пъти под прага.
Защо тогава се прилагат такива драстични мерки и оправдани ли са от медицинска гледна точка? Та ние почти затворихме държавата и спряхме стопанската дейност, заради нещо, което дори не може да се дефинира като епидемия?"

Само началото на тази отрезвяваща публикация https://czpz.org/politics/12363-2020-03-26-10-58-50
Написана на 26-ти Март 2020 и завършваща така: "Има нещо гнило с тази пандемия, нали?"
Автор? Д-р Стойчо Кацаров, тогава неминистър. Какво се случи? Дали обонянието му се влоши, или се обостри?
Помните ли "Когато в Москва кихнат, нашите тук хващат грип"? Почти пророческо. И сега е така, само че с Е вместо С като първа буква в абривиатурата на метрополията. В тоя смисъл Стойчо е невинен - прихванал е с каквото са го заразили човека, и ни го предава. И маймуна да беше - като в "Достпочтеното шимпанзе" на Георги Марков - и тя щеше да подпише заповедта. Ама все пак...беше Стойчо, всички го видяхме! :)
Въпроса няма точен отговор. Недай си Боже, но от какво е починал човек с хронично заболяване, който е бил заразен от вируса...
 
Тединце, да според мен се издъниха. За пореден път предадоха собствения си народ. След като има 20% ваксинирани то мнението на 80% е против. Това, което направиха е това от което се опасявах, че ще дойде и при нас. Е не закъсня. Тъпото е че стадото тръгна да се реди на опашки за игла.
И сега обратно на логиката Радев ще спечели. Щото след 2 седмици ще забравят за това и пак ще си го подкрепят доволно. Те толкова помни българския народ 3-5 дни. Колко много неща забравихме...Ама не ми се припомня, че ще ме обвините пак за гербаджия.
 
А иначе от сега предложените мерки със сертификатети, нещата ще се влошат още повече. Поради факта, че дискотеките отново ще са претъпкани със "сертифицирани". Ама дали ще са истински или не- никой няма да знае. Отделно спортът ще си върви полулегално и там ще се оклепат нещата. Та дано поне запазим по 4-5 хиляди на ден, а не станем по 7-10 хиляди. За мен КАТО ВАКСИНИРАН най-правилното решение в този момент си беше пълен локдаун, колкото и да е болезнено за всички, в това число и за мен.
 
И сега обратно на логиката Радев ще спечели. Щото след 2 седмици ще забравят за това и пак ще си го подкрепят доволно. Те толкова помни българския народ 3-5 дни. Колко много неща забравихме...Ама не ми се припомня, че ще ме обвините пак за гербаджия.
Що си мислиш, че ми дреме дали Радев ще спечели? Дреме ми за ценности, които вече ги няма. Няма ги и в прехвалените западни "демокрации". За жалост парата диктува. Също така ми е все тая колко плаща севдето на тролове дето всичко обръщат на анти Радев и про бойко. За жълти стинки се продавате. Децата ви ще живеят в тая помия дето искате да изградите, не ви ли е срам?
 
А иначе от сега предложените мерки със сертификатети, нещата ще се влошат още повече. Поради факта, че дискотеките отново ще са претъпкани със "сертифицирани". Ама дали ще са истински или не- никой няма да знае. Отделно спортът ще си върви полулегално и там ще се оклепат нещата. Та дано поне запазим по 4-5 хиляди на ден, а не станем по 7-10 хиляди. За мен КАТО ВАКСИНИРАН най-правилното решение в този момент си беше пълен локдаун, колкото и да е болезнено за всички, в това число и за мен.
Не знам аз дали трябва да спирам, но на теб трябва да ти се забрани достъп до нет извън спецификата на рабоата ти. Как може да твориш такива тъпотии не зная. След като си ваксиниран и дори да се заразиш ( уж е малко вероятно ) така или иначе ще го караш леко почти неусетно.
Тогава за какъв чеп се пънеш да агитираш нас непросветените плебей? Стой си там безопасно ходи си в Билла и сладкарница Неделя и си живей.
 
Що си мислиш, че ми дреме дали Радев ще спечели? Дреме ми за ценности, които вече ги няма. Няма ги и в прехвалените западни "демокрации". За жалост парата диктува. Също така ми е все тая колко плаща севдето на тролове дето всичко обръщат на анти Радев и про бойко. За жълти стинки се продавате. Децата ви ще живеят в тая помия дето искате да изградите, не ви ли е срам?
Лошото е, че тук троловете са безплатни и помията си ги кефи. Толкова е изкривено виждането им, че всичко друго освен бай Ганьо е комунист, антиваксър и античовек.
 
Опааа глей ко става :D

....по време на глобалната битка за осигуряване на ваксини срещу COVID-19 много страни от азиатско-тихоокеанския регион се забавиха в действията си. Този път те не искат да допуснат същата грешка. Те бързат да направят поръчки за най-новото оръжие срещу заразата – антивирусно хапче, което дори още не е разрешено за употреба, съобщава Си Ен Ен (CNN).


Молнупиравир – произведен от американската фармацевтична компания Merck – може да е препаратът, който да помогне изключително много в битката с пандемията, особено


при онези, които не могат да се ваксинират....

Пичове и п...ки трябва да издържим атаките на Теди Ръкспин още малко и иде хапа
 
Опааа глей ко става :D

....по време на глобалната битка за осигуряване на ваксини срещу COVID-19 много страни от азиатско-тихоокеанския регион се забавиха в действията си. Този път те не искат да допуснат същата грешка. Те бързат да направят поръчки за най-новото оръжие срещу заразата – антивирусно хапче, което дори още не е разрешено за употреба, съобщава Си Ен Ен (CNN).


Молнупиравир – произведен от американската фармацевтична компания Merck – може да е препаратът, който да помогне изключително много в битката с пандемията, особено


при онези, които не могат да се ваксинират....

Пичове и п...ки трябва да издържим атаките на Теди Ръкспин още малко и иде хапа
Алелуя братя, светлината ни озари :D
 

Горе