Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Засега от обкръжението ми и познати на мои познати + колеги - нито един не е починал или да е получил странични ефекти. Единственото, което всички сложили си пфайзър споделят, че след втората доза за 1 ден се чувстват доста зле.

Според мен е далеч по-вероятно човек да се разболее/пострада от тревоги и стрес покрай това да се ваксинира или не, ще се разболее или не и прочее натоварващи мисли. Психическото натоварване и тревога също се отразяват на здравето.

Малко встрани от темата:
Тази сутрин под една статия за учители в социалните мрежи една млада майка наричаше учителите плюнко-колектори, и гордо твърдеше, че няма шанс да пусне дъщерите си на училище, защото ще им се подиграват съучениците ако плюели. Предполагам, че според нея...дамите не плюят, под достойнството им е. А същевременно учителите бягат възторжено с торбичките/децата да им преследват децата. Докато реалността е, че директорите издават заповед и учителя е длъжен да я следва, твърденията на министъра, че е доброволно тестването от учители не отговаря на истината (имам преки наблюдения); и на никой не му е кеф да му плюят насреща, а после да пробоотбира от плюнки. Ама мозък у глава родителска рядко се среща, поне из нашите ширини, където според родителските представи учителя е длъжен да козирува на учениците и като бива псуван и унижаван да се усмихва, и да казва "благодаря".
Така е, но друго казват по телевизията и линковете на двамата мозъка тук. :) Ти що не им вярваш? Я веднага нандито да пусне поредния шит в ефира. :)

Колкото до тази откачалка в примера ти. Това пак е от тия анти-идиотски мозъци. После що детето и е малоумно, еми защото не е плюло, за това. :) Според мен тази не прави френска.
 
Сутрешна доза ФЕЙК НЮЗ:


Под видеото четем:

Така са го написали, че човек ще си помисли, че ако вече имаш две дози от Pfizer (или Astra) трябва да си сложиш трета. Изречението трябваше да изглежда така - Ако обаче при две предишни от AstraZeneca се постави бустерна доза от Pfizer, се изравнява...
За справка, на видеото около 5:30.

И другия фейк е след 4:40, където с жестове на неудобство казва, че Омикрона имал 500 мутации касаещи моралния(?!?) имунитет и 350 мутации касаещи клетъчния имунитет. Никъде не намерих в нета да се казва, че имало 500 + 350 мутации, по-скоро са 50 + 30.
Хахаха, когато един трол разбира повече от човек с диплома. :)
 
Според мен е далеч по-вероятно човек да се разболее/пострада от тревоги и стрес покрай това да се ваксинира или не, ще се разболее или не и прочее натоварващи мисли. Психическото натоварване и тревога също се отразяват на здравето.
Имам много по-ефективно решение на проблема - просто се изключва телевизора и повече не се включва.

Антиваксърите се характеризират със съмнителни обеждения, колебливо настроение и страь. Разбираш ли. Неефеиктивни.....като минеш през някое ковит отделение...
Убежения се пише, с У. Няма такава дума "обеждения".

Също така няма дума страь. Нито неефеиктивни. Нито ковит.
 
Имам много по-ефективно решение на проблема - просто се изключва телевизора и повече не се включва.


Убежения се пише, с У. Няма такава дума "обеждения".

Също така няма дума страь. Нито неефеиктивни. Нито ковит.
Браво гении, това ли успя да ми измислиш. Я пак ме блокни да си спокоен за себе си. ;)
 
Преминали са клинични тестове, как подяволите иначе е изкаран някакъв препарат на пазара. Всичко се прави на база знания и изпитани технологии, кви глупости пак се пишат. Да, нямаха време за 10 годишни тестове, но краткосрочните са минали, или?
Или НЕ! Това, в което така смело и уверено участвате, е трета фаза на клинично изпитване на медикамент, което отново не се провежда по правилата, защото няма контролна група, която да легитимира резултатите. Освен ако не броят нас (неваксаните) за контролна група. Така или иначе, всички сме опитни мишки в един ужасяващ експеримент.

Виж, нямам лоши чувства към теб, въпреки, че глуповатите хора леко ме вадят от равновесие. Пожелавам ти да си жив и здрав. Всъщност, искам всички ваксинирани да са живи и здрави, защото:

Децата не ги включваме въобще.
Посегнаха и на децата, бе идиот!!!

Как не ги включваш? Защо???

Децата не са застрашени от медийния грип - 100% факт. Бодат ли ги с експерименталките? Бодат ги, вече над 5 годишни.

Мангъров, който има хиляди публикации за ползата от детската ваксинация в престижни международни издания, се ядосва, че в същото време у нас децата не се ваксинират срещу наистина опасни за тях инфекции като менингит и варицела.

Как да не включваме децата??? И ти явно нямаш деца, щом не те е гриижа, че ги подлагат на геноцид в момента и създават условия за бъдеща диктатура, в която днешните деца ще трябва да живеят.

Дано скоро проимаш деца, за да можеш да погледнеш малко по-глобално на проблема. Гледането само от собствената камбанария не може да създаде обективно мнение.
 
Дори д-р Кемпбъл, дето е проваксър, почна да повдига вежди от тия бустери и от липсата на реална загриженост от страна на управляващите.


Цинк + витамин Д3
 
Или НЕ! Това, в което така смело и уверено участвате, е трета фаза на клинично изпитване на медикамент, което отново не се провежда по правилата, защото няма контролна група, която да легитимира резултатите. Освен ако не броят нас (неваксаните) за контролна група. Така или иначе, всички сме опитни мишки в един ужасяващ експеримент.

Виж, нямам лоши чувства към теб, въпреки, че глуповатите хора леко ме вадят от равновесие. Пожелавам ти да си жив и здрав. Всъщност, искам всички ваксинирани да са живи и здрави, защото:


Посегнаха и на децата, бе идиот!!!

Как не ги включваш? Защо???

Децата не са застрашени от медийния грип - 100% факт. Бодат ли ги с експерименталките? Бодат ги, вече над 5 годишни.

Мангъров, който има хиляди публикации за ползата от детската ваксинация в престижни международни издания, се ядосва, че в същото време у нас децата не се ваксинират срещу наистина опасни за тях инфекции като менингит и варицела.

Как да не включваме децата??? И ти явно нямаш деца, щом не те е гриижа, че ги подлагат на геноцид в момента и създават условия за бъдеща диктатура, в която днешните деца ще трябва да живеят.

Дано скоро проимаш деца, за да можеш да погледнеш малко по-глобално на проблема. Гледането само от собствената камбанария не може да създаде обективно мнение.
Идиот, на този, който те е правил. Обидите не са начин на изразяване.

Включваме ги, ако имат зомбирани родители. Аз лично не бих. Имам деца, някой като мен са благословени. И тук пак има няколко групи. Намери си някой да спориш за това дали децата трябва да се бодат с ковид ваксини, не съм аз човека. С мен по другите въпроси, които обсъждаме. ;)
 
Аха, това ли им пише в аутопцията - "отровен"?

Преди да се бие каквато и да е инжекция, ако искаш дори и болкоуспокояваща, и човека има някакви алергии, заболявания, е нормално да се направи допитване към лекар, който да даде становище дали този човек може да приема ваксини или каквито и да е лекарсва, препарати и др. Не става да се наредиш пред фургона за игла.

Нямат аутопсия, единия е записан ковид, другия емболия, като причините за смъртта са формалност, според мен, защото става въпрос за възрастни хора.
И двамата са се допитали с лекар, като съвета е да се ваксинират, на тяхната възраст, въпреки хипертонията и останали типични за възрастните хора болежки. Каквито са мантрите всъщност. За съжаление повечето се ваксинират пред фургона, щото така съветват всички.
 
Аз лично не бих.
Не би ваксинирал децата си срещу ковид? Това означава, че си антиваксър! Welcome to the club. ;)
 
Кирил Петков представи основните приоритети на новото правителство.
...
В сферата на здравеопазването приоритет е борбата с пандемията. "Имаме два варианта – единият е да кажем махаме зелените сертификати, затваряме си очите през науката, другият е да се каже трябва да се ваксинираме доброволно. Първата ми заповед ще е всеки в Министерския съвет да има зелен сертификат, защото не може малката сладкарница да го изисква, а в МС да се влиза без такъв", каза Петков.

Трябва, ама доброволно. Доброволно, ама трябва!
 
Не би ваксинирал децата си срещу ковид? Това означава, че си антиваксър! Welcome to the club. ;)
Трудно ме обиждат такива вкалификации. ;) Каквото ще да е там по критерия на вакса манията, все едно.

Трябва, ама доброволно. Доброволно, ама трябва!
Да, това е педалщина. В случай, че не си разбрал, както и принцесата от темата (сещайте се коя), против съм задължителното ваксиниране. И сматам, че това ще събори доста доверието на това правителство, като оня мухъл дето сложи Пеевски в ДАНС, за да може по-лесно да си разчиства сметките с враговете си, а той не е като да няма.
 
Трудно ме обиждат такива вкалификации.
Не искам да те обиждам, включително с нарицателното "идиот" не целях това. Исках само да осъзнаеш от първо лице абсурдността на това твърдение.

Не съм антиваксър. Когато котките ми започнаха да измират и разбрах, че върлува панлевкопения (котешка чума), първото, което направих е да заведа последната останала да я ваксинират в клиника. По същия начин ще постъпя ако имам деца и има ваксина, която да ги спаси от наистина опасно заболяване. Обаче единствено ваксина, която е произведена по правилата и доказала своята ефективност и безопасност във времето.

На този етап нямам причина да приема ковид ваксините за такива. Фактите сочат обратното. И все пак оставам ПРО-ваксър. :)
 
На този етап нямам причина да приема ковид ваксините за такива. Фактите сочат обратното. И все пак оставам ПРО-ваксър. :)
И пак това го ситним, ситним, ситним. Когато говорим за конкретно лекарствено средство, не би трябвало въобще да става на въпрос кой как възприема някакви си други лекарствени средства. Всяка вакса е различна, всяко хапче е различно. Супер тъпо е това настояване, че щом досега сме си били вещества под общото наименование "ваксини", значи без проблем можем да си бием чисто ново такова (обаче супер различно), само защото по спешност е вкарано под същия похлупак и някои го наричат "ваксина".

Същата стратегия използват и когато ни наричат "конспиратори". Имало едно време някаква си конспирация разбираш ли, и дай сега да приравним настоящите събития с нея. Абе ало, това че не е установен друг убиец на Кенеди освен Осуалд не значи, че политическите марионетки по света са минали под дъгата и са станали изпълнени с любов и загриженост ангелчета.

Айде да приключим с това произволно слагане на наименования и наричане на нещата по най-удобния начин, и да се съсредоточим върху самата ситуация.
 
Другари и другарки, верно, че моето участие тук приключи бързо и безславно и сега съм един амортизиран потребител на трупчета. Но нека все пак кажа, че тъй да се хули доказано най-устойчивия опонент в темата, не е добра практика.

Гледам "Гласъ на Бг" на запис и много ме трогнаха думите на треньорите. Искам, също и заради наближаващите празници, чрез думите на двама от треньорите да направя комплимент и вдъхна кураж на другаря $$Ниййд. (Само съм барнал лекинко, че там се пее, пък тук се пише.)

Ето Галена:
"$$ниййд...Аз нямам думи, наистина нямам думи..$$, когато пропишеш - боговете мълчат...$$-ка, аз вече нямам суперлативи за тебе..ъъ, какво ли не ти казах, какво ли не изпитах през моето тяло, какви ли не емоции ъъ възбуди у хората.. Искам само да ти кажа, че твоето писане, твоята личност вдъхновява младите. Моя син когато за първи път те прочете си каза "Ох, много ми е кресливо, може ли да намали малко епитетите". На последния ти коментар каза "Обичам $$-ката, нямам думи за него"..Това е такова постиженее, четиригодишно дите в рамките на няколко месеца да те обикне толкова и да промени мирогледа си, защото той не възприемаше форумното писане, а ти накара младите да го захаресват!!!"

И Дара (тя май беше варналийка):
"$$ знае аз колко много го обичам, аа, и колко много се гордея със него, защото ние се познаваме със него наистина от много малки, иии за мен да го видя във темата толкова смел, толкова порастнал...Аз нямам думи освен да му кажа, че го обичам, подкрепям иии съм излкючително щастлива да го видя тук да блести така както само той може!"
 
Не съм антиваксър.


WAT.jpg
 
Другари и другарки, верно, че моето участие тук приключи бързо и безславно и сега съм един амортизиран потребител на трупчета. Но нека все пак кажа, че тъй да се хули доказано най-устойчивия опонент в темата, не е добра практика.

Гледам "Гласъ на Бг" на запис и много ме трогнаха думите на треньорите. Искам, също и заради наближаващите празници, чрез думите на двама от треньорите да направя комплимент и вдъхна кураж на другаря $$Ниййд. (Само съм барнал лекинко, че там се пее, пък тук се пише.)

Ето Галена:
"$$ниййд...Аз нямам думи, наистина нямам думи..$$, когато пропишеш - боговете мълчат...$$-ка, аз вече нямам суперлативи за тебе..ъъ, какво ли не ти казах, какво ли не изпитах през моето тяло, какви ли не емоции ъъ възбуди у хората.. Искам само да ти кажа, че твоето писане, твоята личност вдъхновява младите. Моя син когато за първи път те прочете си каза "Ох, много ми е кресливо, може ли да намали малко епитетите". На последния ти коментар каза "Обичам $$-ката, нямам думи за него"..Това е такова постиженее, четиригодишно дите в рамките на няколко месеца да те обикне толкова и да промени мирогледа си, защото той не възприемаше форумното писане, а ти накара младите да го захаресват!!!"

И Дара (тя май беше варналийка):
"$$ знае аз колко много го обичам, аа, и колко много се гордея със него, защото ние се познаваме със него наистина от много малки, иии за мен да го видя във темата толкова смел, толкова порастнал...Аз нямам думи освен да му кажа, че го обичам, подкрепям иии съм излкючително щастлива да го видя тук да блести така както само той може!"
tumblr_n2cc3sFZcn1t4o62mo1_400.gif
 
:p
:D
 
:p
:D
Това е щот са много хитри. :)
Точно така си те представях.
Да, така и се чувствам. ;)
 

Горе